Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
2 ώρες πριν, panagiotis54 είπε

Και σκέψου λέει να βγει live action Mass Effect με Cavill για Shepard. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

Και σκέψου λέει να βγει live action Mass Effect με Cavill για Shepard. :P

Δεν θα με χαλούσε καθόλου, αλλα το Expanse νομίζω είναι ότι καλύτερο θα πάρουμε ποτε σε live-action ΜΕ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, maniacos93 είπε

Από που προκύπτει το 26 Απριλίου; Στο Steam αναφέρει Spring 2021. Εκτός αν άλλαξε κάτι τις τελευταίες ώρες, δεν υπάρχει (ακόμη) ακριβής ημερομηνία κυκλοφορίας.

γραφει 26 απριλιου 2019 αρα μαλλον εννοει 2021

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, firepc είπε

γραφει 26 απριλιου 2019 αρα μαλλον εννοει 2021

26 Απριλίου 2019 ήταν η επίσημη κυκλοφορία του στο PS4. Στο Steam γράφει Spring 2021 άρα λογικά, εκτός απροόπτου, θα το δούμε μέχρι τέλος Μαϊου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, GhostRiderLSOV είπε

Και σκέψου λέει να βγει live action Mass Effect με Cavill για Shepard. :P

το σκεφτηκα...

153160282_272916444192295_15215728011476

funmade (οχι δικο μου φυσικα)

Επεξ/σία από panagiotis54
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
10 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Δεν θα με χαλούσε καθόλου, αλλα το Expanse νομίζω είναι ότι καλύτερο θα πάρουμε ποτε σε live-action ΜΕ.

Spoiler

Sci-Fi γενικά, αλλά είναι 5 σαιζόν να πάρει... :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα πάνε να αρμέξουν χωρίς να δώσουν στην αρχή καθόλου content ; Πως ακριβώς θα γίνει αυτό ; Για να πετύχει αυτό πρέπει να δώσεις καλό content στην αρχή, να ψήσεις κόσμο και μετά κάνεις άρμεγμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Μα πάνε να αρμέξουν χωρίς να δώσουν στην αρχή καθόλου content ; Πως ακριβώς θα γίνει αυτό ; Για να πετύχει αυτό πρέπει να δώσεις καλό content στην αρχή, να ψήσεις κόσμο και μετά κάνεις άρμεγμα..

Τι?! Το αντίθετο γίνετε, δεν δίνεις content ώστε να πάρεις extra φράγκα από DLCs. Εκεί στηρίζεται όλο το live service. Απλά κάναν το λάθος να παρουσιάσουν κάτι το οποιο δεν είχε καμια σχέση με το τελικό, βλέπε Watch Dogs, No Mans Sky, etc, etc. Και φυσικά ο κόσμος δεν μασάει τόσο εύκολα το κουτοχoρτο που μασούσε παλιότερα.

Τελείως marketing μου βγάζει η ανακοίνωση της EA και δεν την πιστεύω tbh, ειδικά μετά την επιτυχία του Fallen Order και Squadrons. Όπως και να έχει έχω μηδέν εμπιστοσύνη στην τωρινή Bioware οποτε δεν περιμένω τίποτα. Μακάρι να βγει παιχνιδάρα, αλλα το κόβω να χρειάζεται θαύμα για να γίνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Τι?! Το αντίθετο γίνετε, δεν δίνεις content ώστε να πάρεις extra φράγκα από DLCs. Εκεί στηρίζεται όλο το live service. Απλά κάναν το λάθος να παρουσιάσουν κάτι το οποιο δεν είχε καμια σχέση με το τελικό, βλέπε Watch Dogs, No Mans Sky, etc, etc. Και φυσικά ο κόσμος δεν μασάει τόσο εύκολα το κουτοχoρτο που μασούσε παλιότερα.

Τελείως marketing μου βγάζει η ανακοίνωση της EA και δεν την πιστεύω tbh, ειδικά μετά την επιτυχία του Fallen Order και Squadrons. Όπως και να έχει έχω μηδέν εμπιστοσύνη στην τωρινή Bioware οποτε δεν περιμένω τίποτα. Μακάρι να βγει παιχνιδάρα, αλλα το κόβω να χρειάζεται θαύμα για να γίνει.

δεν ειναι ακριβως ετσι. το Anthem ηταν looter-shooter, και ενα απο τα πολλα του προβληματα του ηταν η σοβαρη ελλειψη loot. Kατι αντιστοιχο ειχε συμβει και με το Diablo 3 στο ξεκινημα του. Το λαθος της ΕΑ ηταν οτι πουλησε ενα παιχνιδι χωρις ουσιαστικο περιεχομενο, ενω κλειδωσε οτι αξιολογο υπηρχε πισω απο paywall, οποτε δεν υπηρχε λογος να επενδυσει καποιος σε αυτο. Γιαυτο και τα πολλα παραπονα των παικτων και τα πολλαπλα patches για να λυσουν ματαια το προβλημα.

Το θεμα ειναι οτι χρειαζεσαι το hook για να "αγκριστρωσεις" τον παικτη στο live service σου, και μετα του πουλας την εξτρα πραματεια σου. Η ΕΑ περα απο ενα μετριο παιχνιδι, δεν ειχε καν το hook να προσφερει.

Επεξ/σία από KilliK
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...