Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Κάτι μου λέει ότι θα αλλάξουν τα ''target releases''.

Ήδη έγιναν delay αλλα δεν νομίζω να ξανά γίνει. Προσωπικά είμαι πάντα υπέρ του delay και του νεκρού πια moto της CDPR "when it's ready". Τουλάχιστον η Larian και η Techland περνούν τον χρόνο τους.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Κάτι μου λέει ότι θα αλλάξουν τα ''target releases''.

Κάτι μου λέει ότι δεν έχω κανένα λόγο να τους πιστεύω πλέον σε τίποτα. Όχι εμπάθεια ούτε άρνηση απλά από αυτούς πλέον θα κρίνω μόνο το τελικό αποτέλεσμα και διαβάζοντας σχόλια μόνο σε φόρουμ όπως το δικό μας και όχι Reviews και κανάλια στο Internet (εξαίρεση αποτελούν λίγοι και καλοί). 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυκλοφορία για το 2022 και για το Vampire: The Masquerade – Swansong.

https://www.rockpapershotgun.com/vampire-the-masquerade-swansong-delayed-into-may-2022

Μετά το αρκετά καλό The Council, μου φαίνεται ενδιαφέρον και αυτό.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Despotas είπε

Κυκλοφορία για το 2022 και για το Vampire: The Masquerade – Swansong.

https://www.rockpapershotgun.com/vampire-the-masquerade-swansong-delayed-into-may-2022

Μετά το αρκετά καλό The Council, μου φαίνεται ενδιαφέρον και αυτό.

Καλό το The Council ; Έλεγα να το παίξω αλλά είδα mixed reviews και το άφησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Καλό το The Council ; Έλεγα να το παίξω αλλά είδα mixed reviews και το άφησα.

Αξίζει ένα playthrough κατά τη γνώμη μου, κάτι διαφορετικό από τα συνηθισμένα αν και ασφαλώς έχει τα θέματά του.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, privateer είπε

Να δεις που θα πουλησουν καλα καλα το 4 με το DLC και μετα θα βγαλουν και την τριλογια. Χωρις τριλογια προσωπικα δεν θα το παρω θελω να τα ξανα παιξω απο την αρχη οπως και οι περισσοτεροι νομιζω που εχουμε πανω απο 6-7 χρονια να παιξουμε ειδικα τα πρωτα 2.

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, Arkin said:

Να δεις που θα πουλησουν καλα καλα το 4 με το DLC και μετα θα βγαλουν και την τριλογια. Χωρις τριλογια προσωπικα δεν θα το παρω θελω να τα ξανα παιξω απο την αρχη οπως και οι περισσοτεροι νομιζω που εχουμε πανω απο 6-7 χρονια να παιξουμε ειδικα τα πρωτα 2. 

Πολυ πιθανο. Για την Sony μιλαμε εξαλου. Ψιλο ειρωνικο παντως να λεει Legacy στον τιτλο χωρις τους legacy τιτλους😆

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, privateer είπε

Πολυ πιθανο. Για την Sony μιλαμε εξαλου. Ψιλο ειρωνικο παντως να λεει Legacy στον τιτλο χωρις τους legacy τιτλους😆

Μα οταν ειχε κυκλοφορησει η ονομασια ολοι ειπαμε οτι θα ειναι και τα 4 παιχνιδια μαζι με το Lost Legacy. Και τελικα ειναι το 4 με το legacy. Καλη τριπλα απο Sony αλλα μην πιστευει οτι θα πουλησει οσο πουλησε πχ στο horizon. Στα uncharted ειναι η συνολικη εμπειρια με ωραια ιστορια χαρακτηρες κτλ που ξεκιναει απο το 1. Στο god of war παρολο που υπαρχουν αλλα 4 παιχνιδια ειναι διαφορετικο και μπορει να σταθει αυτονομα. Απο μενα ειναι μεγαλο οχι μεχρι να φερει την τριλογια με ελληνικα να τα παιξουμε ολα οπως πρεπει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ισα ίσα που στο god of war συγκεκριμένα είναι που δεν μπορεί να σταθεί αυτόνομα γιατί υπάρχουν μέσα αναφορές από τα προηγούμενα παιχνίδια χτυπητές που δεν υπάρχουν/είναι τόσο έντονες στα Uncharted παιχνίδια.

Κλασσικό παράδειγμα είναι το δεύτερο όπλο του Kratos,όποιος έχει παίξει το παιχνίδι καταλαβαίνει γιατί.

Από εκεί και πέρα καλοδεχούμενο ότι έρχεται σε PC μεριά, αλλά δυστηχώς για άλλη μια φορά στα διάφορα forum/youtube τα παιχνίδια αυτά θα καταντήσουν σαν benchmark tests για(τωρινό και μελλοντικό) pc hardware.

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fulgore είπε

Ισα ίσα που στο god of war συγκεκριμένα είναι που δεν μπορεί να σταθεί αυτόνομα γιατί υπάρχουν μέσα αναφορές από τα προηγούμενα παιχνίδια χτυπητές που δεν υπάρχουν/είναι τόσο έντονες στα Uncharted παιχνίδια.

Κλασσικό παράδειγμα είναι το δεύτερο όπλο του Kratos,όποιος έχει παίξει το παιχνίδι καταλαβαίνει γιατί.

 

 

Κοιτα επειδη εχω τερματισει τα πρωτα 3 2 φορες και το ascension μεχρι τη μεση το αντεξα το 4 επειδη ειναι και με το παιδι του Κρατος λιγο που το ειχα παιξει σε ps4 δεν μου ελειπε κατι. Για τα πρωτα 3 η ιστορια ειχε κλεισει αψογα με το τελος του 3. Για αυτο κατα τη γνωμη μου πιστευω οτι στεκεται αυτονομα. Ενω τα uncharted δενεσαι αλλιως με τους χαρακτηρες να ξερεις ξερο το 4 δεν θα νιωσεις κατι αν δεν ασχοληθεις πρωτα με τα πρωτα 3. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...