Προς το περιεχόμενο

Ομαδική παραγγελία cpu


zizu10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για την χρηση των pcιων παντως,και ενας 2030 απο eshop με κοντα 47 euros εινα μια χαρα.μπορει να ειναι 7 euros χαμηλοτερα απο αυτον του you τον 2130 αλλα εαν μιλαμε με ποστοστα ειναι κοντα 15%.

και η διαφορες τους ειναι ελαχιστες στις επιδοσεις.οτι κανει ο ενας θα κανει και ο αλλος.

προσωπικα ακομη δεν ξερω που θα καταληξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 149
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τόσα πήρες από τον ΑΒ Θέλεις κι άλλα!

 

 

 

 

Δεν δίνουν έκπτωση,ας δώσουν κρασά,δεν δίνουν κρασά ας δώσουν γλυκά μα κάτι τέλος πάντων :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεσα κι εγω για cpu αλλα θελω και ram ειμαι Αθηνα

Μπορει καποιος να παρει προσφορα και απο το MG manager στα εξαρχεια ?

http://www.mgmanager.gr/intel_pentium_g210_20ghz_mb_cache_dual_core_s1155_bx8067g210/el/pid/12249/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O 2030 με τον 2130 τι διαφορά έχουν;

Αν είναι μόνο τα 200mhz δε νομίζω οτι αξίζει τα 10 ευρώ παραπάνω

 

Σας βρίσκω αδιάβαστο κύριε τα ερωτήματα έχουν απαντηθεί 1600 vs 1333 μνήμης και διαφορά στην l2 cache

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βαλουμε επανω μνημες 1600 θα παιζουν στα 1333 η θελει αποκλειστικα μνημες 1333;

Το λεω γιατι πανω κατω οι τιμες ειναι ιδιες οποτε αν κανουμε αγορα 1600 η μεγαλυτερες να μπορουμε να τις χρησιμοποιησουμε σε μελλοντικη αναβαθμιση μητρικης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βαλουμε επανω μνημες 1600 θα παιζουν στα 1333 η θελει αποκλειστικα μνημες 1333;

Το λεω γιατι πανω κατω οι τιμες ειναι ιδιες οποτε αν κανουμε αγορα 1600 η μεγαλυτερες να μπορουμε να τις χρησιμοποιησουμε σε μελλοντικη αναβαθμιση μητρικης

 

Ναι αν βρείτε υψηλότερης συχνότητας στην ίδια τιμή ή με μικρή διαφορά να τις πάρετε για μελοντικά και για την υψηλότερη αξία μεταπώλησης οι μήμες αυτοπροσαρμόζονται αυτόματα στην χαμηλή ταχύτητα οπότε θα δουλέψουν μια χαρά

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κύριοι ήρθε η ώρα να πάρει την πρωτοβουλία και κάποιος άλλος! εγώ ότι έκανα έκανα ,3 μαγαζιά είναι οκ νομίζω - ο zizu άλλο 1 δεν μπορούμε να πάρουμε και προσφορές απ όλους....σήμερα είχα χρόνο και ασχολήθηκα για άλλη μέρα όμως όχι!

 

Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να ρωτήσω αν δίνουν ανά τεμ. σε αυτήν τιμή μιας και δεν έγινε και καμία έκπτωση καλή και να πάει ο καθένας είτε στο you.GR είτε στο mystems και πιθανόν από δευτέρα να έχω και προσφορά από e-shop.gr την οποία θα αναρτήσω απλά κάτι μου λέει ότι την δευτέρα από 16 άτομα θα είμαστε 6!

 

Στα ονόματα είναι επιπλέον και οι : 

poulaki1976Zapee995 ,turbakiasss

 

@poulaki1976 αν δεν σου είναι κόπος κάνε μια έρωτηση αύριο στο μαγαζί που μου πρότεινες ( ότι χρειάζεται είναι στην 1 σελίδα του θέματος) !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε μαυρε πανθηρα,με απογοητευεις...τσ τσ τσ τσ .

 

Πες τα ρε θάνο και άμα είναι πάρε και την υπόθεση στα χέρια σου να του δείξεις πως γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κύριοι ήρθε η ώρα να πάρει την πρωτοβουλία και κάποιος άλλος! εγώ ότι έκανα έκανα ,3 μαγαζιά είναι οκ νομίζω - ο zizu άλλο 1 δεν μπορούμε να πάρουμε και προσφορές απ όλους....σήμερα είχα χρόνο και ασχολήθηκα για άλλη μέρα όμως όχι!

 

Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να ρωτήσω αν δίνουν ανά τεμ. σε αυτήν τιμή μιας και δεν έγινε και καμία έκπτωση καλή και να πάει ο καθένας είτε στο you.GR είτε στο mystems και πιθανόν από δευτέρα να έχω και προσφορά από e-shop.gr την οποία θα αναρτήσω απλά κάτι μου λέει ότι την δευτέρα από 16 άτομα θα είμαστε 6!

 

Στα ονόματα είναι επιπλέον και οι : 

poulaki1976Zapee995 ,turbakiasss

 

@poulaki1976 αν δεν σου είναι κόπος κάνε μια έρωτηση αύριο στο μαγαζί που μου πρότεινες ( ότι χρειάζεται είναι στην 1 σελίδα του θέματος) !

πες το κι εγινε (αυριο)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες τα ρε θάνο και άμα είναι πάρε και την υπόθεση στα χέρια σου να του δείξεις πως γίνεται.

Εχεις δικιο.στειλτε μου ολοι απο 55 euros και θα σας φερω Ι5 3570 (οχι τον Κ γιατι δεν κανει για Overclock η μητρικη)

ενα κομματι στον καθεναν ετσι?μην ειστε και πλεονεκτες.

 

Βραζιλια σου ερχομαι...

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...