Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Ξεπούλησε η square σχεδόν τα πάντα πέρα από ff (φαντάζομαι θα το έλεγαν) για 300 εκατομμύρια

Επεξ/σία από stevenfins
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτη η embracer εχει μαζεψει ολα τα παιχνιδια που ειναι αποτυχημενα οικονομικα και συνεχιζει. Ο σωτηρας των lost causes.

οπως και να χει, πιστευω οτι η se κρατουσε πισω τα δυτικα της στουντιο, οποτε ισως βγει και σε καλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, stevenfins είπε

 

Ξεπούλησε η square σχεδόν τα πάντα πέρα από ff (φαντάζομαι θα το έλεγαν) για 300 εκατομμύρια

Η εξέλιξη είναι θετική, ειδικά μετά τον τρόπο που η SE φέρθηκε στα δυνατότερα franchises της τα οποία τα σκότωνε όταν αδυνατούσαν να πιάσουν τους υπερβολικούς στόχους πωλήσεων που έθετε. Για όσους σαν κι εμένα μπερδευτήκατε με την εταιρία, δεν είναι τίποτα σκιώδεις Κινέζοι αλλά η Nordic Games/ THQ Nordic. Δεν είχα ιδέα ότι είχαν μετονομαστεί. Παρά τα ατοπήματά της, πιστεύω ότι θα δώσει μια δεύτερη ευκαιρία σε πολλά από τα γνωστά ονόματα στον κατάλογο.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 ώρες πριν, d4ydr33m3r είπε

Tι φαση wipeout clone ή σχετιζεται με το παλιο;

'Κλώνος' είναι, έχω το πρώτο Redout. Συμπαθητικό και μου άρεσε και το soundtrack, αλλά δεν το έχω τόσο με τόσο high speed racing games αν δεν έχουν όπλα. :P
Πάντως θα το κοιτάξω και το 2 κάποια στιγμή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://kotaku.com/mafia-4-release-date-hangar-13-haden-blackman-lucasarts-1848883555

While the project is still early in development, its code name is Nero and it’s expected to be a prequel to the Mafia trilogy. The plan is to make it in Unreal Engine 5 instead of the Mafia III engine that was recently used for the remasters. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...