Προς το περιεχόμενο

Aυτό είναι το Samsung Galaxy S5 (video)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρωτοποριακο!! Μη ξεγιελεστε εχω κ s4! Μας κοροιδευει που μας κοροιδευει η apple ζηλευει κ η samsung τωρα τελευταια μου φαινεται! Sony κ nokia τελευταια μας ελπιδα;;;;...;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 307
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

gelane+kai+oi+petres.jpg

Τώρα γιατί το κάνανε αυτό;;; Άρχισαν τα τρόλ από την Samsung. ΜΕΓΑΛΗ πατάτα το S5 και ευτυχώς βλέπω συμφωνούν όλοι. S3 και πάλι S3, προσιτή τιμή πλέον και δεν του λείπει και τίποτα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 mb ram?! Τόσα εχει το s3 lte που έχω, που ειναι 2 γενιές πισω............. έλεος.... και που ειναι ο οχταπύρινος που λεγανε!? 

Δηλαδη αν εξαιρέσεις τα τσιμουχάκια για το νερό, είναι πάνω κάτω ίδιο με το δικο μ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είδες το βίντεο παρουσίαση υπάρχουν 2 τρόποι να αυξήσεις τις ώρες λειτουργίας ενός κινητού, ο πρώτος είναι να μεγαλώσεις την μπαταρία, ο δεύτερος είναι να βελτιστοποιήσεις τον τρόπο που τρέχει το κινητό. Την λειτουργία super power saving που γυρίζει το κινητό σε black and white mode με τα απολύτως βασικά δεν την είδατε; με 10% μπαταρία 24ώρες standby ως απλό κινητό. Επίσης έχει super dim για ακόμη μεγαλύτερη οικονομία στο απόλυτο σκοτάδι. 

Το τελευταίο που είπες το κάνει το 3210 εδω και 16 χρονια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παραμένω με το Note 3 και το iphone 5S μου, μεχρι να βγει το iPhone 6 να τελειώνουμε...

Πάντως μετά από τα ψιλοσκαλώματα του (οχταπύρηνου) S4 και τις 2-3 φορές τη μέρα "Touchwiz has stopped working" που αρχισε μετά από μερικές μέρες να μου σπάει τα νεύρα, δεν αλλάζω το ΝΟΤΕ 3 που να χτυπιέται η samsung και η apple. Τόσο γρήγορο και καλή απόκριση και το έχω ένα μήνα και δεν έχει πάθει το παραμικρό κόλλημα ούτε για αστείο. Τι s5 και σάχλες τώρα λέμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πάντως μετά από τα ψιλοσκαλώματα του (οχταπύρηνου) S4 και τις 2-3 φορές τη μέρα "Touchwiz has stopped working" που αρχισε μετά από μερικές μέρες να μου σπάει τα νεύρα, δεν αλλάζω το ΝΟΤΕ 3 που να χτυπιέται η samsung και η apple. Τόσο γρήγορο και καλή απόκριση και το έχω ένα μήνα και δεν έχει πάθει το παραμικρό κόλλημα ούτε για αστείο. Τι s5 και σάχλες τώρα λέμε. 

 

Και γω δεν είχα θέματα στις αρχές με το Note 3 αλλά σιγά σιγά αρχίζουν και εμφανίζονται διάφορα. Ειδικά με το bluetooth stereo hands free που χρησιμοποιώ και για να ακουω μουσική στο δρόμο, κάνει αρκετές φορές διάφορα χαζά που φτάνουν μέχρι και στο κόλλημα της συσκευής όταν αλλάζες αρκετά συχνά tracks...

 

Επίσης η #$#@#$# η πυξίδα του συνήθως δείχνει στο γάμο του Καραγκιόζη και θέλει 8000 φορές τη μέρα ρύθμιση για να πάρει μπρος...

 

Το touchwiz αν και το σιχαίνομαι δεν μου έχει "σκάσει" ποτέ εως τώρα ούτε και κάποιο μήνυμα τύπου ...has stopped working. Χρειάζεται ένα καλό software update πιστεύω για να γίνει ακόμη πιο super.

καλέ τι λόγια είναι αυτά?

εγώ προσωπικά αν έφευγα από iphone θα πήγαινα μόνο σε sony z2

 

Η sony όμως δε λέει με τίποτα να διορθώσει τις γωνίες θέασης στις οθόνες της! Και δεν το πέτυχε ούτε με το Z2 όπως βλέπω στα πρώτα videos...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δουλέψτε Ζ1 κυριοι και με το καλο να έρθει το Ζ2 το κινητό πραγματικά ΠΕΤΑΕΙ.
Αρε σαμυ το φαγες το κεφάλι σου.. Πόσα παιδια το λεγαμε εδω μέσα οτι έτσι όπως πάει...
Παρ όλα αυτα παλι θα το πάρει ο κόσμος για να λεει οτι το έχει και να το βάζει πάνω στο τραπεζάκι στη καφετέρια...
Αθανατο ελληνικό στοιχείο του πολιτισμού μας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...