Προς το περιεχόμενο

Aυτό είναι το Samsung Galaxy S5 (video)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 307
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εδώ λέει άλλα... :)

 

T-Mobile collects record 100K registrations for the Samsung Galaxy S5

 

http://www.phonearena.com/news/T-Mobile-collects-record-100K-registrations-for-the-Samsung-Galaxy-S5_id53255

 

Πάρτε και ένα κλώνο με 299$... :P

 

b1f4a6d0-66ae-414c-b041-8e2aa14143b1.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά το δημοψήφισμα από το phonearena δεν είναι και πάρα πολύ legit καθώς εγώ ψήφισα 4 φορές. Έχοντας ρυθμίσεις το firefox να καθαρίζει τα cookies κάθε φορά που τον κλείνω και παρόλο που έχω static ip στο γραφείο, εξακολουθούσε να δέχεται τις ψήφους μου, αλλά σε γενικές γραμμές δεν πιστεύω να απέχει πολύ από την πραγματικότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εδώ λέει άλλα... :)

 

T-Mobile collects record 100K registrations for the Samsung Galaxy S5

 

http://www.phonearena.com/news/T-Mobile-collects-record-100K-registrations-for-the-Samsung-Galaxy-S5_id53255

 

Πάρτε και ένα κλώνο με 299$... :P

 

b1f4a6d0-66ae-414c-b041-8e2aa14143b1.jpg

 

100K "πρόβατα" που θα έλεγες και εσυ αν η είδηση αφορούσε νέο iphone? :P

 

PS: sorry που στο κάνω συνεχώς, αλλά είναι η καλύτερη ευκαιρία για να αναθεωρήσεις πολλά πράγματα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://reviews.cnet.com/8301-13970_7-57619389-78/intel-lte-poised-to-join-upcoming-galaxy-s5-family/

 

Aν αρχισει να ισχυσει,η Samsung θα κοψει...γκουγκου!Εγω δεν βιαζομαι παντως.Ειτε βγει αλλο s5,ειτε s6,ειτε Note 4,απλα θα περιμενουμε.

Εχω εμπιστοσυνη στην Σαμμυ,και σιγουρα συντομα θα εχει κατι περισσοτερο να μας δειξει,παντα προς δικο μας οφελος.

 

Απλα,καλυτερα θα ηταν να εχουν μια φορμα "επιθυμιας",και ως κατασκευαστρια εταιρεια να υλοποιει το 85-90 αυτο που θελουν οι χρηστες της,και δεν θα ειναι ποτε χαμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Βάση φημών από τα έγκατα της ανατολής, το Μάιο θα έρθει s5 με αλουμινένιο σασί και 1440 οθόνη :P

 

Άρα να μην αγοράσει κανείς το S5 μιας και σε 2 μήνες θα έχουμε νέο??? :P

 

(εκτός αν -και είναι πιο λογικό- το "νέο" θα είναι το Note4)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα να μην αγοράσει κανείς το S5 μιας και σε 2 μήνες θα έχουμε νέο??? :P

 

(εκτός αν -και είναι πιο λογικό- το "νέο" θα είναι το Note4)

Περιμενουμε "τρελα" note 4! :lol:

Το s5 προοριζεται για καποιον που θελει ΤΩΡΑ να κανει αγορα,αντι να παρει s3,s4,θα παρει αυτο.

Σαφεστατα δεν εχει τα specs για αναβαθμιση απο τα κινητα που προανεφερα.

 

Σε 2 μηνες θα παει στα 4 κατοσταρικα,και σε 6+ μηνες θα βγει το s6.Πιο λογικο το βλεπω.

Εκεινο που μου αρεσει στην Σαμμυ παντως ειναι η ποικιλια.Δεν συμφωνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Σε 2 μηνες θα παει στα 4 κατοσταρικα,και σε 6+ μηνες θα βγει το s6.Πιο λογικο το βλεπω.

