Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια για αγορά φορητού υπολογιστή


podarilos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Μάλιστα!

Φυσικά δεν ανησυχώ, απλώς δεν είχα καμία ενημέρωση και θα ήθελα να γνωρίζω τι γίνεται.

Σας ευχαριστώ πολύ και τους δύο!

 

Συνεχίζοντας το σερί του οφφτόπικ, μιας που μόλις απάντησαν στο e-mail που τους έστειλα προχθές, αναφέρω αυτό εδώ σε περίπτωση που και κάποιος άλλος έχει παραγγείλει από Computeruniverse αλλά δεν έχει λάβει ακόμη κάποιο tracking code.

 

Unfortunately we encounter an backlog in our logistics department. As your invoice is already printed but not packed and handed to DHL we need a little bit more time than usual for your order .We are currently working on to send all parcels as fast as possible. However please be patient a little bit. We can´t speed up this process.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνεχίζοντας το σερί του οφφτόπικ, μιας που μόλις απάντησαν στο e-mail που τους έστειλα προχθές, αναφέρω αυτό εδώ σε περίπτωση που και κάποιος άλλος έχει παραγγείλει από Computeruniverse αλλά δεν έχει λάβει ακόμη κάποιο tracking code.

καλό κουράγιο στην αναμονή. δε φημίζονται και στο ότι είναι οι πιο εξυπηρετικοί, αλλά τουλάχιστον είναι αξιόπιστοι, οπότε μπορει να καθυστερήσουν αλλά θα το πάρεις στα χέρια σου εν τέλει.

Δεν είπα ότι είναι του πεταμάτου αλλά όχι ευκαιρία και μάλιστα καλή στα 479 €...

Υ.Γ1: AMD R7 240 vs nVidia GeForce 820M είναι κάρτες στην πράξη ίδιων επιδόσεων...

Υ.Γ2: Kυκλοφορεί και σε μαύρο...

η 260 είναι, όχι 240... δεν υπάρχει καν r7 240 αλλά r5 240.

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νε παρω το fujitsu η το msi?? θελω να το κλεισω επιυελους το κεφαλαιο με το λαπτοπ :ρ

αν σε ενδιαφέρουν τα παιχνίδια το acer. Αν όχι το fujitsu.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογο επεξεργαστη;

Λογω γενικά ειδικά αν σκοπεύεις να το κρατήσεις για αρκετά χρόνια, laptops με τα χαρακτηριστικά του Fujitsu του e-shop βγάζει το Amazon.de κάθε τόσο στα 400 €, δεν αξίζει παραπάνω, οθόνη Full HD στις 15" και με τέτοια κάρτα γραφικών είναι τύπου να 'χαμε να λέγαμε...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν σε ενδιαφέρουν τα παιχνίδια το acer. Αν όχι το fujitsu.

δε θελω το acer λογο αναβαθμησιμοτητας και για ψυχολογικους λογους
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε θελω το acer λογο αναβαθμησιμοτητας και για ψυχολογικους λογους

οκ, πήγαινε τότε στο fujitsu. Συνολικά είναι καλύτερο λάπτοπ. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ, πήγαινε τότε στο fujitsu. Συνολικά είναι καλύτερο λάπτοπ.

σε τι; Μπορειτε να μου το τεκμιριωσετε; Πριν εξαντληθει :ρ

Ο ζαχαρης λεει msi

Εσυ fujitsu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε τι; Μπορειτε να μου το τεκμιριωσετε; Πριν εξαντληθει :ρ

Ο ζαχαρης λεει msi

Εσυ fujitsu

λίγο πιο πάνω έχουν γραφτεί αρκετά. Είναι ξεκάθαρο. Τo msi έχει καλύτερο επεξεργαστή, σε όλα τα άλλα είναι καλύτερο το fujitsu+φθηνότερο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε τι; Μπορειτε να μου το τεκμιριωσετε; Πριν εξαντληθει :ρ

Ο ζαχαρης λεει msi

Εσυ fujitsu

10 ποστς κάναμε για να το τεκμηριωσουμε. Ο zacharis1955 τώρα που σου πρότεινε το αλλο, στο τεκμηριωσε με τη φράση "λόγω γενικά". Ε πάρε το MSI τότε.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε τι; Μπορειτε να μου το τεκμιριωσετε; Πριν εξαντληθει :ρ

Ο ζαχαρης λεει msi

Εσυ fujitsu

μιας και το θυμήθηκα, ούτε το macbook σου εκατσε τελικα;  :P

 

Αν φοβάσαι μην εξαντληθεί πάντως, το παραγγέλνεις, και αν το μετανιώσεις το ακυρώνεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ποστς κάναμε για να το τεκμηριωσουμε. Ο zacharis1955 τώρα που σου πρότεινε το αλλο, στο τεκμηριωσε με τη φράση "λόγω γενικά". Ε πάρε το MSI τότε.

Το MSI CX61 συζητήται και προτείνεται τουλάχιστον από τον περασμένο Νοέμβριο δηλαδή τουλάχιστον  ΔΥΟ μήνες! Χρειάζεται παραπάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου κατσε φιλε, το msi το πηρα απο ενα συμφορουμιτη αλλα ειχε καμμενο πιξελ και το εδωσα πισω, αλλα γενικα το msi τη μια ωρα που το δουλεψα μου φανηκε αρκετα στιβαρο αθορυβο και γενικα καλο,δεν ειχε ομως αλλα στην αποθηκη και θα μου εστελναν τα λεφτα πισω. Το ατελκο εχει πολυ αργη εξυπηρετηση και δεν δεχονται ουτε paypal, ουτε αμαζον pay και πρεπει να κανω αγορα μεσω ενως φιλου αγγλια, να περιμενω και μεχρι να μου ρθει, πως θα μου ερθει κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...