Προς το περιεχόμενο

Ομαδική παραγγελία cpu


zizu10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και ρώτησες τίποτα και για τα μεταφορικά;

Μολις γυρισα απο τη δουλεια

Να με συγχωρειτε ξεχασα να ρωτησω για τα μεταφορικα αλλα δεν το ενεπνεε και η συζητηση για να παει παρακατω

μου ξεκαθαρισαν και οι δυο οτι δεν μπορουν να κανουν καλυτερη τιμη περαν του 1%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 149
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά εδώ δεν κατεβάζουν την τιμή 2-3€ είναι ποτέ δυνατόν να δώσουν δωρεάν μεταφορικά ....απ'ότι βλέπω αυτήν την στιγμή τα καλύτερα καταστήματα για να το πάρει κάποιος από οπουδήποτε είναι το you και e-shop όλα τα άλλα βολεύουν μόνο τους Αθηναίους !

Όπως και να έχει το e-shop δεν τον έχει πλέον διαθέσιμο οπότε παραγγελία και 10-15 μέρες αναμονή !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To e-shop τον έχει διαθέσιμο http://i.imgur.com/GF74jgj.png :)

 

Σαν να έχεις δίκιο !   B) στην εικόνα μόνο που αν είναι από χθες τα πράγματα πρέπει να έχουν αλλάξει λίγο!

 

edit :

http://www.e-shop.gr/product?id=PER.558391

από αυτό δεν βλέπω πάντως διαθεσιμότητα τι να σου πω ....βλέπεις κάτι διαφορετικό ...γιατί αυτό το το 2-3 εργάσιμες με αργία μέσα θα πάει από τον καινούργιο μήνα και βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η είκονα είναι σημερινή.Μαλλον καποιος τσιμπησε το τελευταιο που έμεινε...

 

Mου αρέσει που περιμένω να μου που και για 13 τεμάχια αυτοί ! :)

 

τέσπα το you έχει έχει ακόμα 14  13( 15 μου είχαν πει αλλά έκλεισα ένα για μένα και έναν για τον thanos1972 :P ) άμεσα διαθέσιμο και παράδοση σε 1 μέρα στην Αττική απ αυτό που λέει το site τους

Επεξ/σία από maxdore217
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@sakis.kom  δεν βλέπω να πάει καλά η ψηφοφορία ...εσύ τι θέλεις ?

Να μου δώσεις τον δικό σου. :P

Όχι δεν θα έπαιρνα, το είπα σε παλιότερο μήνυμα αφού δεν μου έκατσε η μητρική. B)

 

Εκτός και αν μου δώσεις ΚΑΙ την μητρική σου. :P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

maxdore217 μπορεις να με βγαλεις απ' την λιστα, δεν ειδα να γινεται κατι αξιο της ολης "ταλαιπωριας" οποτε παρηγγειλα. Socket 1155 isn't gonna get any newer... so the sooner it starts beings used, the better. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι που λένε ομαδική παραγγελία και ο καθένας μόνος του  :P  άλλος για Χίο τράβηξε και άλλος για Μυτιλήνη   :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι που λένε ομαδική παραγγελία και ο καθένας μόνος του :P άλλος για Χίο τράβηξε και άλλος για Μυτιλήνη :lol:

μη γινεσαι κακος,εγω δε πηρα ακομη cpu :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο ένας γάτος πήρε cpu ! και ποστάρει κιόλας .όλοι οι άλλοι που έχουν-έχουμε κάνει παραγγελία από αύριο Κύριοι ... του you οι άλλοι θα δείξει .

@Σαϊνόμπι η λίστα δεν ισχύει πλέον ( πάντως σωστός και μόνο που το είπες ) γιατί όλοι οι άλλοι απλά δεν έχουν πει τίποτα ακόμα ...για την ομαδική  ( Κινέζο-νίντζα  :ph34r: ) όσο  για το e-shop δεν θα γίνει τίποτα καλύτερο το λέω με βεβαιότητα μην περιμένετε άλλωστε εδώ καλά καλά δεν το έχουν τώρα. 

 

Την απάντηση θα την ποστάρω βέβαια  ''Τρίτη'' γιατί αύριο θα λείπω εκτός Αθηνών. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...