Προς το περιεχόμενο

Batman: Arkham Knight


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις έστειλαν το κλειδί από Nuuvem και ξεκινάω preload. Είναι 34GB και ξεκλειδώνει αύριο.

 

Άντε να δούμε πως θα τρέχει που είμαι κάτω από minimum στη κάρτα. Τα προηγούμενα έτρεχαν μια χαρά πάντως σε high με physx normal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις έστειλαν το κλειδί από Nuuvem και ξεκινάω preload. Είναι 34GB και ξεκλειδώνει αύριο.

 

Άντε να δούμε πως θα τρέχει που είμαι κάτω από minimum στη κάρτα. Τα προηγούμενα έτρεχαν μια χαρά πάντως σε high με physx normal.

Δεν εχεις δυστηχως ισσοροπια στο συστημα σου απο πλευρας καρτας γραφικων σε σχεση με κουτι και τροφοδοτικο :P Βεβαια εχεις αψογο επεξεργαστη και αρα δεν νομιζω να εχεις θεματακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες για αυτό τι λέτε? Too good to be true? Βασικά δεν ξέρω τι παίζει και με το κατάστημα. Έχει 100+ αξιολογήσεις στο allkeyshop. Κανείς από εσάς έχει αγοράσει?

 

http://www.gamers-outlet.net/buy-batman-arkham-knight-premium-edition-steam-global-cd-key.html?tracking=allkeyshop&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απελπισία το 2015 από παιχνίδια..Μόνο το Witcher 3 είναι τρομερό και με διάρκεια..Άντε περίμενε ως το 2016 τώρα για να παίξεις γκέιμς της προκοπής..

 

Πρέπει να είναι ωραία αίσθηση να είσαι ο μόνος pc gamer στον πλανήτη που δεν έχει backlog στο steam και ανάμεσα στις νέες κυκλοφορίες δεν έχει τίποτα να παίξει... :-D

 

 

Μάγκες για αυτό τι λέτε? Too good to be true? Βασικά δεν ξέρω τι παίζει και με το κατάστημα. Έχει 100+ αξιολογήσεις στο allkeyshop. Κανείς από εσάς έχει αγοράσει?

 

http://www.gamers-outlet.net/buy-batman-arkham-knight-premium-edition-steam-global-cd-key.html?tracking=allkeyshop&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

 

Άμα κάνει κανείς την παληκαριά και του βγει σε καλό ας ενημερώσει... Προσωπικά κάηκα πριν 2 μέρες από κλειδί μέσω ebay και έχω ακόμη νωπή την ανάμνηση για να ρισκάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

πέφτει πολύ κράξιμο στο steam για performance και texture glitching, stutters, max fps @30 με edit στο .ini πάει όσο θες, κλάψα τόσο με 980 όσο και με 290.

 

Επίσης, denuvo.

 

To έχει κανείς να δώσει feedback? γιατί και τους steam discussions δεν τους πολυ εμπιστέυομαι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα maxed μέτριες επιδόσεις με μπόλικο stuttering με μια 970. Θα δοκιμάσω να κλείσω το fog και τα χαρτιά. Πάντως έχει native Dualshock 4 support :D

 

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=169469891&postcount=1182

 

Ok nevermind, the framerate is now dipping well below 30 at 1440P and everything at max while driving in the bat mobile.

 

With a 980Ti :/

 

LOL <3 Unreal 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

και mixed αντιδράσεις απο χρήστες και δεν μπορούμε να τρέξουμε ενα demo να δούμε πως και τι .

 

Και πατάω το steam και βγαίνει φάτσα φόρα το μπρατσόνι με 49.99. Πολλά και έβαλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα πει ότι στην οδήγηση με το batmobile θα γίνει της πόπης, για Unreal Stuttering 3 μιλάμε..Υπομονή μήπως βγει κάνα day 1 patch και διορθώσει κάπως τα χάλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...