Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed: Unity


mathsrule

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα.

Το space γιατί το πατάς; Αφού τον κοπανήσεις με space τρις φορές, μετά πατάς μόνο το "Ε" σε επανάληψη συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ελα φιλος καλημερα για να καταλαβεις που εχω κολλησει πανε στο βιντεο που εχω παραθεσει στο 6:48  εκει γινεται κοκκινο το Ε και μετα με ριχνει κατω και με νικαει ....δηλαδη παταω το space 3 φορες και μετα παταω μονο το Ε συνεχομενα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://support.ubi.com/en-US/FAQ/9/4043/how-do-i-delete-my-save-file-in-assassins-creed-unity/kA030000000ej5QCAQ

 

που να παίξεις και το The Crew της Ubisoft που ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ να κάνεις new game για ΚΑΝΕΝΑ πο*στ* λόγο!!!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια πηρα την καρτουλα της υπογραφης και αυτα τα σκαμπανεβασματα στα καρε με εχουν πεθανει!

CPU bottleneck ο δικός μου στα 4.2 τερματίζει σε 720p όλα high.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι γενικά cpu hungry το game. Είναι ίσως και το μοναδικό παιχνίδι που μου τρώει τόσους πόρους από την cpu.

 

Επίσης είναι το μοναδικό game που δεν αφήνει περιθώριο να παίξεις ανθρώπινα ενώ γράφεις με το shadow play(κολλάει αρκετά)

 

*Είναι nvidia friendly οπότε λογικό όσοι έχετε amd gpu να μην είστε και στα καλύτερα δυνατά επίπεδα perfomance.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ενδιαφέρον με την nvidia συνεχίζεται.

με τον 350.12 έχω artifacts στα helix missions.

Έχω κατεβάσει τα ρολόγια όσο πάει απ το afterburner,το έχω απεγκαταστήσει,έχω περάσει ξανα τον οδηγό με καθαρή εγκατάσταση,επανεγκατάσταση παιχνιδιού και τίποτα.

Βάζω τον 347.25 τσούπ όλα ρόδινα.

WTF.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...

Για δωστε λιγη βοηθεια!!Ξεκινησα το assasins καποια στιγμη με πεταξε στο κεφαλαιο dead kings σκοτωσα και τον Rose συνελλαβαν και τον Ναπολεων και επεσαν τιτλοι..!Πως συνεχιζει το παιχνιδι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δωστε λιγη βοηθεια!!Ξεκινησα το assasins καποια στιγμη με πεταξε στο κεφαλαιο dead kings σκοτωσα και τον Rose συνελλαβαν και τον Ναπολεων και επεσαν τιτλοι..!Πως συνεχιζει το παιχνιδι?

και γαμω τα spoilers..... :mad:

να μπεις στο google να δεις..

τώρα πες μου εμένα ποιός ο λόγος να παίξω το dlc μετά από αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...