Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λίγο που είχα παίξει το 2 παλιότερα ήταν πάρα πολύ καλό για αυτό και το αγόρασα πριν κάνα μήνα να το ευχαριστηθώ κανονικά. Ελπίζω και το 3 να είναι παρόμοιο. Το 1 δεν με τρέλανε και στα γραφικά μου είχε αφήσει πολύ κακή εντύπωση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να μην είναι σαν το 2. Τυχαία επίπεδα χωρίς καμία λογική, particles σε σημείο να μην μπορείς να δεις τι γίνεται, βαρετά rpg στοιχεία. Grind grind grind. Άμα άλλαζαν τον τίτλο του παιχνιδιού κανείς δεν θα καταλάβαινε ότι είναι το shadow warrior.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

α γεια σου.

στην ουσια ενα soft reboot ηταν. αφου αναιρεσανε τελειως το πρωτο παιχνιδι, οτι πετυχε ο ηρωας ηταν  για το τιποτα, ενω αλλαξανε τους χαρακτηρες τελειως.

απο retro solo fps, το μετατρεψανε σε looter shooter coop grinfest.  χωσανε τερμα το procedural generation για να   καλυψουν το μικρο budget τους, με αποτελεσμα να παιζεις τις ιδιες 5 πιστες, 5 οπλα και 5 αποστολες, ξανα και ξανα. το πηραμε  με  το φιλο μου, διοτι νομιζαμε θα παιζαμε coop campaign σε ενα linear setting οπως το πρωτο, το παρατησε να παιζει μετα απο δυο μερες. και το τελειωσα μονος μου με το ζορι.

ειναι μια  κακη, φτωχη απομιμηση του Borderlands, κριμα γιατι το πρωτο μου αρεσε. δεν καταλαβα γιατι αποφασισανε να το κατακρεουργησουν ετσι μετα απο ενα δυνατο ξεκινημα, ισως επειδη ηταν μοδα τα looter shooter? δεν ξερω.

 

Επεξ/σία από KilliK
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ilos είπε

Καλύτερα γιατί οι τύποι δεν το πολύ κατέχουν. 😬

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια επεσα θυμα του κορονα εμεινα χωρις δουλεια, τωρα που εχω ελευθερο χρονο εχω βαρεθει τα περισσοτερα γνωστα ονλινε γκειμσ, δωστε καμμια λιστα τι να κατεβασω,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, makiss8 είπε

παιδια επεσα θυμα του κορονα εμεινα χωρις δουλεια, τωρα που εχω ελευθερο χρονο εχω βαρεθει τα περισσοτερα γνωστα ονλινε γκειμσ, δωστε καμμια λιστα τι να κατεβασω,

Τι παιχνιδια σου αρεσουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Arkin είπε

Τι παιχνιδια σου αρεσουν?

θα σου πω τι εχω βαρεθει να μου πεις την γνωμη σου τι εχει μεινει?! 
lol,apex,pubg,warzone,gta,rocket league,diablo 3,heartstone,βαλοραντ,cs,dota(με χαλαει ενα γκειμ κραταει 10 ωρες εχω και μια ηλικα 31),

εχω πολλα μπατμαν στο επικ αλλα θα με κουρασει πολυ, κατι σε ονλαιν θελω να με κραταει τα πρωινα 5-6 ωρες που λειπει η γυναικα,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, makiss8 είπε

θα σου πω τι εχω βαρεθει να μου πεις την γνωμη σου τι εχει μεινει?! 
lol,apex,pubg,warzone,gta,rocket league,diablo 3,heartstone,βαλοραντ,cs,dota(με χαλαει ενα γκειμ κραταει 10 ωρες εχω και μια ηλικα 31),

εχω πολλα μπατμαν στο επικ αλλα θα με κουρασει πολυ, κατι σε ονλαιν θελω να με κραταει τα πρωινα 5-6 ωρες που λειπει η γυναικα,

Για τσεκαρε καποιο απο τα παρακατω. Κυριως online που προτεινες. Και τα Batman ειναι εξαιρετικα παιχνιδια.

Red Dead Online

Overcooked 2

Monster Hunter World

Sea of Thieves

Destiny 2

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Arkin είπε

Για τσεκαρε καποιο απο τα παρακατω. Κυριως online που προτεινες. Και τα Batman ειναι εξαιρετικα παιχνιδια.

Red Dead Online

Overcooked 2

Monster Hunter World

Sea of Thieves

Destiny 2


 

Monster Hunter World  το ειχα παιξει στη μπετα, μονοτονο μου φανηκε

τα εχω λιωσει τα παρακατω πιο παλια,

Sea of Thieves  Destiny 2

ειμαι σε κριση δε ξερω τι να παιξω! !
χμμ το ρεντ ντεντ ενδιαφερον, παω να το τσεκαρω, ευχαριστω! αν εχεις καμμια αλλη ιδεα εδω ειμαι !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, makiss8 είπε


 

Monster Hunter World  το ειχα παιξει στη μπετα, μονοτονο μου φανηκε

τα εχω λιωσει τα παρακατω πιο παλια,

Sea of Thieves  Destiny 2

ειμαι σε κριση δε ξερω τι να παιξω! !
χμμ το ρεντ ντεντ ενδιαφερον, παω να το τσεκαρω, ευχαριστω! αν εχεις καμμια αλλη ιδεα εδω ειμαι !

Απο online αυτα ειναι τα κλασικα μαζι με fortnite και overwartch που προσωπικα δεν θα επαιζα με τιποτα. Απο Single player με καλο campaign εχω να προτεινω παρα πολλα αλλα επειδη ειπες για online εμεινα εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Arkin είπε

Απο online αυτα ειναι τα κλασικα μαζι με fortnite και overwartch που προσωπικα δεν θα επαιζα με τιποτα. Απο Single player με καλο campaign εχω να προτεινω παρα πολλα αλλα επειδη ειπες για online εμεινα εκει.

ναι καλα εκανεςκυριως για ονλαιν , φορτναιτ οχι μακρια, το σκεφτηκα να σου πω να παρω το overwatch αλλα δισταζω ειναι πολυ γρηγορο,
τωρα για στορυ εχω κατι χιτμαν,λαρα κροφτ,λεγκο, νταρκ σοουλσ 3, δεν τα εχω ακουμπησει 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, makiss8 είπε

ναι καλα εκανεςκυριως για ονλαιν , φορτναιτ οχι μακρια, το σκεφτηκα να σου πω να παρω το overwatch αλλα δισταζω ειναι πολυ γρηγορο,
τωρα για στορυ εχω κατι χιτμαν,λαρα κροφτ,λεγκο, νταρκ σοουλσ 3, δεν τα εχω ακουμπησει 
 

Τα τελευταια Hitman ειναι παρα πολυ καλα παιχνιδια και θελουν αρκετη σκεψη ωστε να φερεις εις περας τις αποστολες. Lara Croft η τελευταια τριλογια ειναι αξιολογη με καλυτερο το πρωτο το δευτερο με περισσοτερη δραση και το τριτο πηγαν σε εξερευνηση και λιγοτερες μαχες. Αξιζουν να τα παιξεις. Για κατι χαλαρο τσεκαρε τα 2 τελευταια AC παιχνιδια οι κοσμοι τους θα σε ταξιδεψουν. Δεν ειναι δυσκολα και θα περασεις πολυ ομορφα τις ωρες σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...