Προς το περιεχόμενο

Xbox: Games with Gold [Xbox 360][Xbox One]


Aris0912

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα παιδια, δεν εχω κανει ποτε συνδρομη και ειδα οτι δινει πολυ καλα παιχνιδακια για το 360 αυτο το μηνα , ισχυει πως αν κανω  συνδρομη και την σταματησω τα παιχνιδια μου μενουν και μπορω να τα παιξω οποτε θελω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 122
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Μιας και ταιριάζει ο τίτλος του thread, είπα να κάνω εδώ το σχόλιο μου και να μην ανοίξω καινούριο. Να ρωτήσω, παιχνίδια όπως το the crew (που το σκέφτομαι) ή γενικά games που που θέλουν 24ώρη σύνδεση στο internet, μπορείς να τα παίξεις στο xbox one ή στο ps4, χωρίς να έχεις μηνιαία συνδρομή (xbox live gold, ps plus) ;; Η απλός θέλουν να έχεις απλή σύνδεση στο internet, άσχετα με το αν έχεις ή όχι συνδρομή ;; Οχι τίποτε άλλο αλλά να μην το πάρω τζάμπα.... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλημέρα παίδες,

υπάρχει η δυνατότητα να καβατζώσω τα δωρεαν παιχνίδια του XBOX 360 παρότι δεν εχω (έχω μονο XBOX one) ώστε στην περίπτωση του backward compatibility όταν ειναι έτοιμο να δουλευουν κανονικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 μήνες μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Θέλω να ενεργοποιήσω τον κωδικό για ένα μήνα που εχει μέσα η κονσόλα που μόλις αγόρασα.

Μου ζητάει όμως state, address, λες κι είμαι στην Αμερική.

Η διαδικασία γίνεται μέσω της κονσόλας.

Να δοκιμάσω μέσω υπολογιστή καλύτερα;

Για πείτε μου, κατεβάζω ήδη βέβαια το forza horizon 2 που ήταν σε κάρτα μέσα στην κούτα.

 

Και φυσικά πείτε μου πως θα κάνω και ανανέωση του λογαριασμού με κωδικό που θα πάρω μέσω του γνωστού ελληνικού site.

Ευχαριστώ!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...