Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια για αγορά φορητού υπολογιστή


podarilos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Θενξ για το τιπ....

 

Το θεμα ειναι οτι ειναι πολυ βοηθητικη η φαση του Κωτσοβολου για την φιλη μου που το θελει λογω ατοκων δοσεων χωρις πιστωτικη....

 

Παιζει κατι καλυτερο μεχρι 500 ευρω  για Κωτσοβολο η αλλο μαγαζι που κανει την ιδια ευκολια ?

 

Και παλι θενξ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

...

 Το θεμα ειναι οτι ειναι πολυ βοηθητικη η φαση του Κωτσοβολου για την φιλη μου που το θελει λογω ατοκων δοσεων χωρις πιστωτικη....

Παιζει κατι καλυτερο για Κωτσοβολο η αλλο μαγαζι που κανει την ιδια ευκολια ?

...

Δυστυχώς όχι...

 

P.S: Και δεν λέγεται "ευκολία" οι άτοκες δόσεις σε υπερτιμημένα κατά 20-25+% προϊόντα, κανονικό πιάσιμο κ@λου λέγεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Άρχισα δειλά, δειλά να ψάχνω laptop για εμένα. Οι ανάγκες μου είναι προγραμματισμός, video rendering (όχι τίποτα εξειδικευμένο), Unreal, Unity, Maya, Blender (επίσης όχι κάτι τόσο περίεργο προς το παρόν), gaming όχι τόσο εκεί, και τα γνωστά καθημερινά. Ψάχνοντας βρήκα αυτό. Θα του προσθέσω και έναν SSD.

.

Απ' αυτά που είδα, μου φαίνεται θα με καλύψει. IPS, 4/4 threads, GPU. Θερμοκρασίες δεν βρήκα όμως και αυτό το review.

 

Απόψεις, αξίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Άρχισα δειλά, δειλά να ψάχνω laptop για εμένα. Οι ανάγκες μου είναι προγραμματισμός, video rendering (όχι τίποτα εξειδικευμένο), Unreal, Unity, Maya, Blender (επίσης όχι κάτι τόσο περίεργο προς το παρόν), gaming όχι τόσο εκεί, και τα γνωστά καθημερινά. Ψάχνοντας βρήκα αυτό. Θα του προσθέσω και έναν SSD.

.

Απ' αυτά που είδα, μου φαίνεται θα με καλύψει. IPS, 4/4 threads, GPU. Θερμοκρασίες δεν βρήκα όμως.

 

Απόψεις, αξίζει?

OK+ γενικά σαν laptop αλλά το συγκεκριμένο που πόσταρες δεν είναι καινούριο αλλά εκθεσιακό...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα παρατηρήσεις λέει "εκθεσιακό-used".

 

Οουπς, δεν το παρατήρησα αυτό. Ευχαριστώ για την επισήμανση.

Τι πρόβλημα μπορεί να έχει ένα εκθεσιακό. Το ψήνω διότι είναι δυνατό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οουπς, δεν το παρατήρησα αυτό. Ευχαριστώ για την επισήμανση.

Τι πρόβλημα μπορεί να έχει ένα εκθεσιακό. Το ψήνω διότι είναι δυνατό.

Δεν ξέρεις αν είναι στ' αλήθεια εκθεσιακό (το συγκεκριμένο μαγαζί παρεμπιπτόντως δεν έχει έκθεση) ή από επιστροφή (πιο πιθανόν)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θενξ για το τιπ....

 

Το θεμα ειναι οτι ειναι πολυ βοηθητικη η φαση του Κωτσοβολου για την φιλη μου που το θελει λογω ατοκων δοσεων χωρις πιστωτικη....

 

Παιζει κατι καλυτερο μεχρι 500 ευρω  για Κωτσοβολο η αλλο μαγαζι που κανει την ιδια ευκολια ?

 

Και παλι θενξ .

Δόσεις χωρίς πιστωτική κάνουν και τα electronet με λίγες διστυχώς επιλογές κοίτα μην σου κανει κατι

https://www.electronet.gr/pliroforiki/laptops

 

Δόσεις χωρίς πιστωτική κι εδω

http://www.msystems.gr/index.php?category=1138

 

ΥΓ

Ατοκες δοσεις χωρις πιστωτικη δεν κανει κανενας, ουτε ο Κωτσοβολος μονο εντοκες κανει με δανειοδοτηση απο τραπεζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δόσεις χωρίς πιστωτική κάνουν και τα electronet με λίγες διστυχώς επιλογές κοίτα μην σου κανει κατι

https://www.electronet.gr/pliroforiki/laptops

 

Δόσεις χωρίς πιστωτική κι εδω

http://www.msystems.gr/index.php?category=1138

Όχι άτοκα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρεις αν είναι στ' αλήθεια εκθεσιακό (το συγκεκριμένο μαγαζί παρεμπιπτόντως δεν έχει έκθεση) ή από επιστροφή (πιο πιθανόν)...

Υπάρχει λόγος να ασχοληθώ περαιτέρω, μιας και είναι καλό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...