Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed: Unity


mathsrule

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βγήκε νέο Story Trailer. Το παιχνίδι αναμένεται επικό!!!!!!!

 

 

BTW Νομίζω έχουν κάνει λάθος την στολή του Ναπολέοντα (ήταν Αξιωματικός του Πυροβολικού), όπως και πέρυσι στο Black Flag είχαν κάνει τρομερά λάθη στις στολές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκε νέο Story Trailer. Το παιχνίδι αναμένεται επικό!!!!!!!

 

 

BTW Νομίζω έχουν κάνει λάθος την στολή του Ναπολέοντα (ήταν Αξιωματικός του Πυροβολικού), όπως και πέρυσι στο Black Flag είχαν κάνει τρομερά λάθη στις στολές.

Πως έπρεπε να είναι η στολή του Ναπολεοντα ? Δεν το λέω ειρωνικά, απλή περιέργεια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως έπρεπε να είναι η στολή του Ναπολεοντα ? Δεν το λέω ειρωνικά, απλή περιέργεια. 

Η κλασσική μπλε με τις κίτρινες πέτες και τις χρυσοκόκκινες λεπτομέρειες στα μανικέτια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κλασσική μπλε με τις κίτρινες πέτες και τις χρυσοκόκκινες λεπτομέρειες στα μανικέτια.

νομίζω οτι βρήκα την στολή πάνω στην οποία βασίστηκε το παιχνίδι http://en.wikipedia.org/wiki/File:1801_Antoine-Jean_Gros_-_Bonaparte_on_the_Bridge_at_Arcole.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή θα το διαβάσετε κάποια στιγμή, είπα να σας το δείξω εδώ:

Assassin's Creed Unity Runs at 900p/30fps on Xbox One and PS4 to "Avoid Debates"

http://www.gamespot.com/articles/assassins-creed-unity-runs-at-900p-30fps-on-xbox-o/1100-6422771/

 

..και να ποστάρω και την καλύτερη φωτογραφία που έχω δει στη ζωή μου, για το πόλεμο ανάμεσα στις κονσόλες και τα PC.

χα χα χα χα χα :Ρ

10404106_867223386622703_933705046266192

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω οτι βρήκα την στολή πάνω στην οποία βασίστηκε το παιχνίδι http://en.wikipedia.org/wiki/File:1801_Antoine-Jean_Gros_-_Bonaparte_on_the_Bridge_at_Arcole.jpg

Σωστός, αν και λίγο διαφορετική η στολή. Anyways, θα δείξει, γενικά δεν πιστεύω δύο-τρεις λάθος στολές να χαλάσουν την απίστευτη εμπειρία που προσφέρει η σειρά αυτή, αλλά έτσι, για πλάκα τα αναφέρουμε αυτά ώστε να γίνεται συζήτηση. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός, αν και λίγο διαφορετική η στολή. Anyways, θα δείξει, γενικά δεν πιστεύω δύο-τρεις λάθος στολές να χαλάσουν την απίστευτη εμπειρία που προσφέρει η σειρά αυτή, αλλά έτσι, για πλάκα τα αναφέρουμε αυτά ώστε να γίνεται συζήτηση. :P

captain αν ξαναβρεις κατι παρόμοιο ξαναπες το, μ άρεσε που μπήκα στην διαδικασία να το ψάξω πως θα έπρεπε να είναι το σωστό και με βάση τι το σχεδιασαναι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

captain αν ξαναβρεις κατι παρόμοιο ξαναπες το, μ άρεσε που μπήκα στην διαδικασία να το ψάξω πως θα έπρεπε να είναι το σωστό και με βάση τι το σχεδιασαναι. 

Εάν σου άρεσε μπορείς να δεις και τις στολές του Black Flag. Είχαν κι εκεί πολλά λάθη.

 

Για παράδειγμα, στα Βρετανικά πλοία έβλεπες συνεχώς να φοράνε τις κλασικές κόκκινες στολές. Αυτές αποτελούσαν στολές του Βρετανικού Στρατού, και όχι του Βρετανικού Βασιλικού Ναυτικού όπου οι στολές ήταν μπλε με άσπρα πουκάμισα. Απλά, ένας πολύ μικρός αριθμός του πληρώματος αποτελούταν από άτομα του Στρατού και εκτελούσαν χρέη ως φύλακες του πλοίου. Όλοι οι υπόλοιποι ήταν ντυμένοι στα μπλε.

 

More info here.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βγήκε νέο Story Trailer. Το παιχνίδι αναμένεται επικό!!!!!!!

 

 

 

Δεν διαφωνώ για το τρέιλερ όμως έχουμε δει δεκάδες παιχνίδια με σπουδαία τρέιλερ που στο gameplay είχαν προβλήματα

εγώ πάντα κρατάω μικρό καλάθι ιδιαίτερα για το Assassin's Creed που απο το 3ο και μετά και ειδικά μόλις άλλαξε ήπειρο  μ' έχει απογοητεύσει, ίσως η επιστροφή στην γηραιά ήπειρο να διορθώσει τα πράγματα ίδωμεν.

Πάντα προσωπική μου γνώμη. :-D  

Επεξ/σία από zvarthangalos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο black flag σώθηκε κάπως το πράγμα με τα ωραία τοπία και τα πλοία

 

Το 3 πραγματικά δεν είχε κανένα λόγο ύπαρξης

 

Εγώ πάντως το έχω καημό και δυστυχώς δε θα το δω ποτέ στη σειρά, θέλω να δω μάχες που να έχουν κάποια δυσκολία και κυρίως στρατηγική.

 

Με το shadow of Mordor τόσο πρόσφατο θα ξεράσω αν πάλι κάνω απλά counter ενώ όλοι οι υπόλοιποι αντίπαλοι κοιτούν σα χανοι και το stealth είναι για πολλοστή φορά ανούσιο και σε κάποιες περιπτώσεις broken..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...