Προς το περιεχόμενο

E3 (Electronic Entertainment Expo) 2014


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεγαλη ευκαιρία της Nintendo να στρέψει πανω της τα βλέμματα. Για να δούμε τι θα δούμε.

Κρατατε μικρο καλαθι!!!αν ομως δειξει και κανενα μετροιντ σημερα(εκτος απο το φημολογουμενο καινουργιο ζελντα),τοτε πιστευω οτι θα εχουμε νικητρια την νιντεντο στην φετινη Ε3.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 322
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μακάρι και τρώγομαι επιτέλους να κάνω την αγορά του Wii U...θέλω κάτι δυνατό

 

Πραγματικά και κανένα παιχνίδι να μην ανακοινώσει σήμερα (που λέει ο λόγος) αξίζει να πάρεις ένα Wii U για ότι έχει βγάλει μέχρι σήμερα.

 

Περιμένω πως και πώς να κάνει το "U" turn στις πωλήσεις και να μη προλαβαίνω τίτλους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το Mario Kart με έψησε άσχημα, αλλά θέλω κάποιο Zelda, Monster Hunter, Metroid άντε κανά Fatal Frame

 

δλδ ώρες ώρες απορείς με αυτήν την εταιρεία...μπορεί με μία κίνηση να τα κάνει πουτ@ν@ όλα και απλά δεν την κάνει...βγάλε ένα Pokemon καινούριο HD να γίνει της κ@ριόλας, αλλά βλέπεις έχουν πει ότι θέλουν να κρατήσουν τον handheld χαρακτήρα του παιχνιδιού

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρατατε μικρο καλαθι!!!αν ομως δειξει και κανενα μετροιντ σημερα(εκτος απο το φημολογουμενο καινουργιο ζελντα),τοτε πιστευω οτι θα εχουμε νικητρια την νιντεντο στην φετινη Ε3.

Πίστεψέ με πλέον κρατάω πολύ μικρό καλάθι με τη Nintendo και με κάποια άτομα που την απαρτίζουν. Το θέμα είναι οτι σχεδόν σίγουρα θα δούμε το νεο Zelda κατι το οποίο είναι βομβα και περιμένω και μια έκπληξη με metroid (σχεδον αδύνατο) για να ξεχασω για λίγες ωρες οτι είμαι άνεργος και δε με κοιτάει γκομενα.
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με άψησε τόσο πολύ, που το πήρα χωρίς να έχω την κονσόλα.. :P

Ειναι το πιο fun game που εχω παιξει τα τελευταία χρονια το MK8, παρε την κονσολα ASAP ειδικα αν εχεις και ατομα για multi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πίστεψέ με πλέον κρατάω πολύ μικρό καλάθι με τη Nintendo και με κάποια άτομα που την απαρτίζουν. Το θέμα είναι οτι σχεδόν σίγουρα θα δούμε το νεο Zelda κατι το οποίο είναι βομβα και περιμένω και μια έκπληξη με metroid (σχεδον αδύνατο) για να ξεχασω για λίγες ωρες οτι είμαι άνεργος και δε με κοιτάει γκομενα.

Προπαντως να μην στεναχωριεσαι για τιποτα(οσο αναφορα την ανεργια)δεν εισαι ουτε ο πρωτος αλλα ουτε και ο τελευταιος που δεν εχεις δουλεια σε αυτην την χωρα.(Οι πιο πολλοι απο εμας στα ιδια σκατα ειμαστε) ;) Μακαρι να κανει το μπαμ η νιντεντο και να το στηριξει το μηχανημα της,ειναι πραγματικα κριμα να παρατησει την μαχη τοσο ευκολα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι το πιο fun game που εχω παιξει τα τελευταία χρονια το MK8, παρε την κονσολα ASAP ειδικα αν εχεις και ατομα για multi.

Απο τον Φεβρουάριο περιμένω να πληρωθώ για την πρακτική μου. Το Wii U πάντως θα είναι το πρώτο πράγμα που θα αγοράσω.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν προσπαθείς για 3 stars στα 150cc σταματάει να είναι τόσο fun :P

Ναι εχει πολυ RNG το game, επισης το αλλο που σχεδον σε καθε run τρωω blue shell ενω εγω εχω πετυχει μονο 1 δεν μπορω να το καταλαβω. Ειναι μερος του fun και ολο αυτο το rage παντως, ειδικα αν το παιζεις και με αλλους ειναι για πολλους τσακωμους και γουστάρω. :P

 

3 stars δεν προσπαθω ακομα παω για 1 και στα mirror να ξεκλειδωσω το gold kart πρωτα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μιλησα καπου εγω για exclusive τιτλους του wii u?

Εγω μιλησα για παιχνιδια γενικως ΔΕΝ ειπα τιποτα για αποκλειστικα παιχνιδια οσο αφορα το wii u.

 

 

edited

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλη ευκαιρία της Nintendo να στρέψει πανω της τα βλέμματα. Για να δούμε τι θα δούμε.

 

To Ζelda σίγουρα θα κανει πολλά κεφάλια να δούνε την Nintendo και αρκετά άτομα να χώσουν το χέρι στην τσέπη και να αγοράσουν Wii U.

 

Το θέμα είναι να δείξει Pokemon, Fata Frame και μακάρι το νέο IP στο οποίο δουλεύει η Retro.

 

Επίσης ένα demo του Χenoblade θα είναι απόλαυση.

 

Για να δούμε...μερικές ώρες έμειναν.

 

Κοντά στους 100 τίτλους έχει το Wii U.

 

edited

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...