Προς το περιεχόμενο

enable on board graphics


dorakos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους θα ήθελα την βοήθειά σας στο εξής πρόβλημα:Καταρχήν έχω το παρακάτω μηχάνημα (mobo:msi z77a-g45 , cpu:i7 2600k,ram:12gb,gpu:ati 5870),έχω κάνει απόπειρες να λειτουργήσω το pc με την on board κάρτα γραφικών αλλά χωρίς αποτέλεσμα!!!Μόλις ενεργοποιώ από το bios την on board κάρτα,βγάζω την pci-e πατάω το button να ανοίξει και τίποτα!!Κάποιες φορές ανοίγει αλλά παγώνει στην αρχή που διαβάζει τις συσκευές!! :unsure:

Εφόσον ο επεξεργαστής υποστηρίζει hd 3000 γιατί δεν μπορώ να ενεργοποιήσω τα γραφικά του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνω reset αλλα παγώνει την ώρα που διαβάζει τις συσκευές!!Μου πετάει f1 για να μπω στις ρυθμίσεις και f2 για να προχωρήσω,αλλα δεν ακούει το πληκτρολόγιο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω κανει reset βγάζωντας την μπαταρία,πατώντας στο back panel το κουμπί cmos,και κάνοντας και γέφυρα μεταξύ κυκλωμάτων και τίποτα,παγώνει!!Θα κάνω κι άλλες προσπάθειες και αν δεν γίνει τίποτα θα την πάω πάλι στο πλαίσιο ούτως η άλλως είναι στη εγγύηση!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι δεν δούλεψε ποτέ η on board κάρτα δυστυχώς!!έβαλα πάλι την pci-e και πάγωνε πάλι το bios,μετα από αρκετές προσπάθειες άνοιξε τουλάχιστον το pc!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...