Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed: Unity


mathsrule

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαζι σου σε αυτα που λες, αλλα μην ειναι καιρο να αποχωρήστεις τον Amd σου? :P Λιγο που εψαξα βρηκα κατόχους 280X να παίζουν σε πολυ playable frames αλλα ολως τυχαίος ειχαν ολοι i5.

Στο λεω πιο πολυ αυτό, διοτι οταν αλλαζεις ρυθμίσεις και τα fps ειναι ιδια τοτε σημαινει το cpu μπουκωνει την gpu και δεν την αφήνει να δωσει το 100%, στο συγκεκριμένο game at least.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μια χαρά θα έπρεπε να το σηκώνει η 280Χ από τη στιγμή που βγήκε ο catalyst omega

 

το παιχνίδι ζορίζει σίγουρα τον επεξεργαστή (όλο το σύστημα εδώ που τα λέμε) περισσότερο από κάθε άλλο παιχνίδι που έχω συναντήσει

 

εγώ αν και με παλιό i5 (με +43% συχνότητα από στοκ) τη πάλευα, αλλά το usage ήταν διαρκώς μεταξύ 70-90%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys, guys.. είπαμε Unity full προβληματικό παιχνίδι! Δεν φταίνε τα συστήματα κανενός! Απλά.. όσοι παίξαμε και το τερματίσαμε, το κάναμε για τα γραφικά του και το gameplay του. Το μόνο σίγουρο είναι, ότι -εγώ- δεν το έκανα για την ιστορία του. Τέρμα βαρετό. Απλά είναι πραγματικά πανέμορφο! Το μόνο παιχνίδι που όλοι μας το βαρεθήκαμε από την πρώτη ώρα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα μου φάνηκε βαρετό με ψόφια ιστορία. Το μόνο σημείο που μου άρεσε και μου ξανακίνησε το ενδιαφέρον ήταν το plot twist με τον Bellec.

 

Εκτός αυτού σε κάθε patch μειώναν την ποιότητα των γραφικών αφού ήταν άχρηστοι και δεν μπορούσαν να το βελτιώσουν αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

σκεφτομαι μιας και αλλαξα cpu να επειχηρησω να το παιξω μπας και..

ποιο πατς να βαλω (ειναι απο θειο)

και τι φιλτρα να χω κλειστα και τι ανοιχτα για το καλυτερο οπτικο αποτελεσμα και αποδοση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μετράω μήνες που έχει βγει το game... Εδωσαν επιτέλους μια ειλικρινή απάντηση για κάτι που κατάλαβαμε το πρώτο sec που μπήκε στα system μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήξεραν ότι δεν ήταν έτοιμο για να κυκλοφορήσει το παιχνίδι και επέλεξαν να μην το καθυστέρησουν για να μην επηρεάσει την κυκλοφορία του επόμενου AC... Δεν τους κολακεύει καθόλου αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν γίνεται ήδη κάτι τέτοιο, πρέπει να το αναλαμβάνει ένα στούντιο ενώ ένα άλλο παράλληλα ετοιμάζει το επόμενο, αφού έχει γίνει σαν το mpro/fifa/cod το ac.. Ντε και καλά πρέπει να βγει κάθε χρόνο.

 

Αν έκαναν έστω έναν χρόνο break θα μας έδιναν κάτι πραγματικά πολύ ωραίο. Αναπολώ Αc 2...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...