Προς το περιεχόμενο

Το Galaxy S5 από σήμερα στα ράφια των καταστημάτων


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε άνθρωπε του θεού, είπα εγώ να μην τα δώσει κάποιος; Έπιασα εγώ τη λογική «κάμερα το ένα, κάμερα και το άλλο»;

 

Ρωτάω ποιες είναι αυτές οι κοσμογονικές διαφορές μεταξύ δύο κινητών παρόμοιων επιδόσεων που να αξίζουν 400 ευρώ. Είναι απλούστατη ερώτηση και απαντάτε άλλ' αντ' άλλων.

 

Τελοσπάντων, πέσαν πολλά φαντμπόις απ' όλα τα στρατόπεδα και ήδη το βαρέθηκα το τόπικ. Καλά το πάτε.

  Ειναι πιο καινουργιο. Και στην τελικη 400 ευρω οπως ειπες παραπανω ειναι , αλλοι τα βγαζουν αυτα σε 3-4 μερες (πιανω μια μεση περιπτωση ) για ενα κινητο που θα το εχουνε 1-2 χρονια,  δεν θα το σκεφτουνε και τοσο . 

 

  Λες και το flagship της Samsung, οπως και της apple εχει target group αυτους που βγαζουνε 200 και 300 ευρω τον μηνα . Σορρυ που θα το πω, αλλα ο κοσμος δεν περιστρεφερε γυρω απο τους ευατους μας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 63
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

  • Moderators

  Ειναι πιο καινουργιο. Και στην τελικη 400 ευρω οπως ειπες παραπανω ειναι , αλλοι τα βγαζουν αυτα σε 3-4 μερες (πιανω μια μεση περιπτωση ) για ενα κινητο που θα το εχουνε 1-2 χρονια,  δεν θα το σκεφτουνε και τοσο . 

 

Το «είναι πιο καινούριο» το λες σαν σοβαρή διαφορά; Γιατί και το Nexus 5 όταν ήταν καινούριο δεν κόστιζε 750. Επίσης, αφού είναι πιο καινούριο γιατί δεν το έβαλαν στα 5.000 ευρώ;

 

Ε οκ, και κάποιοι έχουν RX8, ας το κλειδώσουμε το thread, για ψίχουλα θα συζητάμε;

 

Ντάξει επιχειρήματα τουλάχιστον νηπιαγωγείου, ε. Στο επόμενο επιχείρημά σου θα κάνω «καθρεφτάκι» και θα σε ταπώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το «είναι πιο καινούριο» το λες σαν σοβαρή διαφορά; Γιατί και το Nexus 5 όταν ήταν καινούριο δεν κόστιζε 750. Επίσης, αφού είναι ΄πιο καινούριο γιατί δεν το έβαλαν στα 5.000 ευρώ;

 

Ε οκ, και κάποιοι έχουν RX8, ας το κλειδώσουμε το thread, για ψίχουλα θα συζητάμε;

 

Ντάξει επιχειρήματα τουλάχιστον νηπιαγωγείου, ε.

  Μαρεσει που σαν παραδειγμα αναφερεις ενα αμαξι που δεν ειναι καν ακριβο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα που λετε για τα χρωματα τυπου χανσαπλαστ και αλλες τετοιες μπουρδες σκευτειτε τα λιγακι.Αν ειναι ετσι το μαυρο ειναι κορακι το ασπρο ειναι χαρτοπετσετι και αλλες τετοιες βλακειες.Μπεζ ειναι και αν δεν σου αρεσει δεν το παιρνεις σε αυτο το χρωμα ....Αλλωστε πες την αληθεια δεν ειναι το χρωμα που σε πειραζει αλλα το γεγονος οτι δεν ειναι iphone.Και οσο για την τιμη οσοι αναφερεστε απλα δεν ειναι για εσας που βγαζετε 500 το μηνα ρε( μην πω τι) αλλα για καποιον που τα σκαει με ανεση .Αν βγαζεις 500 εχει απειρα κινητα με 50 - 100 - 200 ευρω η σαμμυ στην τελικη.Με την λογικη σας η WV δεν θα επρεπε να βγαζει touareg phaeton κτλ γιατι θα ειναι πολυ ακριβα για εσας...Υπαρχει και το UP ρε για εσας!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κλειδώνουμε και σε λίγους μήνες που θα βγουν τα πρώτα αποτελέσματα (μη) πωλήσεων, ξεκινάμε δυναμικά το τρολάρισμα. Άκου 759...

 

Απλά να πω κάτι γιατί μερικοί θα το εισπράξουν αυτό που λες σαν "Δεν είναι Α**** οπότε για αυτό θα πατώσει"

 

Και το 5-5s της A**** δεν έκανε και τις καλύτερες πωλήσεις... σε αυτό το φόρουμ μάλιστα είχε γίνει και σχετική είδηση για "μη αναμενόμενες πωλήσεις".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα μολις ειδα s5 καταλαβα αμεσως τι σχολια θα δω!ελα ρε παιδες relax καθεστε και τρογεσται για ΚΙΝΗΤΑ clein.ασε που μαλωνεται για τεχνολογια που στα ματια μας ειναι καινουρια και στα εργαστηρια τους εχουν χ100000000 πιο προχωρημενα πραγματα αλλα γιατι να πουλησουμε ενα τετοιο προιν?αν βγαλουμε μερικα mp απο την camera να κατεβασουμε λιγο και την αποδοση των πυρηνων και ας το πλασαρουμε στο επομενο σιγουρα καποιος θα το παρει!ετσι λειτουργουν ολοι εγω ειμαι σχεδον ενα χρονο με το Samsung ativ s .δεν ειναι κατι το ouao αλλα θεορω οτι ειναι μια πολη ομορφη και αξιοσεβαστη συσκευη.οσο για το s5 σαν σχεδιασμο θα προτιμουσα το Samsung Ativ Se να ηταν το s5.ειναι πολυ πιο ομορφο.ελπιζω να μην με αρχισεται με τις κοτρωνες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νοιώθω πολύ δικαιομένος με τον επιλογή μου να πάρω την προηγούμενη βδομάδα το nexus5 ..ΠΑΡΑ πολύ βλέποντας τέτοια πράγματα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα το αγορασε ενας πορωμενος φιλος απο το public.επεξα καμμια ωρα μαζι του.τιποτα ιδιαιτερο,οι τρυπες σχεδιαστικα δεν...

Το λειτουργικο υπερφορτομενο με χιλια δυο bloat να δουλευουν στο background,μεσα σε 40 λεπτα που το δοκιμαζα σε ιντερνετ εχασε 17% μπαταρια,κατι που θεωρω τραγικα υπερβολικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το android 4.4.3 που είναι για bugs fixes θα το πάρει ή ούτε καν.

99% αλλαγών στον 4.4.3 αφορούν καθαρά και μόνο nexus συσκευών (και το Moto g/x)

 

όσο για την τημη γελάνε και πέτρες στα 550 ευρώ το σιζτιαμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ενα πραγμα ξερω ημουν κατοχος s4 και η κοπελα μου εχει το note 3 ΑΝ δεν αλλαξει η samsung το λειτουργικο της και με 5 gb ram να βγαλουν θα εχει κολληματα!!!!!!                με custom roms παει σφαιρα αλλα ποσοι αλααζουν τωρα και με το knox???    oσο για την τιμη ειναι standaraki για ολες τις ναυαρχιδες οταν πρωτοβγαινουν μη σας φαινεται περιεργο!!!σε 2 μηνες θα εχει 560 ευρω σιγουρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...