Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)

Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προφανως και το σχολιο μου δεν αφορουσε αυτα τα παιχνιδια συγκεκριμενα.

Και παλι ομως παιχνιδια σαν το Red Dead,θελουν αρκετο χρονο για να ασχοληθεις μαζι τους,κατι που απο καποια ηλικια και μετα δεν ειναι το ιδιο ευκολο να διαθεσεις σε σχεση με παλιοτερα.

Το Witcher 3 για παραδειγμα που πλεον το βρισκεις παρα πολυ φθηνα,πολλοι δεν θα ασχοληθουν μαζι του λογω του χρονου που θελει για να το τελειωσεις.

• Like 3
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 9,8k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Το πρόβλημά μου είναι αυτό ακριβώς: αν οι κατηγορίες είναι αληθινές. Αν δεν είναι; Ποιος κατηγορήθηκε και, όταν κρίθηκε αθώος ή δεν αποδείχτηκε το παραμικρό, αποκαταστάθηκε η φήμη του;

O Benoît Sokal (δημιουργός των Amerzone και Syberia (1-3) point and click adventure games) απεβίωσε χθες.  https://www.microids.com/mourning-benoit-sokal/

Δημοσιευμένες Εικόνες

• Moderators

Το remaster του Shadow Man κυκλοφορεί σήμερα (ή σύντομα). To trailer που έχουν από ό,τι γράφουν στα σχόλια δεν είναι απόλυτα αντιπροσωπευτικό καθώς η δουλειά στα textures ήταν work in progress. Ίσως δώσουν ένα πιο σύγχρονο trailer. 

Το πιο ενδιαφέρον για μένα είναι μάλλον το cut content που γράφουν ότι επανέφεραν.

https://www.pcgamer.com/shadow-man-remastered-is-out-today-so-heres-a-weird-launch-trailer/

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
43 λεπτά πριν, Praetorian είπε

Το remaster του Shadow Man κυκλοφορεί σήμερα (ή σύντομα). To trailer που έχουν από ό,τι γράφουν στα σχόλια δεν είναι απόλυτα αντιπροσωπευτικό καθώς η δουλειά στα textures ήταν work in progress. Ίσως δώσουν ένα πιο σύγχρονο trailer. 

Το πιο ενδιαφέρον για μένα είναι μάλλον το cut content που γράφουν ότι επανέφεραν.

https://www.pcgamer.com/shadow-man-remastered-is-out-today-so-heres-a-weird-launch-trailer/

Το remaster που είναι; :P ίδιο φαίνεται..

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Moderators
25 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Το remaster που είναι; :P ίδιο φαίνεται..

Ε κάτι έκαναν

(πάλι από pre-release build):

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Έχουν ανοίξει αποθήκες και αμπάρια και ξεθάβουν ότι πέφτει στο διάβα τους, λίγο έλεος κάπου με τα Remaster. Βαράνε στη νοσταλγία και ότι πιάσουν...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
10 ώρες πριν, Parapas είπε

Έχουν ανοίξει αποθήκες και αμπάρια και ξεθάβουν ότι πέφτει στο διάβα τους, λίγο έλεος κάπου με τα Remaster. Βαράνε στη νοσταλγία και ότι πιάσουν...

Ε τι πειράζει; Όποιος θέλει αγοράζει, όποιος όχι. Το καλό είναι να υπάρχουν επιλογές..

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Εγώ remake θέλω όπως το εξαιρετικό mafia όπως το RE2 όπως το destroy humans όπως το SpongeBob όπως τα crash όπως τα Spyro. Τα remastered κάποια αξίζουν κάποια είναι άρμεγμα πχ crysis hot pursuit. Μαζί με τα exclusives που έρχονται από Sony μεριά και μαζί με τους emulators το PC gaming περνάει την καλύτερη του εποχή. 

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Παρανοήσατε και οι 2. Και εγω δε λέω όχι σε κάποια καλά remaster (όπως το Mafia η περισσότερο το RE 2) αλλά είναι και πολλά που πραγματικά δε βλέπονται (Warcraft 3) η ψάχνεις διάφορες με το κυαλι. Κάποια (αρκετά) δε θα έπρεπε να έχουν κυκλοφορήσει καν. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
24 λεπτά πριν, Parapas είπε

Παρανοήσατε και οι 2. Και εγω δε λέω όχι σε κάποια καλά remaster (όπως το Mafia η περισσότερο το RE 2) αλλά είναι και πολλά που πραγματικά δε βλέπονται (Warcraft 3) η ψάχνεις διάφορες με το κυαλι. Κάποια (αρκετά) δε θα έπρεπε να έχουν κυκλοφορήσει καν. 

Για αυτό ψηφίζουμε με την τσέπη μας ώστε να κοπούν αυτά τα κακά remaster η ανολοκλήρωτα παιχνίδια που παίζονται μετά από 10 patches. Αν ο κόσμος αγοράζει παιχνίδια όπως το cp 2077 day one που είναι τελείως unplayable αυτά θα βλέπουμε. Η όπως σωστά είπες για το κάκιστο warcraft 3. Τις σωστές δουλειές τις επικροτώ και δίνω εκεί τα χρήματα μου. Τις κακές ούτε καν τις βλέπω. 

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.