Προς το περιεχόμενο

Η AMD ανακοίνωσε την dual-GPU Radeon R9 295X2 με κόστος $1499


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σιγά που θες τροφοδοτικό και CPU πανάκριβα..Με έναν 4770K και ένα τροφοδοτικό 650W την πας αέρα την Titan.

4770k...νταξει. Ο μεσος 13χρονος σε 4770k παιζει lol

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε άνθρωπε, δεν είναι ότι θες και 4960X για να ''σηκώσεις'' μια Titan.Και με έναν 4670 μια χαρά το καταφέρνεις.

H δε διαβαζεις τα post που κανω quote η καπου χανεσαι στη μεταφραση. Το μεσο 13 χρονο εχει στησει pc 700ευρω (χωρις καρτα γραφικων), 1000 ευρω με οθονη της προκοπης, και δεν του περισσευουν για να βαλει titan.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω πως τα καταφέρνετε μερικοί και παραφιλολογείτε χωρίς μάλλον ούτε οι ίδιοι να ξέρετε που θέλετε να καταλήξετε. ΄Οσο πιο ακριβό ένα προϊόν σε τόσο μικρότερο μερίδιο της αγοράς απευθύνεται.  Ο μέσος ΄Ελληνας άντε να μπορέσει να πάρει στο 18-χρονο σπλάχνο του ένα 1200-άρι αμαξάκι καινούργιο για να κάνει την δουλειά του. Αν τώρα κάποιος εν μέσω οικονομικής κρίσης στενοχωριέται γιατί δεν θα μπορέσει ο μέσος ΄Ελληνας να του πάρει Porsche ή Lamborghini....αφήνω το υπόλοιπο κομμάτι της πρότασης στην φαντασία του καθένα.

 

Στο κάτω κάτω αν το δικό μου σπλάχνο θελήσει μια 295Χ2 να πάει να δουλέψει να τα βγάλει μόνο του.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει αρχίσει το trollarisma όσο δεν πάει.... Με 1999 Μημύνματα,πρόσεξε ποιο θα είναι το 2000

2000. Δεν το είχα προσέξει :P

Κι εσύ τι είσαι; Τρολόμπατσος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιο λογο εσυ η οποιοδηποτε παιδακι 13-18 να αγορασουν Titan δεν μας ειπες...γιατι για να την "αξιοποιησεις" θες και οθονη πανω απο 1080p, και φυσικα Cpu + τροφοδοτικο πανακριβα. Που σημενει οτι για να εχεις ολα τα προηγουμενα, εχεις και να παρεις titan.

Μιλησα για νεα παιδια και οχι "παιδακια".

 

Επισης η Titan ειναι ενα παραδειγμα, οταν ο μισθος ειναι στα 550ε ακομα και μια 770 δεν τη λες και προσιτη...

 

Το θεμα με τη 1080 δε θα το σχολιασω μιας και οσοι ασχολουντε γνωριζουν πως τα επιπλεον φιλτρα στα παιχνιδια εχουν αναλογη επιβαρυνση με μεγαλυτερες αναλυσεις.

Για Cpu/τροφοδοτικα σου απαντησαν ηδη.

 

Τωρα, αν δε μπορεις να καταλαβεις γιατι ενας νεος οπαδος του pc gaming λαχταρα π.χ μια titan, εγω δε μπορω να σου το εξηγησω.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω πως τα καταφέρνετε μερικοί και παραφιλολογείτε χωρίς μάλλον ούτε οι ίδιοι να ξέρετε που θέλετε να καταλήξετε. ΄Οσο πιο ακριβό ένα προϊόν σε τόσο μικρότερο μερίδιο της αγοράς απευθύνεται.  Ο μέσος ΄Ελληνας άντε να μπορέσει να πάρει στο 18-χρονο σπλάχνο του ένα 1200-άρι αμαξάκι καινούργιο για να κάνει την δουλειά του. Αν τώρα κάποιος εν μέσω οικονομικής κρίσης στενοχωριέται γιατί δεν θα μπορέσει ο μέσος ΄Ελληνας να του πάρει Porsche ή Lamborghini....αφήνω το υπόλοιπο κομμάτι της πρότασης στην φαντασία του καθένα.

 

Στο κάτω κάτω αν το δικό μου σπλάχνο θελήσει μια 295Χ2 να πάει να δουλέψει να τα βγάλει μόνο του.

Μα αυτο σχολιαζουμε, οτι η ιδια αγορα πριν μερικα χρονια επαιζε στα 500 και τωρα στα 3000.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GeForce-GTX-Titan_31.jpg

 

Pictures-Surface-of-the-ASUS-Radeon-R9-2

$%28KGrHqQOKnEE4-7umg%28sBO,ikZlnUw~~_32

Ferrari-LaFerrari-125-Hd-30677-Wallpaper

 

McLarenP1_1.jpg

 

1 - 2 - 3 παμε ολοι μαζι:

 

(ποσο) ΤΑ ΛΙΓΟΥΡΕΥΕΣΤΕ;

 

ατιμη κενωνια που δεν αφηνεις τα παιδια που διψουν για μαθηση για   πληροφορικη να αγορασουν μια Titan της προκοπης!

 

ή Τί-tan ή επι τας

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...