Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο το iOS 7.1. Ταχύτερο στο iPhone 4, διορθώνει bugs και με CarPlay


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την έκανα τελικά την μετάβαση απο την 6.1.3 στην 7.1!


 


Το έκανα φυσικά set up as new.Δεν ξέρω αν φταίει το οτι τόσα χρόνια δεν του είχα κάνει ποτέ set up as new και είχε μαζέψει σκουπίδια (δεν είχα ποτέ jb) αλλά η αίσθηση μου είναι οτι η 7.1 πάει σφαίρα για τα δικά μου δεδομένα.Δεν βλέπω καμιά αισθητή διαφορά.Ίσως ένα μικροlag εδώ και εκεί,το οποίο σου θυμίζει οτι το τηλέφωνο σου έχει παλιώσει λίγο,αλλα σε καμία περίπτωση δεν σου χαλάει την εμπειρία.


Χάρηκα πολύ που το πέρασα,γιατί είναι μεγάλη ανανέωση το ios,αισθάνθηκα λες και αγόρασα το επόμενο iphone tongue.png.


 


Προσωπική μου άποψη κάντε την μετάβαση,απλά με set up as new.Για την 7 σκέτη δεν είχα άποψη και η γκρίνια λογικά ήταν δικαιολογημένη,για τώρα δεν βλέπω το λόγο να μην πάμε όλοι εκεί.Εκτός και αν κάποιος είναι τόσο "σχολαστικός" να το πω και τον ενοχλουν τα 0.30 sec παραπάνω που μπορεί να αργήσει να ανοίξει κάποια εφαρμογή.Αν μάλιστα δεν είχατε κάνει ποτέ set up as new σαν και εμένα μπορεί να μην αισθανθείτε διαφορά καν.


  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλυτερα θα τρεχει το iOS 6 ( 6.1.2 εκδοση ) ή αυτο εδω ; λογικα το iOS 6 ε ; ρωταω γιατι ακομα δεν το εχω βαλει το iOS7 επειδη θα ητανε πιο αργο στο 4αρι..

 

μη το αλλαξεις το 6... μια χαρα ειναι και εγω στο 5αρι αυτο κρατησα... Χιλιες φορές απο το να βάλω τη χρωματιστή μπούρδα που βγάλανε...

 

η μλκια ειναι οτι πολλές εφαρμογές προσφατες βγαίνουν "μονο για iOS 7" οποτε τρώνε ένα αστεράκι στο review για να στρώσουν χαρακτήρα οι devs...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόνο εμένα μου φαίνεται ότι σέρνεται σε 4αρι ρε παιδιά;

σημειωτέον ότι στην 1η αναβάθμιση στο iOS 7 είχα απενεργοποιήσει τα εφέ και το κινητό πέταγε.τώρα και μετά την αναβάθμιση σε 7.1 το ίδιο σούρσιμο είτε έχω τα εφέ είτε όχι:(

 

καμία ιδέα κανείς;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόνο εμένα μου φαίνεται ότι σέρνεται σε 4αρι ρε παιδιά;

σημειωτέον ότι στην 1η αναβάθμιση στο iOS 7 είχα απενεργοποιήσει τα εφέ και το κινητό πέταγε.τώρα και μετά την αναβάθμιση σε 7.1 το ίδιο σούρσιμο είτε έχω τα εφέ είτε όχι :(

 

καμία ιδέα κανείς;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Restore as new.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...