Προς το περιεχόμενο

Ομαδική παραγγελία cpu


zizu10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατόπιν πρότασης του maxdore217 για ομαδική παραγγελία του Intel G2130, ανοίγω αυτό το θέμα για να δούμε αν είναι εφικτή η διεκπεραίωσή της και να μην βγούμε άλλο εκτός στο αντίστοιχο θέμα των προσφορών!

 

Το κατάστημα που έχουμε ξεχωρίσει είναι το Msystems και όσοι ενδιαφέρεστε για τον G2130 ας δηλώσετε συμμετοχή για να οργανωθούμε και να δούμε πόσοι μαζευόμαστε ώστε να μας κάνουν μία προσφορά!

 

ΥΓ Προς τους διαχειριστές του forum

Αν αυτή δεν είναι η κατάλληλη ενότητα για το συγκεκριμένο θέμα, ας μεταφερθεί και συγγνώμη για την αναστάτωση :)

 

ΥΓ2

Εγώ είμαι μέσα εννοείται :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επίσημη απάντηση καταστήματος msystems

 

Καλησπέρα σας !

Σε αυτό το είδος Intel Pentium G2130 3.20GHz Dual Core [bX80637G2130] , έχουμε ήδη πολύ χαμηλή τιμή L sorry – δε μπορούμε να προσφέρουμε κάτι παρακάτω . Αν σας εξυπηρετεί η τελική τιμή : 55.50€ με το ΦΠΑ 23% - κρατήστε τη ως προσφορά μας για τη ποσότητα που σας ενδιαφέρει .

 

Θα παρακαλέσουμε τα άτομα που επιθυμούν να παραλάβουν το CPU να προσθέσουν και κάτι ακόμα στη παραγγελία τους ώστε να πάει έκαστο άτομο 60€ με δωρεάν μεταφορικά.

Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον – κατανόηση σας

Msystems Team

 

Σε 2 mail που έστειλα:

Μπορεί το κάθε άτομο να προσθέσει και ένα flash http://www.msystems.gr/index.php?category=2050 . Η παραγγελία του θα περάσει τα 60€ - και είναι δωρεάν τα μεταφορικά .

δε μπορούμε να δικαιολογήσουμε λογιστικά δωρεάν μεταφορικά .

Φιλικά

Msystems Team

Επεξ/σία από maxdore217
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκοπός της ομαδικής είναι τα δωρεαν μεταφορικά ή και κάποια μείωση τιμής? μήπως να ρωτούσαμε και άλλα καταστήματα πχ plaisio για τους πχ 2030? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η λίστα δεν ισχύει !!!!! ο καθένας μόνος του παιδιά Τέλος.

  1. maxdore217                1    
  2. zizu10                         1
  3. apostolispk                1* 
  4. tolis1983                     1
  5. Σαϊνόμπι                     1*
  6. Thanos1972                1
  7. skatopaido                  1
  8. KinigosPsixon            1
  9. Mr_Terror                    1
  10. Kostas93                     1
  11. panosem                      1
  12. poulaki1976                 1
  13. Zapee995                     1
  14. turbakiasss                  1

Aπάντηση από e-shop.gr

Καλησπέρα σας

 

θα ήθελα να σας ενημερώσω σχετικά με το προϊόν που ζητάτε ότι δυστυχώς δεν υπάρχει περιθώριο για κάτι καλύτερο στην τιμή και ισχύει η τιμή site. Αυτό ισχύει γενικότερα σε όλους τους επεξεργαστές δεν έχουν περιθώριο για καλύτερη τιμή ανεξαρτήτου ποσότητας.

 

Με εκτίμηση

________________________________

 

Account Manager

e-shop.gr Α.Ε.

( ΤΕΛΟΣ)

Επεξ/σία από maxdore217
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, το πλαισιο ήταν τυχαίο παράδειγμα γιατί μπορεί να βόλευε και άτομα που δεν είναι στην αθηνα.
οσο για το αν εχει δώσει ποτέ πραγματικά δε το ξέρω, δεν έχω κάνει ποτέ ομαδική παραγγελία.
Το απόγευμα θα σου στείλω pm αν είναι να υπολογίσεις και μένα για την ομαδική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μέχρι τώρα ενδιαφερόμενοι :

 

maxdore217                1

zizu                              1!

spyross                        1!

|εμένα δεν με έβαλες οπότε φαντάζομαι οτι είναι μόνο για Αθήνα ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό θα ήταν να μπει και μία λίστα για όσους είναι εκτός Αθηνών μήπως μπορούν κι αυτοί να γλυτώσουν κάτι (έστω τα μεταφορικά)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν γίνει μία λιστα και απλα εμείς που είμαστε εκτός αθήνας πληρώσουμε τα μεταφορικα δεν γίνεται (δλδ οτι έκπτωση γίνει σε αυτούς απο αθήνα να γίνει και σε αυτούς εκτός αθήνας και απλα πληρώνουμε μεταφορικά)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, το πλαισιο ήταν τυχαίο παράδειγμα γιατί μπορεί να βόλευε και άτομα που δεν είναι στην αθηνα.

οσο για το αν εχει δώσει ποτέ πραγματικά δε το ξέρω, δεν έχω κάνει ποτέ ομαδική παραγγελία.

Το απόγευμα θα σου στείλω pm αν είναι να υπολογίσεις και μένα για την ομαδική.

 

Νομίζω πώς το ΠΛΑΙΣΙΟ και κάνει τέτοια, για το άλλο οκ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν γίνει μία λιστα και απλα εμείς που είμαστε εκτός αθήνας πληρώσουμε τα μεταφορικα δεν γίνεται (δλδ οτι έκπτωση γίνει σε αυτούς απο αθήνα να γίνει και σε αυτούς εκτός αθήνας και απλα πληρώνουμε μεταφορικά)

 

Δεν γίνεται αυτό , γιατί μετά θα θέλει ο άλλος να πάρει i5 αλλά να μην έχει ίδια έκπτωση με αυτόν που παίρνει το g2130 γιαυτό είπαμε να κρατήσουμε μια στάνταρ πολιτική για να ξέρω τι τους λέω ...όχι είναι 3 από Λαμία - 4 από Σέρρες κ.α. αλλά θέλουν αυτό , αυτό και αυτό....άλλωστε σας  είπα εγώ ζήτησα τίποτα αυτή θα μας κάνουν πρόταση ή τέλος πάντως θα μας που ανά άτομο πόσο θα δώσουν τον cpu ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...