Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Tzini_Gr είπε

ετσι ξεκινησε και το iss... εγινε pro τωρα efootball και παρε την καταληξη...

Να ελπίσουμε δε θα δούμε τέτοιο ξεπεσμό. Αν και πλέον έχουν χαλάσει και τα 2 πάρα πολύ σα παιχνίδια, δεν είναι να ασχολείσαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Να ελπίσουμε δε θα δούμε τέτοιο ξεπεσμό. Αν και πλέον έχουν χαλάσει και τα 2 πάρα πολύ σα παιχνίδια, δεν είναι να ασχολείσαι

Εμείς μεγαλώνουμε αυτά πάντα έτσι ήταν, απλά διασκεδάζαμε γιατί δεν είχαμε τόσα στο κεφάλι μας 😜

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παρατησα και το φιφα απο περισυ που το επερνα ανελλειπως απο 96.. Πρωτη φορα.. 

Καλα για το φετινο Konami αστειο ουτε λογος.. Πρεπει να μπει ενας παικτης μεσα να ταραξει τα νερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο θα ειναι θεμα ναι για τους απανταχου ποδοσφαιροφιλους οπως και ηταν αλλωστε κατα καιρους αναμεσα σε PES/Fifa, αλλα ας βγει τουλαχιστον κατι καλο απο θεμα gameplay κατι φρεσκο.. Τα ιδια και τα ιδια απο την δεκαετια 90 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hardware ban thankfully και καλή φάση θα ήταν να τους διαγράφει και το παιχνίδι από το λογαριασμό και αν πάνε να το ξαναγοράσουν με την ίδια κάρτα/όνομα να μην τους αφήνει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Activision warning για cheaters ότι κάτι θα γίνει σήμερα..

FBgxhzBVQAgp-rE.jpg

giphy.gif

Παπαριές, δεν λύνεται το πρόβλημα χωρίς απίστευτα intrusive software από όσο ξέρω. Aμα κάτι θα έπρεπε να κάνουν είναι να κλείσουν όλα τα sites που πουλάνε hacks και cheats. Γενικά οποιος παίζει online και ακόμα ενοχλείται σοβαρά από τέτοια καλύτερα να το παρατήσει το άθλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Activision warning για cheaters ότι κάτι θα γίνει σήμερα..

FBgxhzBVQAgp-rE.jpg

αν ειναι hardware ban....κριμα. Τωρα ολα τα καθυστερημενα θα πανε σε αλλα καλυτερα παιχνιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, panagiotis54 είπε

αν ειναι hardware ban....κριμα. Τωρα ολα τα καθυστερημενα θα πανε σε αλλα καλυτερα παιχνιδια

Ακόμα και για αυτό υπάρχει λύση εδώ και καιρό, οποτε φαντάζομαι τώρα θα είναι ακόμα πιο εύκολο. Anyways οι εταιρίες έχουν δείξει ότι δεν τους νοιάζει ιδιαιτερα γιατί και οι cheaters λεφτά τους δίνουν. Οποτε απλά...

giphy.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Ακόμα και για αυτό υπάρχει λύση εδώ και καιρό, οποτε φαντάζομαι τώρα θα είναι ακόμα πιο εύκολο. Anyways οι εταιρίες έχουν δείξει ότι δεν τους νοιάζει ιδιαιτερα γιατί και οι cheaters λεφτά τους δίνουν. Οποτε απλά...

giphy.gif

Αμ δεν..Υπάρχει cheat στο Warzone που ξεκλειδώνεις τα πάντα όλα από το store και δεν τρως και ban..Οπότε nope..Γι' αυτό και σκίστηκαν να βγάλουν δικό τους anti-cheat..Χώρια που πουλάνε στη μαύρη αγορά με 5-10 ευρώ accounts με ξεκλείδωτα ένα σωρό που το καθένα κοστίζει 20 ευρώ μόνο του. Οπότε χάνουν φράγκα αβέρτα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

giphy.gif

Παπαριές, δεν λύνεται το πρόβλημα χωρίς απίστευτα intrusive software από όσο ξέρω. Aμα κάτι θα έπρεπε να κάνουν είναι να κλείσουν όλα τα sites που πουλάνε hacks και cheats. Γενικά οποιος παίζει online και ακόμα ενοχλείται σοβαρά από τέτοια καλύτερα να το παρατήσει το άθλημα.

Ενοχλούμουν σοβαρά από ακριβώς τέτοια και παράτησα το άθλημα και παίζω SP και έχω βρει την υγειά μου. Τι εννοείς, ότι δεν είναι ενοχλητικό; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, tommybertsen είπε

Ενοχλούμουν σοβαρά από ακριβώς τέτοια και παράτησα το άθλημα και παίζω SP και έχω βρει την υγειά μου. Τι εννοείς, ότι δεν είναι ενοχλητικό; 

Έμφαση στο σοβαρά. Εννοείτε δεν είναι fun να έχεις cheaters. Απλά βρίσκεις άλλο server. Είναι ανούσιο να χαλιέσαι με κάτι που είναι μέρος του online gaming. Υπήρχε από πάντα και θα υπάρχει για πάντα. Μαλακια ναι αλλα it is what it is. Υπάρχουν πιο σοβαρά θέματα για να προβληματιστείς από niddledicks low lives. ;)

  

30 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Αμ δεν..Υπάρχει cheat στο Warzone που ξεκλειδώνεις τα πάντα όλα από το store και δεν τρως και ban..Οπότε nope..Γι' αυτό και σκίστηκαν να βγάλουν δικό τους anti-cheat..Χώρια που πουλάνε στη μαύρη αγορά με 5-10 ευρώ accounts με ξεκλείδωτα ένα σωρό που το καθένα κοστίζει 20 ευρώ μόνο του. Οπότε χάνουν φράγκα αβέρτα.

kermit-well-fuck.gif

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...