Προς το περιεχόμενο

Iphone 5s vs. Galaxy S5


euxoulhs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

s5 λόγω καλύτερης κάμερας,οθόνης,μπαταρίας,υποδοχης microSD και γενικότερα επειδή είναι πιο φρέσκο από το 5s το οποιό είναι εξαιρετικό αλλά υπερτερεί μόνο σε ποιότητα κατασκευής και smoothness του iOS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καταρχην με το που θα βγει custom rom για s5 το εχω περασει..εδω στο galaxy ace 2 που εχω με custom rom και πετα

φανταστειτε στο s5..

απλα θελω ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ 2 ΚΙΝΗΤΑ ΠΟΥ ανεφερα το καλυτερο

σε θεμα ταχυτητας-ανταποκρισης,αποδοση εικονας και ποιοτητα κατασκευης..

εννοειται οποιο ειναι ευκολο για ''πειραγμα'' θα το προτιμησω λογω ελευθεριας ;)

αλλα αποτι με βλεπω θα παω για το galaxy s5..

και κατι αλλο πολυ σημαντικο συμφωνα με τα νουμερα και τα specs το galaxy s5 κρατα παραπανω σε μπαταρια αποτι το iphone..

ειναι και αυτο ενα + ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που είδα το review του s5 στο Engadget πάλι το τηλέφωνο laggare...

Ρε παιδια συγνωμη δηλαδη οταν λετε λαγκαρει τι εννοειτε ακριβως γιατι θα τρελαθω στο τελος?Το οτι κανει 0.5 δευτευτερολεπτο καποιες φορες παραπανω για να παει πισω απο το μενου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για rootαρισμενη συσκευη δε μπορω να μιλησω γιατι δε το εχω κανει ποτε. Οποτε απ αυτα που λες μπορω να σχολιασω μονο το ποιοτητα κατασκευης. Ποιοτητα κατασκευης λοιπον εχει το iphone.

 

Εφοσον ενδιαφερεσαι για πειραγμα εχε υποψη σου το knox της samsung.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχην με το που θα βγει custom rom για s5 το εχω περασει..εδω στο galaxy ace 2 που εχω με custom rom και πετα

φανταστειτε στο s5..

απλα θελω ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ 2 ΚΙΝΗΤΑ ΠΟΥ ανεφερα το καλυτερο

σε θεμα ταχυτητας-ανταποκρισης,αποδοση εικονας και ποιοτητα κατασκευης..

εννοειται οποιο ειναι ευκολο για ''πειραγμα'' θα το προτιμησω λογω ελευθεριας ;)

αλλα αποτι με βλεπω θα παω για το galaxy s5..

και κατι αλλο πολυ σημαντικο συμφωνα με τα νουμερα και τα specs το galaxy s5 κρατα παραπανω σε μπαταρια αποτι το iphone..

ειναι και αυτο ενα + ;)

 

Εφόσον ξέρεις κι απο custom rom δεν τίθεται θέμα συζήτησης για το ποιο θα επιλέξεις. Έχε στο νου σου το Knox πάντως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που είδα το review του s5 στο Engadget πάλι το τηλέφωνο laggare...

Διαβασα πριν λιγο σχολια παιδιων που επαιξαν μαζι του για λαγκαρισματα στη συλλογη και το τηλεφωνο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια συγνωμη δηλαδη οταν λετε λαγκαρει τι εννοειτε ακριβως γιατι θα τρελαθω στο τελος?Το οτι κανει 0.5 δευτευτερολεπτο καποιες φορες παραπανω για να παει πισω απο το μενου?

Συνηθως αναφερομαστε στον κακο σκρολινγ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για rootαρισμενη συσκευη δε μπορω να μιλησω γιατι δε το εχω κανει ποτε. Οποτε απ αυτα που λες μπορω να σχολιασω μονο το ποιοτητα κατασκευης. Ποιοτητα κατασκευης λοιπον εχει το iphone.

 

Εφοσον ενδιαφερεσαι για πειραγμα εχε υποψη σου το knox της samsung.

τo knox τι ειναι και σε τι χρησιμευει; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τα αλλα κινητα δηλαδη δν ειχα knox? :/ 

δηλαδη το binary counter δεν μπορεις να το μιδενησεις;

το κνοχ τι ειναι;σαν μια online υπηρεσια της samsung που αποστελλει πληροφοριες για την κατασταση καθε συσκευης να το πω χοντρικα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>και τα αλλα κινητα δηλαδη δν ειχα knox? :/ </p> <p>δηλαδη το binary counter δεν μπορεις να το μιδενησεις;</p> <p>το κνοχ τι ειναι;σαν μια online υπηρεσια της samsung που αποστελλει πληροφοριες για την κατασταση καθε συσκευης να το πω χοντρικα;</p>

Βασικα, ειναι κατι που δεν μπορεις να το μηδενισεις με τα σημερινα δεδομενα.

Οποτε ρουτ = οριστικη απωλεια εγγυησης.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...