Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια για αγορά φορητού υπολογιστή


podarilos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κωτσοβολο 680 και στα media που κ αυτα μπορουν ν κανουν ατοκες 600 !

Πλάκα κανεις! Δεν τ΄αξίζει με τίποτα αυτά τα λευτά, για γκόμενες για να μπαίνουν στο facebook είναι!

Προσωπικά δεν θα το ήθελα όυτε δωρεάν αυτό γιατί δεν θα ήξερα τι να το κάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχετε αδικο ! Δεν βγαζουν και τιποτα αξιολογο σ ποιοτητα κατασκευης ολα πανω απο 1000 !

Αν εχετε την καλοσυνη προτεινετε μ καποια απο τον κωτσοβολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη χρειαζομαι καποιο μικρο αυτο το διαστημα λετε να περιμενω λιγο ? σε πιο διαστημα κανκυν τις πιο πολλες νεες παραλαβες ?

 

 

Αυτο π σκεφτομουν εινα κατι μικρο και μαζεμενο για αυτο και 14 Για το lenovo που μ εστειλες τ εικονα εχεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη χρειαζομαι καποιο μικρο αυτο το διαστημα λετε να περιμενω λιγο ? σε πιο διαστημα κανκυν τις πιο πολλες νεες παραλαβες ?

Στην Ελλάδα είναι πολύ δύσκολο ώς αδύνατο να βρείς κάτι αξιόλογο στις 11~14" σε λογική τιμή γι' αυτό αν σ' ενδιαφέρει κάτι σ' αυτές τις ίντζες άρχισε να σκεφτεσαι  στα σοβαρα την αγορά του από το εξωτερικό ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και με τα site τιυ εξωτερικου πως λειτουργουν εγγυηση κλπ κανονικα ? και ποια site εχεις ν μ προτεινεις ?

www.computeruniverse.de

 

www.amazon.de

 

www.alternate.de

 

www.hardwareversand.de

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το amazon εχω παρει διαφορα τα αλλα πως λειτουργουν ? εγγυηση ?τελωνειο ?

Σε αγορές από τα ευρωπαϊκά e-shops) δεν υπάρχει τελωνείο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από εδώ: http://h20566.www2.hp.com/portal/site/hpsc/public/psi/swdHome/?lang=el&cc=gr&sp4ts.oid=5405424 κατέβασε και εγκατέστησε:

 

QUALCOMM ATHEROS AR9000 SERIES WIRELESS LAN DRIVER

 

QUALCOMM ATHEROS QCA9000 SERIES WIRELESS LAN DRIVER

OK αλλά σ' αυτή την κατηγορία τιμής υπάρχουν και καλύτερα...

Καλημέρα

ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.

τελικά βρήκα λύση από εδώ

http://www.mediatek.com/en/downloads/pciert2790rt309xrt35x2rt539xrt3290mt7630/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους

μετα απο πολλη μελετη ολων των συνομιλιων αγορασα το εν λογω στα 474€ με 8gb. Μεγαλο προβλημα με την καρτα wifi αφου δεν μπορω να συνδεθω με τπτ στο ρουτερ (οπου δεν ειχα προβλημα ουτε με acer ουτε με αλλο hp ουτε με κινητα). Καμια ιδεα;

Αυτό εδώ εννοείς?  HP 450 i3-4000M 15.6

 

Επειδή άμα δε βγάλω άκρη με το flashaki με βλέπω να καταλήγω και γω εκεί, θα ήθελα σε παρακαλώ να μου πεις 2 λόγια για το εν λόγω μηχάνημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό εδώ εννοείς?  HP 450 i3-4000M 15.6

 

Επειδή άμα δε βγάλω άκρη με το flashaki με βλέπω να καταλήγω και γω εκεί, θα ήθελα σε παρακαλώ να μου πεις 2 λόγια για το εν λόγω μηχάνημα.

Ναι. Καθαρή εγκατάσταση windows 8.1. Είχα πρόβλημα με το wifi. Δεν μπορούσε να συνδεθεί ασύρματα ή όταν συνδεόταν έκανε συνεχείς αποσυνδέσεις. Τελικά βρήκα άκρη με το link που είδες.Κατά τα άλλα άμεση παράδοση (την άλλη μέρα), πολύ γρήγορο μέχρι στιγμής (χτες το παρέλαβα), πολύ καλή κατασκευή (καμία σχέση με το acer που έχω). Αν θες κάτι άλλο μου λες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...