Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, icenex είπε

Τι φαση?Εκει στην επικ πονταρουν στο φιλοτιμο του κοσμου οτι επειδη δινουν τσαμπα παιχνιδια ο αλλος θα προτιμησει την πλατφορμα τους??

Μαλλον δεν καταλαβαν οτι μονο οι ελληνες εχουν φιλοτιμο αλλα ταυτοχρονα ειμαστε και τρελοι τζαμπατζηδες.

Happy Robert Redford GIF

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

15 ώρες πριν, seithan είπε

Ωραίο φαίνεται, έχει προοπτική για κάτι καλό /διασκεδαστικό. 

Αν βάλουμε στην άκρη το MΜΟ, έχει αστεία animations, και το gore για τέτοιου είδους game είναι επίσης αστείο. Σίγουρα δεν μου μοιάζει για "next-gen".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, {TDi}Dj2k..infc είπε

Αν βάλουμε στην άκρη το MΜΟ, έχει αστεία animations, και το gore για τέτοιου είδους game είναι επίσης αστείο. Σίγουρα δεν μου μοιάζει για "next-gen".

Εμένα από την αρχή μου έφερνε σε Division-ish κατάσταση το συγκεκριμένο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, tommybertsen είπε

Εμένα από την αρχή μου έφερνε σε Division-ish κατάσταση το συγκεκριμένο

Μα αυτό είναι, απλά με zombies. Nothing το see here imho, ειδικά από ένα studio που δεν το ξέρει η μάνα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Μα αυτό είναι, απλά με zombies. Nothing το see here imho, ειδικά από ένα studio που δεν το ξέρει η μάνα του.

Έτσι φαίνεται ναι. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ενώ το zombie apocalypse είναι πολύ διαχρονικό σαν σενάριο δεν έχει βγει ένα σωστό, ατμοσφαιρικό game του είδους, άντε εκτός από τα metro, που δεν είναι ακριβώς zombie, αλλά ΟΚ. Ότι έχει βγει είναι meh to say the least. Left4dead, Division, World War Z, δεν μου έρχεται κάποιο αξιόλογο με story, κτλ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Έτσι φαίνεται ναι. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ενώ το zombie apocalypse είναι πολύ διαχρονικό σαν σενάριο δεν έχει βγει ένα σωστό, ατμοσφαιρικό game του είδους, άντε εκτός από τα metro, που δεν είναι ακριβώς zombie, αλλά ΟΚ. Ότι έχει βγει είναι meh to say the least. Left4dead, Division, World War Z, δεν μου έρχεται κάποιο αξιόλογο με story, κτλ..

Hell Yeah Success GIF by Naughty Dog

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
34 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Έτσι φαίνεται ναι. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ενώ το zombie apocalypse είναι πολύ διαχρονικό σαν σενάριο δεν έχει βγει ένα σωστό, ατμοσφαιρικό game του είδους, άντε εκτός από τα metro, που δεν είναι ακριβώς zombie, αλλά ΟΚ. Ότι έχει βγει είναι meh to say the least. Left4dead, Division, World War Z, δεν μου έρχεται κάποιο αξιόλογο με story, κτλ..

Division δεν έχει zombies και τα Left 4 Dead είχαν πλάκα. ^_^ Το Dying Light δεν σου άρεσε;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τρομερη ατμοσφαιρα το Dying Light ειδικα οταν ειχε βγει.. Πολυ καλη μουσικη επενδυση επισης και ωραιο gameplay.. Τα DLCs δεν τα ευχαριστηθηκα τοσο εκτος απο το πρωτο αν θυμαμαι καλα..

Ποτε βγαινει το 2 ειπαμε;

(nm τελος χρονου βλεπω)

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, d4ydr33m3r είπε

Τρομερη ατμοσφαιρα το Dying Light ειδικα οταν ειχε βγει.. Πολυ καλη μουσικη επενδυση επισης και ωραιο gameplay.. Τα DLCs δεν τα ευχαριστηθηκα τοσο εκτος απο το πρωτο αν θυμαμαι καλα..

Ποτε βγαινει το 2 ειπαμε;

Καλο παιχνίδι αυτό, ειδικά στους μηχανισμούς του. Για το 2ο υπάρχουν πολλές αναφορές σύμφωνα με τις οποιες η ανάπτυξή του είναι το λιγότερο προβληματική.

Προσωπικη εκτίμηση κάποια στιγμή μέσα στους επόμενους 9 μήνες θα το δούμε. Επίσημη ενημέρωση σχετικα δεν υπάρχει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

Division δεν έχει zombies και τα Left 4 Dead είχαν πλάκα. ^_^ Το Dying Light δεν σου άρεσε;

Ναι αυτό λέω ενώ στο Division φτιάξανε ωραίο ατμοσφαιρικό τοπίο, ειδικά στο 1 με το χιόνι την ομίχλη και όλα αυτά πήγαν και έβαλαν αυτούς τους ακυρους τους εχθρούς. Το L4D ναι είναι διασκεδαστικό αν το παίζεις με άλλους αλλά μέχρι εκεί, ένα χαζό shooter είναι. To Dying Light meh. Ιδανικά αυτό που θα ήθελα είναι ένα rpg, σε σκηνικό post apocalyptic πόλη, και να έχει μια ιστορία, να γνωρίζεις και άλλους, να κάνεις craft, να έχεις καταφύγιο και να το βελτιώνεις. Τέτοια πράγματα..

1 ώρα πριν, kostiger είπε

Hell Yeah Success GIF by Naughty Dog

last time i checked δεν υπήρχε για PC :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Sprou είπε

benny hill wtf GIF

 

Δεν ξέρω, δεν μου έκατσε. Θέλω κάτι πιο ατμοσφαιρικό και σκοτεινό, σαν το Last of Us, όχι parkour :P Εντάξει, υποκειμενικά είναι αυτά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, yiannis1991 είπε

Δεν ξέρω, δεν μου έκατσε. Θέλω κάτι πιο ατμοσφαιρικό και σκοτεινό, σαν το Last of Us, όχι parkour :P Εντάξει, υποκειμενικά είναι αυτά..

Σαφεστατα ειναι υποκειμενικα τα κριτηρια αυτο ελειπε να μας αρεσουν σε ολους τα ιδια αλλα το DL ηταν και ατμοσφαιρικο και σκοτεινο. Τα βραδια που επρεπε να κανεις αποστολες ειδικα με ακουστικα, αποκοσμη κατασταση, ο ηχος, ο σχεδιασμος των χαρτων, το build tension,το ανελεητο butchering με μια πλειαδα οπλων σε καποια σημεια. Μηπως να του δωσεις αλλη μια ευκαιρια; Δεν ειναι μονο παρκουρ το DL :)

Ηταν ενα απο τα πιο συναρπαστικα, ξεχωριστα και διασκεδαστικα παιχνιδια οταν βγηκε imo..

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...