Προς το περιεχόμενο

Ομαδική παραγγελία cpu


zizu10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παίδες όλα ωραία αλλά εγώ απαντάω σε όλα τα pm και την κάθε ερώτηση και εγώ στέλνω τις προσφορές κ.α........

Αφήνεις τα παιδιά να πουν γνώμες για το ποιους δύο προτιμάνε. Από εκεί και μετά θα ξεκινήσει μια λίστα που ο καθένας θα κάνει copy/paste το κείμενο του προηγούμενου ώστε να προσθέτει και το δικό του όνομα κάτω από τον επεξεργαστή. Εσένα δεν θα σε απασχολούν, απλά θα ελέγχουν οι ίδιοι να έχουν κοπιάρει όλα τα προηγούμενα ονόματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφήνεις τα παιδιά να πουν γνώμες για το ποιους δύο προτιμάνε. Από εκεί και μετά θα ξεκινήσει μια λίστα που ο καθένας θα κάνει copy/paste το κείμενο του προηγούμενου ώστε να προσθέτει και το δικό του όνομα κάτω από τον επεξεργαστή. Εσένα δεν θα σε απασχολούν, απλά θα ελέγχουν οι ίδιοι να έχουν κοπιάρει όλα τα προηγούμενα ονόματα.

καλώς ...ξεκινάτε αλλά κάτι μου λέει ότι δεν θα δουλέψει :) 

 

μετά απ το you θα κάνω και μια προσπάθεια με το e-shop.gr και αν δεν κάτσει κάτι μετά δύσκολα τα πράγματα

( όπως και να έχει η συμμετοχή είναι λίγη ακόμα ) αν δεν περάσουμε τα 15 άτομα μην περιμένουμε τίποτα τρομερές προσφορές.

άντε να μας κόψουν κανένα (1€)   :-D  :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλώς ...ξεκινάτε αλλά κάτι μου λέει ότι δεν θα δουλέψει :)

Παιδιά, προτείνετε τους δύο επεξεργαστές που θέλετε ώστε να αποφασιστεί ποιοι θα είναι αυτοί.

Λέτε τις δύο προτάσεις σας, έτσι απλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα πιο μεγαλη πιθανοτητα εχουμε με μικρα συνοικιακα μαγαζακια παρα με δαυτους :P

Τι να κάνεις δεν έκατσε με το Msystems :-(  ...και εγώ αυτό νόμιζα ( τώρα , plaisio, e-shop you το βλέπω και εγώ χλωμό να μας εξυπηρετήσουν ....θα το πάω βέβαια μέχρι τέλους και βλέπουμε )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ξεκινησω εγω, πιστευω πως οι i3 ειναι υπερβολη για τη συγκεκριμενη μητρικη μιας και ολοι μας νομιζω πως την πηραμε για να συνθεσουμε κατι οικονομικο, αρα θα προτεινω τον 2130 και τον 2030.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, προτείνετε τους δύο επεξεργαστές που θέλετε ώστε να αποφασιστεί ποιοι θα είναι αυτοί.

Λέτε τις δύο προτάσεις σας, έτσι απλά.

 

εγώ θα ήθελα τον g2130 '' άντε πάμε απ την αρχή  B)  :-D ''

Ας ξεκινησω εγω, πιστευω πως οι i3 ειναι υπερβολη για τη συγκεκριμενη μητρικη μιας και ολοι μας νομιζω πως την πηραμε για να συνθεσουμε κατι οικονομικο, αρα θα προτεινω τον 2130 και τον 2030.

 

Κώστα εσύ ποιον θέλεις απ τους 2 ( μιας και δεν βλέπω λόγο να είναι 2 ίδια κατηγορίας.)

 

Ωραία κάντε ότι θέλετε, θα το δω σε κάνα 2ώρο γιατί δεν την παλεύω άλλο! :) θα ποστάρω και την απάντηση απ το you !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην γίνει παρεξήγηση, τώρα πέφτουν στο τραπέζι οι προτάσεις και όχι τα τεμάχια της παραγγελίας.

Τα τεμάχια θα μπουν αργότερα με τον τρόπο του copy/paste ονομάτων που είπα πιο πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα και οι 2 μου κανουν, απλα επειδη εχουν μια διαφορα τιμης 10 ευρω μηπως ενδιαφερθουν και παιδια με μικροτερο budget. Και επειτα μπορει καποιο καταστημα να θέλεο να δωσει καποιον απο τους 2 περισσοτερο και να ειναι πιο ανοιχτο σε προτασεις. Πχ αν πουλανε γενικα οι 2130 τοτε καποιο καταστημα μπορει να ειναι πιο ανοιχτο στο να διωξει το στοκ απο τους 2030 μιας και τους 2130 θα τους διωξει ουτως η αλλως.και το αντιστροφο.ιδανικα τον 2130 θα ηθελα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφερομαι και εγω για ομαδικη παραγγελια.Το συστημα που θα φτιαχτει προοριζεται για ταινιες HD, σερφαρισμα, skype, κλπ.

Δηλαδη απλη χρηση.Ο επεξεργαστης που προτεινετε κανει γιαυτη την δουλεια?Δεν θελω να ανοιγω 2 προγραμματα ταυτοχρονα και να κολλαει ο υπολογιστης.Κοιτουσα για καποιον i3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ έχει ανεβάσει κάποιος βίντεο απο διάφορα παιχνίδια με 2130 αν είναι πραγματικά

 

https://www.youtube.com/user/panos659/videos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πήρα τηλ. το you λίγο θα μου στείλουν την προσφορά ....μου είπαν ότι υπάρχει διαθεσιμότητα 15 τεμ. (άλλοι 4 μάγκες να βρεθούν να κλείσουμε την καλύτερη δυνατή τιμή)  πάντως πιστεύω από αυτά που μου είπαν τηλ. ότι ή τιμή θα είναι στα μέτρα που την περιμένουμε!!!! ). Όταν έχω κάτι επίσημο θα ποστάρω ξανά!


@sakis.kom  δεν βλέπω να πάει καλά η ψηφοφορία ...εσύ τι θέλεις ? για να σε προσθέσω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως η μητρική υποτηρίζει 'Support for DDR3 1333/1066/800 MHz memory modules' οπότε να το σκεφτείτε και αυτό σε σχέση με τον 2030 αλλά βέβαια στο μέλλον θα μπορεί να αλλάξει κάποιος μητρική και να ωφεληθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε επίσημη απάντηση και από ΥOU.GR :

Καλησπέρα σας,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το προϊόν είναι ήδη σε προσφορά. Δεν υπάρχει περιθώριο για καλύτερη τιμή πέρα από την τιμή του site:

Τιμή / Τεμ με ΦΠΑ 23%

Επεξεργαστής (CPU) Intel Pentium G2130 (1155,3.20GHz,3MB)             249175             55,98 €

 

http://www.you.gr/proionta/pc-parts/exartimata-desktop-pc-anavathmisis/epexergastes/epexergastis-intel-pentium-g2130-(1155,3-20ghz,3mb

 

με εκτίμηση,

Customer Service Representative

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...