Προς το περιεχόμενο

Αυτό είναι το νέο Samsung ATIV SE με Windows Phone 8


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και μεγάλο και ασχημο και πανάκριβο τουλάχιστον εχει καλο  

hardware 

έλεος ρε φίλε !!!! αν θέλεις κάτι μικρο όμορφο και φτηνό ...έχω ένα χ8 και στο δίνω στα 30 ευρώ 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 930 και καλύτερη κάμερα έχει και καλύτερη ποιότητα και καλύτερη υποστήριξη! γιατί να πάρω κάτι που μοιάζει με περσυνή ναυαρχίδα της Samsung?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Ms έχει πλάνο να διαθέσει όλες τις εφαρμογές της Nokia σε όλες τις αντίπαλες εταιρίες για να ανοίξει την αγορά

link?

 

Δεν υπάρχει τέτοιο πλάνο, προς το παρόν τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

exor όλα είναι θέμα συνήθειας, και θα αναφέρω κάτι άκυρο. Όταν πριν κάποια χρόνια το Fifa άρχισε να ξεπερνάει για τα καλά το Pes και σε θέμα gameplay πλεον, ο κόσμος δυσκολεύτηκε να το γυρίσει γιατί είχε συνηθίσει διαφορετικά. Όταν όμως και άλλος κόσμος άρχισε να παίζει Fifa και ακουστηκε , πολλοί σκέφτηκαν, δεν του δίνω και μια ευκαιρία και έτσι αλλαξε παντελώς η κατάσταση που επικρατούσε την περασμένη δεκαετία. Έτσι είναι πιθανόν να γίνει και σε αυτή την περίπτωση γιατί πλέον οι εταιρείες δεν θα επιβαρύνουν τους καταναλωτές γιατί το λειτουργικό το περνουν free και εκτός αυτού με το επόμενο update δεν θα υστερεί πουθενά εν σχέσει με το Android.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά μου θυμίζει το S4 σε ασημί χρώμα με Windows. Η μόνη διαφορά είναι στο πίσω μέρος χαμηλά.

 

Φαντάζομαι ότι όπως το Ativ S είχε οθόνη ίδια με του S3. Έτσι κι αυτό θα έχει οθόνη σαν του S4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα wp είναι απλά πανεύκολα όπως και τα w8.1. ειχα ios (tablet και iPhone) έχω android (tablet και s3) και τώρα έχω γυρίσει σε windows (laptop w8.1, tablet w8.1 και τηλ. wp) ότι πιο βολικό είχα μέχρι τώρα κάνω τα πάντα εύκολα γρήγορα και χωρίς κανέναν περιορισμό.

για όσους λένε ότι δεν είναι καλα κλπ κλπ απλά ή δεν τα έχουν δοκιμάσει ή τα έχουν δει σε κανένα κατάστημα απλά στο όρθιο.

το μόνο αρνητικό οι λίγες εφαρμογές ακόμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Obi, υπάρχει τέτοιο πλάνο, βαριέμαι να βρω το λινκ, ψάξε στο wpc, το είχε γράψει πριν κανα μήνα.

NOT.

 

 

Υπόψιν, παρακολουθώ το wpcentral, και δεν έχω δει τέτοια πληροφορία.

Επιμένω λοιπόν, όντως και με περιέργεια.

 

link;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

NOT.

 

 

Υπόψιν, παρακολουθώ το wpcentral, και δεν έχω δει τέτοια πληροφορία.

Επιμένω λοιπόν, όντως και με περιέργεια.

 

link;

Check this out: 

 

http://www.wpcentral.com/here-drive-be-free-all-windows-phone-81

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Το link δε λέει πουθενά κάτι σχετικό με τον ισχυρισμό που διατυπώθηκε.

 

2. Για να μη βάλω δικό μου link, εξηγώ απλά πως το HERE Drive δεν ανήκει στο τμήμα συσκευών της Nokia που εξαγοράστηκε. Ανήκει στην εκδότρια ΗΕRE B.V.-Navteq η οποία με τη σειρά της αποτελεί περιουσία της Nokia services που δεν εξαγοράστηκε όμως από τη Microsoft.

Συνεπώς η Microsoft δεν αποφασίζει για την τύχη του HERE Drive-maps.

(Άλλωστε όχι τυχαία η παλαιά μητρική Nokia είχε φροντίσει να διαχωρίσει και να μετονομάσει το προϊόν Nokia maps σε Ovi maps και εν συνεχεία σε HERE maps/drive. Ως ιδιοκτήτρια του Τμήματος των ομώνυμων συσκευών, είχε αποδώσει δωρεάν τη χρήση του λογισμικού στους κατόχους των εν λόγω συσκευών.)

 

Αυτό που έγινε είναι πως η Microsoft κατόπιν πληρωμής των δικαιωμάτων χρήσης προς τη Nokia services απέκτησε το δικαίωμα να χρησιμοποιεί τη βάση δεδομένων της HERE/Navteq για τους Bing maps που είναι free to access και μαζί να ενσωματώσει τη χρήση του HERE Drive-maps στην πλατφόρμα των WP συνολικά, κάτι που υλοποίησε στην πράξη.

Συνεπώς δε μιλάμε για απεμπόληση του λογισμικού των συσκευών που φέρουν το λογότυπο της παλαιάς Nokia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...