Προς το περιεχόμενο

Xbox: Games with Gold [Xbox 360][Xbox One]


Aris0912

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 122
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια πως κατεβαζω στο xbox one τα παιχνιδια του 360;ειμαι νεος κ δε ξερω εχω συνδεση gold

 

Αυτά που δίνονται με την gold συνδρομή, μπορείς να τα κατεβάσεις από δω -> http://www.xbox.com/el-GR/live/games-with-gold?xr=shellnav. Στην πορεία πηγαίνεις στη κονσόλα στο My games & apps και θα τα δεις δεξιά από τα Games στην κατηγορία ready to install. Όπως επίσης στο ready to install θα βρίσκονται και τα παιχνίδια που είχες ψηφιακά από το 360 και υποστηρίζονται με bc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε δε μπορω να κατεβασω του 360..το dirt που θελω δε μπορω!

 

Τι εννοείς; Σε αυτά τα βήματα που σου είπα που υπάρχει το πρόβλημα;

 

edit: η gold συνδρομή σου είναι κανονική ή trial?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Link.png Site: March's Games With Gold rumoured to include Lords of the Fallen & Borderlands

 

Μου φαίνεται λίγο δύσκολο να ισχύει καθώς πριν λίγες ημέρες ανακοινώθηκε η complete edition του LOTF, ωστόσο τώρα τελευταία κυκλοφορεί αυτή η φήμη από διάφορα sites.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον τελευταίο χρόνο το Gold έχει αφήσει το plus πολύ πίσω , ένας τίτλος που δεν βρισκω σε λογική τιμή και θα ήθελα πολύ είναι το Sunset Overdrive. Το LOTF θα είναι κλοτσιά στα indie balls της sony  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον τελευταίο χρόνο το Gold έχει αφήσει το plus πολύ πίσω , ένας τίτλος που δεν βρισκω σε λογική τιμή και θα ήθελα πολύ είναι το Sunset Overdrive. Το LOTF θα είναι κλοτσιά στα indie balls της sony  :-D

 

Έτσι ακριβώς. Το μεγάλο συν βέβαια είναι ότι με το bc έχεις πλέον 4 παιχνίδια δώρο τον μήνα(2 xbox one+2 360) και όχι 2 όπως πριν. Όσον αφορά το LOTF πιστεύω ότι θα μείνουμε με την όρεξη. Μακάρι να πέσω έξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον τελευταίο χρόνο το Gold έχει αφήσει το plus πολύ πίσω , ένας τίτλος που δεν βρισκω σε λογική τιμή και θα ήθελα πολύ είναι το Sunset Overdrive. Το LOTF θα είναι κλοτσιά στα indie balls της sony  :-D

http://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/xbox-one/paixnidia-xbox-one/146106-microsoft-sunset-overdrive

 

για Ελλαδα παντα η τιμη ειναι αρκετα καλη πιστευω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον τελευταίο χρόνο το Gold έχει αφήσει το plus πολύ πίσω , ένας τίτλος που δεν βρισκω σε λογική τιμή και θα ήθελα πολύ είναι το Sunset Overdrive. Το LOTF θα είναι κλοτσιά στα indie balls της sony  :-D

 

Τελικά όσο κι αν δεν το πίστευα οι φήμες επιβεβαιώθηκαν! Lords of the fallen και Sherlock Holmes: Crimes and Punishments για το One. Borderlands και Supreme Commander 2 για το 360. Φυσικά θα είναι διαθέσιμα τα παιχνίδια του 360 και για το one μέσω bc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός ο μήνας κόβει πισινούς, ιδιαίτερα για το Sherlock Holmes που ήθελα να το αγοράσω στο Xbox 360. Πλέον, η Microsoft μου έκανε την χάρη και το βγάζει για το One. Σκέφτομαι να ανοίξω την κονσόλα και πελαγώνω με τα pending games που έχω. Θα κατεβάζει ένα μήνα συνεχόμενα το μηχάνημα και θέλω τόσο πολύ να καώ στο Castle Crashers Remastered.Ωραίο πράγμα τελικά να είσαι δεύτερος. :-D

 

 Συνέχιζε έτσι MS και δώσε μας τον Απρίλη Ryse και κανά Ori να πάθω κοκομπλόκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Ori είναι απο τα καλύτερα παιχνίδια που έπαιξα φέτος. Αν δώσει και αυτό μιλάμε για τρομερή προσφορά. Το plus έχει μείνει πίσω αλλά απο τη στιγμή που πουλάει έτσι το Ps4 χεσμενους τους έχουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...