Προς το περιεχόμενο

Iphone 4s απατη


ts13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τσιμπημένο είναι για μεταχειρισμένο. Στα 300 είναι νομίζω το καινούργιο το 8αρι. Όπως και να χει, ακόμα και με αυτό να μείνεις, αν σου φτάνει ο χώρος για μένα κράτα το να το χαρείς και άλλη φορά να προσέχεις πολύ τι ψωνίζεις από αγγελίες από άγνωστους (μόνο χέρι με χέρι και όσο καλύτερο έλεγχο μπορείς)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ts τον κόβω «επαγγελματία του είδους». Ειλικρινά μακάρι να βγω ψεύτης αλλά την Παρασκευή «κάτι θα γίνει» και ζητήσει αναβολή.  Δεν ξέρω πως σκέφτεσαι και την κατάσταση σου, αλλά αν θέλεις να το προχωρήσεις μη μείνεις σε απειλή. Βάλε κάποιο δικηγόρο να του τηλεφωνήσει/στείλει μήνυμα και αν δεν λυθεί άμεσα το θέμα κάνε μήνυση και ενημέρωσε τον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγα μη σου φερει 16αρι, κοιτα να ειναι καλο αυτο που εχεις τωρα και μη περιμενεις αλλο

Πλακα κανεις ετσι; Φοβερη λογικη. Δηλαδη αν δεν του στελνε ουτε αυτο αλλα μια εξαδα αυγα θα του λεγες "ελα μην περιμενεις κινητο τηγανισε τα";; 

 

Το γεγονος οτι ο φιλος πληρωσε 16αρι δεν εχει και πολυ σημασια μαλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει συμβει πολλες φορες φιλε, δε κανω καθολου πλακα, την πατησαν πολλοι φιλοι μου, δυστυχως δε μπορουνε να το κυνηγησουν γιατι τα δικαστικα εξοδα ειναι πολλα περισσοτερα, μακαρι να υπαρχει λυση να την πειτε και εμενα να ενημερωσω, οπως λες παλι καλα που δεν ειχε και αυγα μεσα, δυστυχως απο τετοια site ν αποφευγετε να κανετε αγορες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αγορασα 250......εχω και ονομα και κινητο και τα παντα....αλλα περιμενω πρωτα να μου απαντησει ετσι ωστε αναλογα να μπορεσω να αποφασισω τι θα κανω.....λετε με καμια απειλη οτι θα του κανω μηνυση και τετοια να πιστει και να μου δωσει πισω τα λευτα μου ??

ασε τις απειλες και πηγαινε σαπακιασε τον ! αφου εχεις ονομα και τηλ ειναι πολυ απλο να βρεις το που μενει...αν καταλαβαινεις τι εννοω.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε τις απειλες και πηγαινε σαπακιασε τον ! αφου εχεις ονομα και τηλ ειναι πολυ απλο να βρεις το που μενει...αν καταλαβαινεις τι εννοω.......

Δηλαδή αν σου δώσω το πλήρες ονομ/μο μου και το κινητό μου, μπορείς να βρεις που μένω; Σου δίνω 10 ευρω αν τα καταφέρεις. Αν με λέγανε Γιώργο Παπαδόπουλο θα σου έδινα 100.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι? Δεν το κοίταξες μέσα στα γενικά να δεις τί παίζει γενικώς? (στις πληροφορίες τηλεφώνου να δεις model number, μήπως είναι ξένο, χωρητικότητα κλπ κλπ?) Το ρωτάω γιατί κάτι τέτοια τα ψειρίζω προσωπικά, όταν πήρα το ipad air 32 gb από αγγελία (το παιδί ήταν άψογο) αλλά πήγα και ζήτησα να το κάνουμε εκεί επιτόπου ενεργοποίηση (το είχε κάνει ρηστορ) για να μπορέσω να σιγουρευτώ να βάλω τα δικά μου στοιχεία μην έχει κάποιο θέμα και έκατσα και τα έψαξα όλα από πίξελ μέχρι όλες τις πληροφορίες του μέσα  (και να σιγουρευτώ ότι είναι 32άρι λέμε τώρα). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και έκατσα και τα έψαξα όλα από πίξελ μέχρι όλες τις πληροφορίες του μέσα

 

Παρόλο που όλα τα υπόλοιπα που γράφεις είναι απολύτως λογικά, αυτό να πω την αλήθεια δεν θα το κοίταγα :P

 

Δηλαδή αν σου δώσω το πλήρες ονομ/μο μου και το κινητό μου, μπορείς να βρεις που μένω; Σου δίνω 10 ευρω αν τα καταφέρεις. Αν με λέγανε Γιώργο Παπαδόπουλο θα σου έδινα 100.

Αν κινηθεί νομικά και αποδείξει ότι υπάρχει παρανομία δε  θα βρούνε το παιδί που του το πούλησε; Με εισαγγελέα εννοώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεψου θετικα:

δεν σου εδωσε το 16gb ,αλλα το 8gb, το οποιο ειναι νεωτερο μοντελο , με λιγοτερο ταλαιπωρημενη μπαταρια κλπ.

 

To iphone 4s 16gb μπορει να ειναι απο τελος 2011 ως τελος 2013, ενω το iphone 4s 8gb ειναι απο το τελος 2013 και μετα, ειναι ακομα σιγουρα εντος εγγυησης κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεψου θετικα:

δεν σου εδωσε το 16gb ,αλλα το 8gb, το οποιο ειναι νεωτερο μοντελο , με λιγοτερο ταλαιπωρημενη μπαταρια κλπ.

 

To iphone 4s 16gb μπορει να ειναι απο τελος 2011 ως τελος 2013, ενω το iphone 4s 8gb ειναι απο το τελος 2013 και μετα, ειναι ακομα σιγουρα εντος εγγυησης κλπ.

Απλά είναι πολλά τα λεφτά που έδωσε για μεταχειρισμένο 8άρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά είναι πολλά τα λεφτά που έδωσε για μεταχειρισμένο 8άρι

Και ειναι ακομα περισσοτερα λεφτα για μεταχειρισμενο 16αρι που μπορει να ειναι 2+ετων, με ταλαιπωρημενη μπαταρια και εκτος εγγυησης.

 

Τουλαχιστον το 8αρι ειναι το πολυ 6μηνου και ειναι εντος εγγυησης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...