Προς το περιεχόμενο

Το ricardo.gr διακόπτει τη λειτουργία του


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Καλησπέρα παιδιά Βρηκα νέο site για δημοπρασίες Hellasbay.com Αν και ειναι αρχή απ´τι βλεπω και θέλει δουλειά ακόμα Για να γεμίσει με προϊόντα και να λειτουργήσει σωστά εγω λέω να το δοκιμάσω .

 

Αρχικά ας φτιάξουν το "about us" και να δώσουν περισσότερες πληροφορίες για το "ποιοι είναι" και μετά βλέπουμε... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικά ας φτιάξουν το "about us" και να δώσουν περισσότερες πληροφορίες για το "ποιοι είναι" και μετά βλέπουμε... :P

 

Και μετά ας φτιάξουν και άλα accounts εδώ με μοναδικό σκοπό να αυτοδιαφημιστούν με την καραμέλα "παιδιά τσεκάρετε αυτό..." και να έχουν γράψει 2 coms όλα κ όλα κ αυτά το ίδιο πράγμα να λένε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου στειλανε πριν μερικες μερες ενα mail και μου λενε οτι τους χρωσταω 4 ευρω απο μια συναλλαγη που δεν εγινε ποτε.Αρχες του 2013 πρεπει να ηταν. Θυμαμαι φυσικα οτι ειχα κανει αιτηση ακυρωσης πωλησης.. γιαυτο και απο τοτε δεν με ξαναενοχλησαν ποτε.

Τον επεξεργαστη τον εδωσα εδω στο insomnia σε εναν χρηστη( εχω κρατησει πμ )

 

Αν μεχρι της 12/1/15 δεν τους πληρωσω λενε θα κινηθουν νομικα εναντιον μου..

Αν τον ειχα πουλησει τοτε στο ricardo ναι να τα εδινα δεν ειναι τπτ τα 4 ευρω αλλα αυτο ρε σεις ειναι νταβατζιλικι..

 

Τρεχα γυρευε τωρα...παρ'ολα αυτα στην απαντηση μου τους ειπα να επικοινωνησουν με τον χρηστη αυτον και να τον ρωτησουν αν εγινε ποτε αυτη η συναλλαγη.

Αυτο που απαντησαν ηταν να μου δωσουν τα στοιχεια του και να επικοινωνησω εγω μαζι του, οπως και εκανα και του ειπα τι παιζει ..σιγα μην απαντησει αλλα λεμε τωρα..

 

Τι θα κανατε εσεις?

 

Ευχαριστω

Επεξ/σία από Djole_7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλυτερα να τα δωσετε.

 

Κύριε Djole_7 σας καταδικάζουμε σε ισοβια καθηρξη και ηλεκτρικη καρεκλα για την κλοπη του ποσού των 4€ απο την εταιρια-φαντασμα ricardo

 

ρε σοβαρευτειτε λεμε, 'καλυτερα να τα δωσετε' λεει ο αλλος. Αντε μην τους κανεις εσυ καμια μυνηση που σε ενοχλουν μετα απο τοσο καιρο και σε απειλουν. Που θελουν να βγαλουν και απ' την μυγα ξυγκι τα λαμογια.

 

στην τελικη αφου ξερεις πως δεν τους χρωστας τιποτα, εσυ εχεις το δικιο. να ξαναελεγξουν το συστημα τους να δουν οτι εχουν κανει λαθος και να σου ζητησουν συγνωμη για την αναστατωση. Αμα τολμισουν να σε ξαναενοχλησουν θα φροντησουμε εμεις να δημοσιευτει παντου το θεμα οπως με το μικελ, το jumbo και τοσες αλλες επιχειρησεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Καλυτερα να τα δωσετε.

 

Κύριε Djole_7 σας καταδικάζουμε σε ισοβια καθηρξη και ηλεκτρικη καρεκλα για την κλοπη του ποσού των 4€ απο την εταιρια-φαντασμα ricardo

 

ρε σοβαρευτειτε λεμε, 'καλυτερα να τα δωσετε' λεει ο αλλος. Αντε μην τους κανεις εσυ καμια μυνηση που σε ενοχλουν μετα απο τοσο καιρο και σε απειλουν. Που θελουν να βγαλουν και απ' την μυγα ξυγκι τα λαμογια.

 

στην τελικη αφου ξερεις πως δεν τους χρωστας τιποτα, εσυ εχεις το δικιο. να ξαναελεγξουν το συστημα τους να δουν οτι εχουν κανει λαθος και να σου ζητησουν συγνωμη για την αναστατωση. Αμα τολμισουν να σε ξαναενοχλησουν θα φροντησουμε εμεις να δημοσιευτει παντου το θεμα οπως με το μικελ, το jumbo και τοσες αλλες επιχειρησεις

http://www.insomnia.gr/topic/436978-αγωγή-από-ricardogr/
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπλεξαμε μου φαινεται.Οι ανθρωποι ειναι αστειοι νταξει..

Αντε πες κ τους πληρωνω(που δεν θα το κανω γιατι δεν εγινε ΠΟΤΕ η συναλλαγη) πως ξερω μετα οτι δεν θα μου βγαλουνε κανενα αλλο φασουλι?

Σου λεει τσιμπησε αυτος αρα οντως χρωσταει..κατσε να τον κυνηγησουμε και αλλο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο δεν το ειχα δει... δικαιολογει καπως το "καλυτερα να τα δωσετε" που ειπες πριν... αλλα ειλικρινα εγω προσωπικα θα το επαιρνα πολυ εγωιστικα το θεμα και θα προτιμουσα να τρεξω στο ειρηνοδικιο (στην χειροτερη...) παρα να περασει το νταβατζιλικι τους. το οτι θα κινηθουν νομικα δεν σημαινει οτι εχουν και δικιο.

 

αει σιχτιρ. ποτε, πουθενα και για κανεναν λογο μην κανετε reg με τα αληθινα σας στοιχεια.

 

υγ: αν δε παρουσιαστεις στο ειρηνοδικιο τι γινεται; νομιζω τιποτα απλα παει απλα απο αναβολη σε αναβολη και στο τελος η υποθεση κλεινει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρωτησα την αδερφη μου(δικηγορος) και μου ειπε μην ασχοληθεις καν.

 

Με την πρωτη ευκαιρια θα ρωτησω και εναν φιλο μου δικαστη να δουμε.

 

Εδω ειμαι τους περιμενω..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...