Προς το περιεχόμενο

Iphone 5s vs. Galaxy S5


euxoulhs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εκει που μαλλον υστερει το s5 με exynos αισθητα ειναι στην αυτονομια σε σχεση με το s5 snapdragon.

Και φυσικα στο κομματι του modem/ληψη σηματος.

 

δεν ξερω που υστερει και που οχι δεν ξερω που διαβασατε και τι διαβασατε και βγαλατε οτι το exynos ειναι ανωτερο ή κατωτερο κ.ο.κ.

παντως οσον αφορα το σημα εχω κανονικοτατα και μπορω να πω πολυ πιο σταθερο απο το galaxy ace 2 που ειχα ΚΑΙ η συσκευη μου ΔΕΝ θερμενεται..

thats all...τα υπολοιπα περι νουμερα κτλπ its just numbers ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

500€ και να μην έχεις LTE είναι κρίμα... Μπορεί τώρα να μην υπάρχει παντού αλλά κάνεις δεν σου λέει ότι του χρόνου δεν μπορεί να έχεις κεραία απέναντι από το σπιτι σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

500€ και να μην έχεις LTE είναι κρίμα... Μπορεί τώρα να μην υπάρχει παντού αλλά κάνεις δεν σου λέει ότι του χρόνου δεν μπορεί να έχεις κεραία απέναντι από το σπιτι σου...

και τι να κανεις το lte? αντι για 1mpb π.χ. θα κατεβαζεις με 5 ή πολυ παραπάνω; για μενα κλαιν..

δεν ειμαι ατομο που εξαρτιεμαι απο το ιντερνετ του κινητου ουτε δεν με χαλα η ταχυτητα της εποικοινωνιας μου..

anyway για να κλεισει το θεμα 500 χωρις lte και αλλα που ακουσα

το κινητο αγοραστηκα απο 350-500 εκατοσταρικα 

και τις επιδοσεις του ειμαι απολυτα ικανοποιημενος..

ας κατσου τωρα οι υπολοιποι με το χερι απο πισω να κρατανε το κινητο για να ζεσταθουν απο την υπερθεμανση :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...