Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed: Unity


mathsrule

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι γίνεται με το Tesselatiom ubi; το χουμε; Όλα καλά; :-P

Έτσι και το βάλουν τελικά,  ξέρεις τι θα γίνει όμως με το perfomance. Θα τρέχει χειρότερα από ότι ήδη τρέχει σε πολλούς.  Αλλά ναι ας το βάλει finally έτσι για το γαμώτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδια μια βοηθεια εχω κολλησει σε μια αποστολη που λεει confront bellec πρεπει δηλαδη να σκοτωσω αυτο τον bellec μου λεει να πατησω το γραμμα E για να το σκωτωσω αλλα δεν εχω καταλαβει πρεπει να το παταω σε συγκεκριμενο χρονικο διαστημα ??? μια βοηθεια γιατι εχω κολλησει στη συγκεκριμενη πιστα και το παιζω εδω και 2 μερες και δεν μπορω να το βγαλω

ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί που είχα θέμα και εγώ. Θέλει να τον κοπανήσεις με το space. Μόλις τον αποκρούσεις που σε βαράει, πάτα το space πάνω τους να τον χτυπήσεις με τον ώμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

edit,παίδες ξεκίνησα να το παίζω πάλι,μετά το τελευταιό patch 1.05 το παιχνίδι πηγαίνε πολύ καλύτερα..Ίσως επειδή υπάρχουν και οι 15.4 της amd..το παιχνίδι παίζει ικανοποιητικά πλέον.Δεν γίνεται η τρέλα με τα fps drops,τόσο πολύ βασικά όσο ήταν.

Μόνο σε μια περιοχή στο βόρειο παρίσι συνάντηση έντονο fps drops,όμως ήταν αρκετά στιγμιαίο!

 

Επίσης έπαιξα coop με φίλο,και με άλλους αγνώστους,το παιχνίδι το κάνει ΠΑΡΑ πολύ διασκεδαστικό,αφού μπορείς να κάνεις το main story μαζί,συν άλλες coop αποστολές,και activities!

Μια δεύτερη ευκαιρία στο παιχνίδι αξίζει πιστεύω,τουλάχιστον για τους fans της σειράς!

 

 

Επίσης λόγω της τρελής ασπρίλας,έκατσα και έψαξα λίγο τα presets και πάλι ανάμεσα σε kputte και project reality κατέληξα..

Προσωπικά το project reality κάνει το παιχνίδι να είναι πιο σκοτινό στα χρώματα του,που μου αρέσει πιο πολύ,ο kputte δεν με ευχαριστησε τόσο.

Ίσως έχει να κάνει ότι το ένα βγήκε στην αρχή που κυκλοφόρισε το παιχνίδι,και το άλλο πριν 2 βδομάδες.

Δοκιμάστε και παίξτε!

 

Project Reality 2.0

 

K-putt'e Config 1.1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και επιτέλους άλλαξα κάρτα γραφικών, ποιο patch να περάσω στο παιχνίδι;

Με το 1.5 παίζει πολύ καλά χωρίς σπασίματα σε μένα. Με γεια την κάρτα!
 

Πρεπει να εχω παιξει και τα προηγουμενα ?

Όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

edit,παίδες ξεκίνησα να το παίζω πάλι,μετά το τελευταιό patch 1.05 το παιχνίδι πηγαίνε πολύ καλύτερα..Ίσως επειδή υπάρχουν και οι 15.4 της amd..το παιχνίδι παίζει ικανοποιητικά πλέον.Δεν γίνεται η τρέλα με τα fps drops,τόσο πολύ βασικά όσο ήταν.

Μόνο σε μια περιοχή στο βόρειο παρίσι συνάντηση έντονο fps drops,όμως ήταν αρκετά στιγμιαίο!

 

Επίσης έπαιξα coop με φίλο,και με άλλους αγνώστους,το παιχνίδι το κάνει ΠΑΡΑ πολύ διασκεδαστικό,αφού μπορείς να κάνεις το main story μαζί,συν άλλες coop αποστολές,και activities!

Μια δεύτερη ευκαιρία στο παιχνίδι αξίζει πιστεύω,τουλάχιστον για τους fans της σειράς!

 

 

Επίσης λόγω της τρελής ασπρίλας,έκατσα και έψαξα λίγο τα presets και πάλι ανάμεσα σε kputte και project reality κατέληξα..

Προσωπικά το project reality κάνει το παιχνίδι να είναι πιο σκοτινό στα χρώματα του,που μου αρέσει πιο πολύ,ο kputte δεν με ευχαριστησε τόσο.

Ίσως έχει να κάνει ότι το ένα βγήκε στην αρχή που κυκλοφόρισε το παιχνίδι,και το άλλο πριν 2 βδομάδες.

Δοκιμάστε και παίξτε!

 

Project Reality 2.0

 

K-putt'e Config 1.1

 

Επειδη και εγω το ειχα παιξει με διαφορα presets για εμενα προσωπικα το καλυτερο μακραν ειναι του K-putt (παλι)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδες εχω κολλησει εδω και 4 μερες παλι στην αποστολη confort beleck οπως με ειπε ο φιλος πατησα το space και τον νηκησα αλλα παλι εχω κολλησει στην 3 μαχη παραθετω και βιντεο απο youtube ειναι στο 6:46 σε εκεινη την μαχη εχω κολλησει παταω το E και μετα το space για να τον αποκρουσω αλλα με νηκαει μηπως εχει κανενα αλλο κουμπι σε αυτη την μαχη ??? μηπως πρεπει να πατησω στην καταλληλη χρονικη στιγμη ?? οποιος μπορει ας με βοηθησει παρακαλω πεδευομαι εδω και ποσες μερες να το βγαλω και δεν μπορω εχω κολλησει...

σας ευχαριστω εκ των προτερων    

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδες εχω κολλησει εδω και 4 μερες παλι στην αποστολη confort beleck οπως με ειπε ο φιλος πατησα το space και τον νηκησα αλλα παλι εχω κολλησει στην 3 μαχη παραθετω και βιντεο απο youtube ειναι στο 6:46 σε εκεινη την μαχη εχω κολλησει παταω το E και μετα το space για να τον αποκρουσω αλλα με νηκαει μηπως εχει κανενα αλλο κουμπι σε αυτη την μαχη ??? μηπως πρεπει να πατησω στην καταλληλη χρονικη στιγμη ?? οποιος μπορει ας με βοηθησει παρακαλω πεδευομαι εδω και ποσες μερες να το βγαλω και δεν μπορω εχω κολλησει...

σας ευχαριστω εκ των προτερων    

Ποιο είναι το πρόβλημα σου; Απλά σου λέει να spam-άρεις το "Ε". Τι δεν μπορείς να κάνεις;

ωωωωωωωωωωωω ρε σπόιλερ που φαγα με το video!! :mellow:

Σε λυπήθηκα! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...