Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 hours ago, yiannis1991 said:

Ε αυτό είπα και εγώ ότι πάσχει από gameplay..

το gameplay σαν loot shooter ειναι καλο (gunplay, χειρισμός, αναβαθμίσεις κτλ). απλα οι αποστολες και το πως εχουν σχεδίασει τον κόσμο δεν σου βγαζουν την αισθηση οτι εισαι μερος ενος post apocalytpic σκηνικού. Χαλάει πολύ την όλη ατμοσφαιρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

56 λεπτά πριν, Arkin είπε

Επιτελους γιατι το ειχαν αφαιρεσει τοσα χρονια? 

Λογω κλεισιματος προφανως

https://gamedaily.biz/article/385/telltale-games-is-closing-liquidation-underway-and-games-being-removed-from-steam

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, privateer είπε

το gameplay σαν loot shooter ειναι καλο (gunplay, χειρισμός, αναβαθμίσεις κτλ). απλα οι αποστολες και το πως εχουν σχεδίασει τον κόσμο δεν σου βγαζουν την αισθηση οτι εισαι μερος ενος post apocalytpic σκηνικού. Χαλάει πολύ την όλη ατμοσφαιρα. 

Ναι αυτό εννοούσα και εγώ, τις αποστολές και γενικά τους εχθρούς. Δεν το έθεσα σωστά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλη μια console exclusive σειρα που ερχεται στο PC. Καλοδεχουμενη μεν,αλλα το EGS exclusive+οι day one τιμες σηκωνουν τεραστια κουβεντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
33 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Αλλη μια console exclusive σειρα που ερχεται στο PC. Καλοδεχουμενη μεν,αλλα το EGS exclusive+οι day one τιμες σηκωνουν τεραστια κουβεντα.

Οι τιμές ισχύει ότι είναι φαρμάκι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Last of us, god of war, uncharted, days gone,shadow of colossus ratchet and clank, infamous, ghost of tsushima bloodborne, spiderman,grand turismo, και αυτο ειναι μονο απο σονυ μερια και ποσα εχω αφησει απεξω που να πιασουμε κ αλλες κονσολες με τα δικα τους..

Επεξ/σία από icenex
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πραγματι τραγικες οι τιμες, πρεπει να υπαρξει μια τιμη για ολα τα παιχνιδια μαζι και οχι 60ρια για το καθενα.Εδω το the story so far στο ps4 το βρισκεις κατω απο 20 και το 3 κατω απο 15.Ξινησα και με το exclusive της epic,παντως ειναι μια σειρα παιχνιδιων που με ενδιαφερουν μιας και δεν τα εχω παιξει,αλλα παντα με την αναλογη τιμη.

Επεξ/σία από W0zzAp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...