Προς το περιεχόμενο

Samsung : Μεγάλη διαρροή πληροφοριών για το Galaxy S5 λίγο πριν την ανακοίνωση


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 109
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

  • Super Moderators

Καλα εσυ με τον ερωτα σου τη μηλοεταιρεια θα επρεπε να εισαι συνηθισμενος σε κατι τετοια! :-D

 

χα χα χα χα! Ασε δεν το σώζεις παραδέξου το απλά!

 

Επίσης 2Gb παρέμεινε η ram και αυτό που λέτε "παλμόγράφο" είναι απλά μια δεύτερη κάμερα που δουλεύει μαζί με το flash όπως κάνουν όλες οι σχετικές εφαρμογές. Απλά δεν θα λερώνεις την βασική κάμερα!

 

Και τέλος οι πρώτες αναφορές λένε πως δεν μπορείς με το ένα χέρι να σκανάρεις το αποτύπωμά σου...

 

Κάτι άλλο??? :P

 

PS: Άκυρο αυτό που είπα σε άλλο topic πως μπορεί να αλλάξω το Note3 μου με το S5. Μια χαρά είναι το note 3 (αν εξαιρέσουμε το μέγεθος) πιο μπροστά στα specs...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο βιντεο δειχνει οτι δεν εχει αυτα τα "μπιλακια¨στην πλατη,τα οποια κακα τα ψεματα το ασχημαινουν αρκετα.

Πραγματι στο βιντεο δε φαινεται τοσο αθλιο οσο στις φωτογραφιες,αλλα αν δε το δουμε απο κοντα σωστη εικονα δεν εχουμε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματι στο βιντεο δε φαινεται τοσο αθλιο οσο στις φωτογραφιες,αλλα αν δε το δουμε απο κοντα σωστη εικονα δεν εχουμε!

Νομιζω οτι εαν κοιταξεις λιγο καλυτερα φαινονται,αλλα δεν κανουν κρα οπως τα αλλα.Γενικα παντως δεν εχει καλη ποιοτητα το συγκεκριμενο οποτε αναμενουμε.Παντως τιποτα το συνταρακτικο.Παραμονη στο s3 για την ωρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χα χα χα χα! Ασε δεν το σώζεις παραδέξου το απλά!

 

Επίσης 2Gb παρέμεινε η ram και αυτό που λέτε "παλμόγράφο" είναι απλά μια δεύτερη κάμερα που δουλεύει μαζί με το flash όπως κάνουν όλες οι σχετικές εφαρμογές. Απλά δεν θα λερώνεις την βασική κάμερα!

 

Και τέλος οι πρώτες αναφορές λένε πως δεν μπορείς με το ένα χέρι να σκανάρεις το αποτύπωμά σου...

 

Κάτι άλλο??? :P

 

PS: Άκυρο αυτό που είπα σε άλλο topic πως μπορεί να αλλάξω το Note3 μου με το S5. Μια χαρά είναι το note 3 (αν εξαιρέσουμε το μέγεθος) πιο μπροστά στα specs...

Τι να σωσω βρε εγω ειμαι ο πρωτος που κραζει τη Samsung απο την εποχη του S4!!!Αλλα να μιλας εσυ που αυτες τις πρακτικες η Apple τις εχει σε μονιμη βαση;

 

ΕΛΕΟΣ!!! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Τι να σωσω βρε εγω ειμαι ο πρωτος που κραζει τη Samsung απο την εποχη του S4!!!Αλλα να μιλας εσυ που αυτες τις πρακτικες η Apple τις εχει σε μονιμη βαση;

 

ΕΛΕΟΣ!!! :-D

 

Yeah right... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και 2gb ram... Πρεπει να σαι μεγαλο θυμα για να παρεις "ναυαρχιδα" με τοση μνημη οταν πλεον προσφερονται 3.

 

Ελπιζω να μη τρεξουν ολοι να το παρουν και να περιμενουν την προταση της htc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...