Εκεινο που μου αρεσει στην Σαμμυ παντως ειναι η ποικιλια.Δεν συμφωνεις;

 

Εγώ δεν συμφωνώ γιατί δε δίνει σε κανένα προιον την προσοχη που χρειάζεται πόσο μάλλον αν πρόκειται για αναβαθμιση ROM παλιου μοντελου. Εδώ εμφανίζονται σοβαρα bugs σε ναυαρχίδες. Ευτυχως που υπάρχει η δυνατοτητα αγορας σε μη επισημες τιμες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα να μην αγοράσει κανείς το S5 μιας και σε 2 μήνες θα έχουμε νέο??? :P

 

(εκτός αν -και είναι πιο λογικό- το "νέο" θα είναι το Note4)

 

Θα είναι 8πυρηνο, ακριβότερο από το s5 του απριλίου, θα λέγεται s5, μπορεί να έχει αλουμινιο/1440 οθόνη, και όταν θα το κάνεις αναζήτηση στο skroutz, θα βγαίνουν φορτιστές, ηλεκτρικές σκούπες κτλ, δηλαδή δεν θα εισάγεται στην ελλάδα...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν συμφωνώ γιατί δε δίνει σε κανένα προιον την προσοχη που χρειάζεται πόσο μάλλον αν πρόκειται για αναβαθμιση ROM παλιου μοντελου. Εδώ εμφανίζονται σοβαρα bugs σε ναυαρχίδες. Ευτυχως που υπάρχει η δυνατοτητα αγορας σε μη επισημες τιμες

Φιλε μου,εχω s3.

Το πηρα πριν 1 χρονο και κατι.Ειχε την εκδοση android 4.0.4.

Σημερα εχω την 4,3.Ξερεις ποσες εκδοσεις,ενημερωσεις πηρε;

Εχω ενα αψογο μηχανημα,και ΑΝ μεινω σε αυτη την εκδοση,το hardware του,παιρνει μετα να του βαλω και με root ενα 4,4 σταθερο rom,και τελειωσε.

Ε,δεν εχω και την απαιτηση επι 3 χρονια να αναβαθμιζεται μια συσκευη με ενα συσγκεκριμενο HW.

Το λειτουργικο αλλωστε ΔΕΝ ειναι δικο της,για να μπορω να γκρινιαζω.Αν δεν μπορει να παρει 4,4,ή μεθαυριο 4,5,με την google θα τα βαλω!

Ως μηχανημα,ειναι σκυλι;1,5 χρονο και την μπαταρια ξεχναω να την φορτωσω.Με 10%,και μου βγαζει σε αναμονη 1,5 μερα.

Η συντροφος μου εχει Ιphone 4s,και με το ios 6 που ειχε,αλλα χειροτερα με το ios 7 που πηρε,μερα παρα μερα το φορτιζει ΜΟΝΟ με κλησεις και αναμονη!Ουτε ενα game δεν μπορει να ακουμπησει.Εγω το δικο μου τουλαχιστον το χρησιμοποιω με τις ωρες.

 

Απλα ειναι τα πραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρεξήγησες μιλάω για τα παράπονα που ακούγονται από χρήστες για προβλήματα που προκαλούνται μετά από αναβάθμιση. Αναμονη 1.5 μερα με 10% μπαταρια μπορω να το πιστεψω μονο αν τα εχεις ολα κλειστα και δεν ακουμπησεις το κινητο καθολου. 1.5 χρόνο ναυαρχίδα εγώ δεν το θεωρω παλιο μηχανημα. Να μιλαγες για το Galaxy s να το καταλαβω. Δε λεω πως το s3 ειναι για πεταμα φυσικα. Γρήγορα κινητα είναι απλά παρατηρησα κάποια πράγματα που με ενόχλησαν όταν πηγαινα να χειριστω ενα S4 για παραδειγμα. Επίσης παρατηρησα πολυ σοβαρα προβλήματα με Burn in σε εκθεσειακα s3 αλλα και σε s4 (όχι ομως σε μεγαλο βαθμο μονο αν το εψαχνες) δεν ξερω τι γινεται σε συνθηκες πραγματικης χρησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Θα είναι 8πυρηνο, ακριβότερο από το s5 του απριλίου, θα λέγεται s5, μπορεί να έχει αλουμινιο/1440 οθόνη, και όταν θα το κάνεις αναζήτηση στο skroutz, θα βγαίνουν φορτιστές, ηλεκτρικές σκούπες κτλ, δηλαδή δεν θα εισάγεται στην ελλάδα... :P

 

Οι "πηγές" σου αν διαβάσεις καλά τα άρθρα έχουν ήδη διαψευστεί! Εκτός αν αναφέρεσαι γενικώς σε μια κινέζικη συσκευή από μια εταιρία που δεν την ξέρει κανείς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...