Προς το περιεχόμενο

Αγορά Samsung i9300 Galaxy S III 16GB


argimeg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφορουμίτες χρειάζομαι τα φώτα σας σε δύο ερώτησεις που έχω σχετικά με το κινητό του θέματος.

 

Καθότι άσχετος με τα κινητά θα ήθελα την γνώμη σας για το συγκεκριμένο (οθόνη περισσότερο με ενδιαφέρει και ποιότητα κατασκευής) όπως επίσης και με τις μεγάλες διαφορές στην τιμή που βλέπω στον τσιγκούνι από μαγαζί σε μαγαζί. Έχω διαβάσει ότι μπορεί να είναι παρά εισαγωγή, αλλά αυτό εμένα με ενοχλεί; Φυσικά θα ρωτήσω πρώτα άν έχει Ελληνικό μενού.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ποιότητα κατασκευής και οθόνη πας καρφί z1 compact Xperia...πηγαινε σε ενα κατάστημα και δες το..21 mp camera, και οθονη που απο οποία γωνία και να κοιτάς δείχνει τελεια!!

 

Επεξ/σία από libero1899
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου ξέχασα να αναφέρω ότι το budget μου είναι έως 250€.

Γενικά αν έχετε να μου προτείνετε ένα κινητό σε αυτά τα χρήματα θα με βοηθούσατε πολύ.

Το moto G το κοίταξα και μου άρεσε αρκετά απλά επειδή είναι δώρο για την γυναίκα μου θα το ήθελα σε άλλο χρώμα και όχι σε μαύρο.

 

Ευχαριστώ για τις έως τώρα απαντήσεις σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκαρε το s4mini, exei 206e αυτη τη στιγμη στο σκρουτζ, ττ εχω και εχω μεινει παρα πολυ ευχαριστημενος...οθονη 4.3(εκτος αν θες μεγαλυτερη) αλλα απιστευτα χρωματα, ειναι 4g καο γενικα τρεχει πολυ γρηγορα...να πας να το δεις και απο κοντα!!

 

Υγ...μη σε ανησυχει το σκρουτζ, μια χαρα ειναι ολα, οταν αγορασεις απλα τσεκαρε και imei για την εγγυηση κτλ(να αναγραφεται το ιδιο στο κουτι,την αποδειξη και στο κινητο πισω) και εισαι κομπλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 



Φίλε μου ξέχασα να αναφέρω ότι το budget μου είναι έως 250€.


Γενικά αν έχετε να μου προτείνετε ένα κινητό σε αυτά τα χρήματα θα με βοηθούσατε πολύ.


Το moto G το κοίταξα και μου άρεσε αρκετά απλά επειδή είναι δώρο για την γυναίκα μου θα το ήθελα σε άλλο χρώμα και όχι σε μαύρο.


 


Ευχαριστώ για τις έως τώρα απαντήσεις σας






Δώρο το έκανα και γω στην γυναίκα μου, το καπάκι αλλάζει αν το πάραγγείλεις απέξω, πχ αυτή επέλεξε το μωβ.



Σε απόκριση είναι γρηγορότερο από το S3 Που έχω εγώ, αλλά και πάλι προτιμώ το δικό μου, λίγο μεγαλύτερη οθόνη, και ΣΑΦΩΣ καλύτερη κάμερα. Θα πρότεινα αν επιλέξεις το S3 να πας στην LTE έκδοση, που έχει 2 γκίκα ραμ. Λίγο ακριβότερο, αλλά πραγματικά αξίζει τα λεφτά του.



Το ότι είναι παλιό για μένα δεν είναι σοβαρό επιχείρημα, την δουλειά σου θα την κάνεις πολύ καλά με όποιο και από τα 2 πας τελικά.



 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...