Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed: Unity


mathsrule

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά απόψεις είναι αυτές, λογικά δεν σου αρέσει ούτε η πόλη αλλα ούτε το setting, θα ήθελα να ήξερα τι κάθεσαι και ασχολείσαι με το Unity. Σαν να αγοράζεις το SoM για να κανεις exploration και γρίφους ένα πράμα.

 

Άμα δεν σου αρέσουν οι ξανθιές και με την Jennifer Lawrence να είσαι θα σου φανεί άσχημη, πως να το κάνουμε :-D

Μου αρέσουν τα ac
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως παρά τα οποία θέματα και του εμένα μου άρεσε πάρα πολύ. Αυτό το ποιο σκοτεινό μονοπάτι που φαίνεται ότι έχει μου αρέσει. Όπως νομίζω ότι είναι και πολύ ποιο βίαιο από τα προηγούμενα που για μένα είναι μια καλή αλλαγή. Πάντως με τον 8350 την 7950 και 16 gb ram είναι οριακά playable στα high settings.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως παρά τα οποία θέματα και του εμένα μου άρεσε πάρα πολύ. Αυτό το ποιο σκοτεινό μονοπάτι που φαίνεται ότι έχει μου αρέσει. Όπως νομίζω ότι είναι και πολύ ποιο βίαιο από τα προηγούμενα που για μένα είναι μια καλή αλλαγή. Πάντως με τον 8350 την 7950 και 16 gb ram είναι οριακά playable στα high settings.

Κανε equip κανένα τσεκούρι εκεί να δεις βία, τα animation για κάθε όπλο είναι πολύ προσεγμένα.

 

Ένα μικρό comparison των in-game cutscene του black flag και του unity, ίδιο και το αυτό ενα πράμα.

 

Black flag

 

8lbJmb.pngLkTyQE.pngospaA2.png

 

Unity

 

MVAWcP.pngWuRmGc.pngd8bQNN.png

 

Επεξ/σία από Spartan117
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια , κανετε κατι ιδιαιτερο για να το πατσαρει? πρωτη φορα χρησιμοποιω το Uplay και μπηκα τωρα μια στο acu και μου λεει 1.1.0

 

 

edit

 

 

μμμμ μαλλον απλα επρεπε να κανω restart το uplay. ληξη συναγερμου :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τελείωσες donagreece; χαρά στο κουράγιο σου πάντως 

Δεν σου αρεσε το bf ε? Eμενα μονο οι μαχες με τα πλοια με κουρασαν απο καποιο σημειο και μετα. 

 

 To freedom cry το ειχα βρει εξαιρετικο, το δοκιμασες αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Black Flag εχει ωραιο artwork και οπως ειπε ο Qsis βοηθαει πολυ το concept με τα ωραια τοπια για να φανει ομορφο. Τεχνικα ομως ειναι μια κλαση κατω απο το Unity.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε το μέτρησα οπότε δε μπορώ να σου πω ακριβώς. Έτσι όπως το βλέπω το πως παίζει πρέπει να είμαι στα 25 με 35.

Σκέφτομαι να κάνω ένα oc τη 7950 και τον 8350 μήπως και δω έστω μια μικρή βελτίωση οπότε να είναι πιο ανεκτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλάκα είναι ότι ακόμα και στο low να τα βάλω έχω πάλι την ίδια απόδοση. Οπότε δεν υπάρχει λόγος. Όπως δε ξέρω γιατί αλλά με fxaa πάλι στο high νομίζω είναι χειρότερα τα πράγματα. Οπότε το άφησα στο 2x.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμαστε να το τρεξετε και με κανενα razer booster ή παρομοιο προγραμμα, βοηθαει αρκετα. Ακομα και εγω με τον i7 αν εχω ανοιχτο πχ το cryptload και κατεβαζει και παιζω ταυτοχρονα, το game βασανιζεται, και γενικα δεν τρεχει καλα. Ολα κλειστα, ακομα και browsers θα πω και ας φανει υπερβολικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμαστε να το τρεξετε και με κανενα razer booster ή παρομοιο προγραμμα, βοηθαει αρκετα. Ακομα και εγω με τον i7 αν εχω ανοιχτο πχ το cryptload και κατεβαζει και παιζω ταυτοχρονα, το game βασανιζεται, και γενικα δεν τρεχει καλα. Ολα κλειστα, ακομα και browsers θα πω και ας φανει υπερβολικο.

τι ακριβώς είναι αυτό; καλά εννοείται ότι τα έχω όλα κλειστά. Αλλά το πρόγραμμα αυτό δε το ξέρω. Τι ακριβώς κάνει;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...