Προς το περιεχόμενο

Το Titanfall ανανεώνεται και σύντομα θα υποστηρίζει 4Κ αναλύσεις


textoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολλοί υποστηρίζουν πως η έκδοση για υπολογιστή του Titanfall, του νέου FPS της Respawn, δείχνει να τρέχει καλύτερα από τις υπόλοιπες .Παρόλα αυτά απ’ ότι φαίνεται η αρχική έκδοση δεν ήταν σε θέση να καλύψει απόλυτα τις νέες τεχνολογίες και έτσι οι κάτοχοι του παιχνιδιού θα πρέπει να αναμένουν μια ενημέρωση όπου θα καλύψει το κενό αυτό .

 

Αναλυτικά άλλα χαρακτηριστικά της ενημέρωσης περιλαμβάνουν υποστήριξη για 4Κ αναλύσεις , υποστήριξη για τις νέες λειτουργίες του προγράμματος GameWorks της NVIDIA , πλήρη υποστήριξη για GeForce SLI καθώς και βελτιωμένο Antialiasing όπως και πιο ρεαλιστικά εφέ στις σκιές .

 

Οι ήδη διαθέσιμες κάρτες γραφικών είναι σε θέση να υποστηρίξουν 4Κ αναλύσεις έτσι και αρκετοί παραγωγοί έχουν χρησιμοποιήσει την μηχανή GameWorks στις κορυφαίες κυκλοφορίες τους όπως Assassin's Creed 4 και Call of Duty: Ghosts . Το Titanfall είναι μια από τις σημαντικότερες κυκλοφορίες για φέτος και μία τέτοια αναβάθμιση θα έχει μεγάλο αντίκτυπο στην εμπειρία στο παιχνίδι καθώς και μία καλή αφορμή για την αγορά ενός νέου υπολογιστή .

 

Η ενημέρωση του παιχνιδιού θα είναι σταδιακή και σε πρώτη φάση θα υπάρχουν μερικές τροποποιήσεις στο Gameplay για τις εκδόσεις υπολογιστή και Xbox One. Επίσης παρατηρείται μία μικρή αποδυνάμωση στο Smart Pistol και την χρήση του εκτός κλειδώματος όπως και την επίλυση με ένα glitch στον διπλασιασμό των Burn cards.

 

Αναλυτικότερα το change log εδώ.

 

Link.png Site: Engadget

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχουν προσιτες οθονες 4κ και καποιες καρτες γραφικων που δεν κανουν μια περιουσια

https://www.skroutz.gr/c/12/television.html?from=catspan&keyphrase=4k+tv

https://www.skroutz.gr/c/43/othones-tft.html?from=catspan&keyphrase=4k+monitorhttps://www.skroutz.gr/c/43/othones-tft.html?from=catspan&keyphrase=4k+monitor

just sayin

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η dell ειναι μια χαρα τοσο κανει ενα καλο μονιτορ και το τωρινο που εχω samsung syncmaster 245b το χα πληρωσει πανω απο 500 αν θες καλο gaming τα σκας δεν υπαρχει αλλος τροπος

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η dell ειναι μια χαρα τοσο κανει ενα καλο μονιτορ και το τωρινο που εχω samsung syncmaster 245b το χα πληρωσει πανω απο 500 αν θες καλο gaming τα σκας δεν υπαρχει αλλος τροπος

μα το θεμα ειναι οτι το ματι για να αντιληφθει την διαφορα πρεπει να ειναι σε πολυ κοντινη αποσταση οποτε παιζουν και αλλοι παραγοντες ρολο ,εγω προσωπικα με full hd μια χαρα ειμαι θεωρω το 4k καταναλωτικη αναγκη ιδιαιτερα τωρα που ειναι στα παιδικα του βηματα και οι τιμες ειναι στο θεο...

αν σκεφτεις οτι επαιζα super mario σε game boy  και sega/snes/ps1/saturn ,με γραφικα αθλια με τα σημερινα δεδομενα με τα full hd ειμαι υπερευχαριστημενος

Θέλουμε να έχουμε το τέλειο, το θέλουμε και τζάμπα... Δεν γίνονται όλα.

σε 2-3 χρονια οταν ωριμασει η τεχνολογια ,δεν το θελουμε και αμεσα δεν κανουμε καταναλωτικα οργια σε ετσι περιοδους

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το χω ακουσει πολλες φορες αυτο με το οτι δεν αντιλαμβανεσαι την τοσο μεγαλη αναλυση αλλα εινια μπαρουφα και μιλανε χωρις να εχουν εμπειρια καποιοι αυτο θεε μου ποσες φορες το χω δει εδω μεσα.

εγω παντως μια χαρα διαφορα εχω δει και πιστεψε με εχει μεγαλη οξυτητα η sharpness μια τετοια οθονη 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν περιμενουμε οι οθονες 4κ να φτασουν στο 200ρι αυτο θα γινει μετα απο πολλαααα χρονια μη κοροιδευομαστε.

και αν σκεφτει κανεις τι λεμε για τις οθονες οτι ειναι μια επενδυση συγκριτηκα με αλλα κοματια του υπολογιστη αξιζει να επενδυσει καποιος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελουμε το τελειο και το θελουμε και τσαμπα......το ποιο σωστο που διαβασα και το αναπαραγω

 

Sent from my iPad using Insomnia

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το χω ακουσει πολλες φορες αυτο με το οτι δεν αντιλαμβανεσαι την τοσο μεγαλη αναλυση αλλα εινια μπαρουφα και μιλανε χωρις να εχουν εμπειρια καποιοι αυτο θεε μου ποσες φορες το χω δει εδω μεσα.

εγω παντως μια χαρα διαφορα εχω δει και πιστεψε με εχει μεγαλη οξυτητα η sharpness μια τετοια οθονη 

μα δεν ειναι λογια καποιων στο site ψαξε στο νετ   ,αν εσυ εσκασες τοσα δικαιωμα σου αλλα οτι αυτο ισχυει  και δεν ειναι μπαρουφες και απλα γνωμες , αναλογα με το ποσο κοντα η ποσο μακρυα εισαι απο την οθονη το ματι αντιλαμβανεται την διαφορα ψαξε και αν εχω λαθος διακυρηξε οτι λεω μπαρουφες

και για να μην ταλαιπωρησε ;)Link.png Site: εδω

και εδω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...