Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο το iOS 7.1. Ταχύτερο στο iPhone 4, διορθώνει bugs και με CarPlay


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάθε φορά που δουλεύω το iPhone 5, καταλαβαίνω τι χάνω χρησιμοποιώντας καθημερινά το android. Τί απίστευτα εφέ, τί απίθανα καλοσχεδιασμένα γραφικά, τί σμουθ μεταβάσεις... τα χαζεύω. Ο dialer από μόνος του είναι έργο τέχνης!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε φορά που δουλεύω το iPhone 5, καταλαβαίνω τι χάνω χρησιμοποιώντας καθημερινά το android. Τί απίστευτα εφέ, τί απίθανα καλοσχεδιασμένα γραφικά, τί σμουθ μεταβάσεις... τα χαζεύω. Ο dialer από μόνος του είναι έργο τέχνης!

Ναι αλλα δεν μπορεις να στειλεις ringtone με bluetooth. Ουτε να περασεις καγκουρικα themes και κιτς γραμματοσειρες.

  • Like 19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια και να ρωτησω κατι αν το δοκιμασε κανεις? η μπαταρια στο 5αρι βελτιωθηκε καθολου???

πολυ σημαντικο πιστευω γιατι τα προηγουμενα ειχαν θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα δεν μπορεις να στειλεις ringtone με bluetooth. Ουτε να περασεις καγκουρικα themes και κιτς γραμματοσειρες.

Πέρα από τη πλάκα, οι άνθρωποι έχουν κάνει απίθανη δουλειά!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια και να ρωτησω κατι αν το δοκιμασε κανεις? η μπαταρια στο 5αρι βελτιωθηκε καθολου???

πολυ σημαντικο πιστευω γιατι τα προηγουμενα ειχαν θεμα

Φυσικα. Τρομερα βελτιωμενη αυτονομια. Εμενα με μετρια χρηση μου κραταει 1 μερα. Το φορτιζω το βραδυ και κραταει μεχρι το επομενο βραδυ...Δουλευομαστε μου φαινεται, δεν εχει ουτε 2 ωρες που κυκλοφορησε και ρωτας για αυτονομια?

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικα. Τρομερα βελτιωμενη αυτονομια. Εμενα με μετρια χρηση μου κραταει 1 μερα. Το φορτιζω το βραδυ και κραταει μεχρι το επομενο βραδυ...Δουλευομαστε μου φαινεται, δεν εχει ουτε 2 ωρες που κυκλοφορησε και ρωτας για αυτονομια?

εχεις δικιο φιλε αλλα δεν το ειδα και  προφανως μπορει καποιος να απαντησει αργοτερα οποτε καλο θα ηταν να αφησεις τις εξυπναδες

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...