Προς το περιεχόμενο
PC Gaming (Συζήτηση)

Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Herald είπε

Όποιος θέλει τέτοια features στην τηλεοράση ας κάνει την χάρη στον εαυτό του να πάρει το shield. Τα σπάει το μηχανάκι

να ρωτήσω ρε συ μπόι. Την ίδια δουλειά κάνει και το stadia? Γιατί είμαι από το χωριό και δε τα ξέρω τα διαβόλια αυτά.

Δε μπορώ να πω ότι κατάλαβα από το βίντεο :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, ioannis__ είπε

άρχισε τις μακακίες ο πέτσινος όμως και δεν δίνει 60fps σε όλα τα games..

Σχεδόν 150 post σε λίγο παραπάνω από βδομάδα που signed up, wtf, take a break dude.

balls-pain.gif

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Haha 4

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Σχεδόν 150 post σε λίγο παραπάνω από βδομάδα που signed up, wtf, take a break dude.

balls-pain.gif

Ρε αστον άνθρωπο να καλύψει το χαμένο έδαφος, τι φασισμός είναι αυτός;:P

@ioannis__Θέλω το στόρυ του πως κλείδωσε το παλιό σου προφίλ, δεν με νοιάζει αν είναι off-topic. Με λεπτομέρειες please...B)

Επεξ/σία από chrisde

8 λεπτά πριν, chrisde είπε

Θέλω το στόρυ του πως κλείδωσε το παλιό σου προφίλ, δεν με νοιάζει αν είναι off-topic. Με λεπτομέρειες please...

Κάνα feature να block και guests παίζει?! :P

• Haha 1

1 λεπτό πριν, Thresh είπε

Υποθέτω ότι ζήτησε delete account ο ίδιος(GDPR feature), τα posts του φαίνονται ως Guest πλέον.

Ναι με έπιασε μια παρόρμηση για κουτσομπολιό. Μου πέρασε, ας μην το συνεχίσουμε😁

• Haha 2

33 λεπτά πριν, Thresh είπε

Υποθέτω ότι ζήτησε delete account ο ίδιος(GDPR feature), τα posts του φαίνονται ως Guest πλέον.

Τι να άλλαξε μέσα του και να το μετάνιωσε τόσο γρήγορα άραγες? Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου.

2 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

να ρωτήσω ρε συ μπόι. Την ίδια δουλειά κάνει και το stadia? Γιατί είμαι από το χωριό και δε τα ξέρω τα διαβόλια αυτά.

Δε μπορώ να πω ότι κατάλαβα από το βίντεο :P 

To stadia ειναι γτπ

• Haha 1

Ωραία, θέλει κάποιος να μου απαντήσει παρακαλώ?  Αν είναι να το κόψουμε το forum, να το έχουμε μόνο για τρολαρισμα, να τα ψάχνουμε στο google όλα.

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

ωραιά! Μου λύθηκε η απορία με την απάντηση σου, ευχαριστώ!

Λιτος απλος και περιεκτικος. 

Ναι την ιδια δουλειά κανει, αλλα στο stadia νομιζω δεν αγορασεις παιχνιδια, απλα πληρώνεις συνδρομή (?) εφοσον έχεις την pro εκδοση. 

Απλα με το shield κανεις πολλα πραγματα, και υο geforce now ειναι καλυτερο απο άποψη επιδοσεων latency κλπα. 

Επεξ/σία από Herald
  • Like 1

Μόλις τώρα, Herald είπε

Λιτος απλος και περιεκτικος. 

Ναι την ιδια δουλειά κανει, αλλα στο stadia νομιζω δεν αγορασεις παιχνιδια, απλα πληρώνεις συνδρομή (?) εφοσον έχεις την pro εκδοση. 

Απλα με το shield κανεις πολλα πραγματα, και υο geforce now ειναι καλυτερο απο άποψη επιδοσεων latency κλπα. 

λέω να το πάρω, stadia+chromecast android tv στα 99€ από google store Γερμανίας γιαυτό ρωτώ.
Αυτό έχω καταλάβει ότι δεν χρειάζεται να κάνω την ηλιθιότητα να αγοράσω πάλι τα παιχνίδια που χω, και να είμαι με την συνδρομή των 9.99€ για όσο θέλω.

Αλλά είναι cloud? Τρέχω κάτι στο pc μου και μετά εκεί; Δεν έχω νιώσει τί φάση.

6 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

λέω να το πάρω, stadia+chromecast android tv στα 99€ από google store Γερμανίας γιαυτό ρωτώ.
Αυτό έχω καταλάβει ότι δεν χρειάζεται να κάνω την ηλιθιότητα να αγοράσω πάλι τα παιχνίδια που χω, και να είμαι με την συνδρομή των 9.99€ για όσο θέλω.

Αλλά είναι cloud? Τρέχω κάτι στο pc μου και μετά εκεί; Δεν έχω νιώσει τί φάση.

Το stadia ειναι cloud, δεν χρειαζεται καν να εχεις pc αφου θα εχεις το chromecast. Απλα ειναι google με οτι αυτο συνεπαγεται = αύριο το πρωι κλεινει (το stadia, οχι η google). 

Επειδη είχα ψαχτει και εγω αρκετα τότε, το shield απλα μαμαει. Αν δεν σε πειράζει βέβαια το κλείδωμα σε nvidia gpu οσον αφορα το game streaming απο το pc σου. 

• Like 1

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

νομίζω πολύ καλύτερο το geforce now της nvidia από το stadia. Το stadia πρέπει να αγοράζεις τα game και δεν είναι με συνδρομη.

Το shield απλά είναι μια συσκευή που σου επιτρέπει να παίζεις και να στριμάρεις game από το pc σου ας πούμε στην τηλεόραση σου αλλά πλέον αν έχεις android τηλεόραση με το app της nvidia δεν το χρειάζεσαι καν.

Επεξ/σία από chek2fire

• Το θέμα έχει κλειδωθεί
  • Το θέμα έχει ενεργοποιηθεί και πάλι

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.