Προς το περιεχόμενο

H1Z1 | Auto Royale | Battle Royale [Free to Play]


zer_raiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπερβολες

 

Early access ειναι το παιχνιδι που απλα εχει προβληματα στο launch του EARLY ACCESS 

Μια χαρα ειναι το παιχνιδι σαν παιχνιδι . Και το BR του ειναι καλουτσικο 

Σιγουρα ολα θελουν δουλεια ακομα

 

Ο κυριος παραγοντας atm για να μην το παρει καποιος ειναι τα aidrops imo

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 111
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

P2W και Survival δεν πανε μαζι. Ισως απο ολο αυτο το κραξιμο που τρωνε κανουν καποια αλλαγη στο θεμα αυτο.
Κατα τα'λλα το παιχνιδι ειναι αρκετα καλο, και εχει προοπτικες.

Επεξ/σία από Cowboy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπερβολες

 

Early access ειναι το παιχνιδι που απλα εχει προβληματα στο launch του EARLY ACCESS 

Μια χαρα ειναι το παιχνιδι σαν παιχνιδι . Και το BR του ειναι καλουτσικο 

Σιγουρα ολα θελουν δουλεια ακομα

 

Ο κυριος παραγοντας atm για να μην το παρει καποιος ειναι τα aidrops imo

Καθόλου υπερβολές. Πες μου τι πιστεύεις ότι είναι υπερβολή;

Τα ζόμπι τα βαρούσα και δεν κουνιόντουσαν. Μπορούσα να τα πάρω από το χέρι να χορέψουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να πετυχες bugged zombies 

Αλλιως τα zombie μια χαρα σε κοπανανε , μακραν καλυτερα κ περισσοτερα του DayZ

1. 3/3 ζόμπι δεν κουνήθηκαν από τα μπουνιλίκια που τα πατούσα. Οπότε, δεν νομίζω να ήταν απλά bug-αρισμένα και τα 3!

2. Δεν υπάρχει να κάνω loot! Άδεια τα πάντα!

3. Πατάω "E" για να ψάξω πράγματα και η καθυστέρηση που έχει είναι κανέναν πέντε δευτερόλεπτα.

4. Εκτός αυτού, ψοφάω γιατί "λιμοκτονώ", επειδή όπως είπα προφανώς, δεν έχει να κάνω loot τίποτα.

Μέχρι να το φτιάξουν το παιχνίδι, είναι απλά απαράδεκτο και δεν θα έπρεπε να το βγάλουν, ούτε καν σε Alpha. Γιατί δεν είναι Alpha. Ούτε pre-Alpha δεν είναι.

 Όσο για το DayZ το είχα παίξει σε έναν φίλο μου μερικά λεπτά. Okay, το gameplay του H1 είναι όντως καλύτερο, αλλά σαν overall game, δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι για ALpha ειναι μια χαρα τα ζομπι βαρανε κανονικα και θα τα κανουνε ακομα πιο δυκσολα....Απλα διαβαστε λιγο τι γραφουνε μην κραζετε αμεσοςς.............Το πηρα το game με αλλα 5 παιδια και παιζουμε με teamspeak και απλα ειναι πολυ ωραια φαση!!!!!τα Airdrops πεφτουνε μακρια οποτε υπαρχει περιπτωση να τα παρει καποιος ακυρος και χωρια διπλα σε καθε airdrop σκανε και 7 ζομπι..........Μην κρινετε αμεσωςςςς ειναι alpha και καθε μερα βελτιωνουνε και κατι παραπανω!!!Εχθες τα ζομπι οντως δεν βαρουσανε σημερα ομως ναι και ακομα θα τα κανουνε πιο δυσκολα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι για ALpha ειναι μια χαρα τα ζομπι βαρανε κανονικα και θα τα κανουνε ακομα πιο δυκσολα....Απλα διαβαστε λιγο τι γραφουνε μην κραζετε αμεσοςς.............Το πηρα το game με αλλα 5 παιδια και παιζουμε με teamspeak και απλα ειναι πολυ ωραια φαση!!!!!τα Airdrops πεφτουνε μακρια οποτε υπαρχει περιπτωση να τα παρει καποιος ακυρος και χωρια διπλα σε καθε airdrop σκανε και 7 ζομπι..........Μην κρινετε αμεσωςςςς ειναι alpha και καθε μερα βελτιωνουνε και κατι παραπανω!!!Εχθες τα ζομπι οντως δεν βαρουσανε σημερα ομως ναι και ακομα θα τα κανουνε πιο δυσκολα!!!

Είσαι στο dev team?
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη η μανία με τα early access και να υποστηρίζεις και το alpha state του, καταστροφική. Πάω για early alpha τουαλέτα, δεν θα είναι p2w, θα το γράψω και στο twitter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι για ALpha ειναι μια χαρα τα ζομπι βαρανε κανονικα και θα τα κανουνε ακομα πιο δυκσολα....Απλα διαβαστε λιγο τι γραφουνε μην κραζετε αμεσοςς.............Το πηρα το game με αλλα 5 παιδια και παιζουμε με teamspeak και απλα ειναι πολυ ωραια φαση!!!!!τα Airdrops πεφτουνε μακρια οποτε υπαρχει περιπτωση να τα παρει καποιος ακυρος και χωρια διπλα σε καθε airdrop σκανε και 7 ζομπι..........Μην κρινετε αμεσωςςςς ειναι alpha και καθε μερα βελτιωνουνε και κατι παραπανω!!!Εχθες τα ζομπι οντως δεν βαρουσανε σημερα ομως ναι και ακομα θα τα κανουνε πιο δυσκολα!!!

Είμαι ενάντια σε Alpha ή όπως νομίζουν ότι λέγονται αυτά που βγάζουν. Η προσωπική μου εμπειρία μου λέει ότι έτσι όπως είναι τώρα, δεν αξίζει να δαπανήσω ούτε 10' από τη ζωή μου για εκεί. Πόσο μάλλον 20€. Δεν πάω να αγοράσω καλύτερα καμιά μπάλα του μπάσκετ να κάνω Co-Op στο τοπικό γήπεδο; Σαν δε ντρέπονται. 20€ η απλή και 40€ ή premium. Όποιος το πάρει (μαζί και εγώ που το πήρα) είναι θύμα, σε αυτό το στάδιο.

Και όπως είχα ξανά πει, μπορεί σε λίγους μήνες να γίνει το ποιο super παιχνίδι που υπήρξε ποτέ. Αλλά αυτή τη στιγμή, ούτε τις απαιτήσεις που έχει δεν δικαιολογεί (έχει και Dx 11 που ζητάει. Τα μοντέλα είναι Dx 8, ούτε καν 9).

Αυτά από εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά αν ισχύει και ότι θα είναι F2P στο release, γελάει ο κοζμοζ που θέλουν αντίτιμο για early access.

Τα airdrops αρπαχτή (σαν ιδέα δουλεύει, ως event, αλλά με λεφτά; λολ) οι δικαιολογίες των dev εκ των υστέρων γελοίες "δεν εννοοούσα αυτό εννοούσα το άλλο" στο reddit - γενικά σκατά τα κάνανε, φοβερό.

 

Οι απέναντι ήταν πιο τίμιοι νομίζω, γι'αυτό και πούλησαν τόσα κ συνεχίζουν, παρόλο που πάνε σα χελώνες με πι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πληρώσω alpha σε indie ok, να πληρώσω alpha σε sony δύσκολα, και σιγά μην είναι F2P, μιλάμε για υπέρτατες γυφτιές και το game θα πατώσει πριν καν κάνει release, imho ας always.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά αν ισχύει και ότι θα είναι F2P στο release, γελάει ο κοζμοζ που θέλουν αντίτιμο για early access.

Τα airdrops αρπαχτή (σαν ιδέα δουλεύει, ως event, αλλά με λεφτά; λολ) οι δικαιολογίες των dev εκ των υστέρων γελοίες "δεν εννοοούσα αυτό εννοούσα το άλλο" στο reddit - γενικά σκατά τα κάνανε, φοβερό.

 

Οι απέναντι ήταν πιο τίμιοι νομίζω, γι'αυτό και πούλησαν τόσα κ συνεχίζουν, παρόλο που πάνε σα χελώνες με πι.

Τα airdrops ειναι κλεψια απο το rust.Μονο που εκει τα ειχαν ως event για να μπορουνε ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ να παιρνουν καλα αντικειμενα.Οχι αυτοι που εχουν λεφτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πληρώσω alpha σε indie ok, να πληρώσω alpha σε sony δύσκολα, και σιγά μην είναι F2P, μιλάμε για υπέρτατες γυφτιές και το game θα πατώσει πριν καν κάνει release, imho ας always.

 

Pretty sure οτι το game ηδη εβγαλε τα λεφτα του απο τις πωλησεις του early access κ μονο

Πρωτο game στο twitch σε prime time εδω κ κανα 2 μερες κ top selling στο Steam so..

 

Ουτε εγω συμφωνω με την παπαρια μοδα του early access , αλλα δεν σας αναγκασε κανεις να το αγορασετε οποτε δεν βλεπω λογο γκρινιας . Ακομα κ τα airdrops τα μετριασανε προς το παρον  κ ριχνουν μαπες itemz

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...