Προς το περιεχόμενο

Ψιρες ακουστικά μέχρι 25 ευρώ


xalkias99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως προαναφερω από πάνω ενδιαφέρομαι για Ψιρες ακουστικά μέχρι 25 ευρώ... τα θέλω καθαρά μόνο για μουσική και θα προτιμούσα να υπάρχουν στο eShop μιας από εκεί αγοράζω θα τα αγοράσω ... Επειδή δεν ξέρω και πολλά απο ακουστικά θα ήθελα την γνώμη σας και να μου προτείνετε

 

Ευχαριστώ προκαταβοληκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αρχικά δεν νομίζεις ότι ο πήχης της τιμής είναι λίγο ψιλά για ακουστικά ψίρες;

 

Θεωρώ πως με 5-10 ευρώ θα κάνεις την δουλειά σου... από κει και πέρα είναι και η χρήση που θα τους κάνεις.. πχ αν ακούς τραγούδια με μπάσο τότε οκ να πάρεις κάτι ακριβό για να βγάζει καλό μπάσο αλλά αν τα θες για απλή καθημερινή χρήση τότε πάρε κάτι φθηνό.

 

Anyway για απλή χρήση αυτά: http://www.e-shop.gr/product?id=PER.502745

 

για ποίο καλά αυτά: http://www.e-shop.gr/product?id=PER.572182

 

φυσικά αυτά που σου δίνω είναι ενδεικτικά.. μια εκτενέστερη αναζήτηση Link.png Site: εδω θα σου έδινε μια καλύτερη ιδέα.

Επεξ/σία από Takken
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν είμαι και ειδικός περί του θέματος αλλά με βάση την απόκριση συχνότητας νομίζω πως αυτά του δεύτερου link θα σε καλύψουν...

 

Αν είναι θα μιλήσω σε ένα φίλο που έχει αγοράσει καλά ακουστικά ψίρες να μου πει και αυτός την γνώμη του και θα ποστάρω εδώ να σου πω τι μου είπε..

 

Edit: Χρειάζεσαι όπως δίποτε ακουστικά ψίρες; Ένα κανονικό ζευγάρι ακουστικά δεν σε βολεύει; 

Αν δεν χρειάζεσαι μόνο ψίρες εγώ έχω αγοράσει ακουστικά με 7 ευρώ πολύ καλής ποιότητας με δυνατό μπάσο, μάρκα AKG (είναι αρκετά γνωστή στο χώρο της μουσικής).

Επεξ/σία από Takken
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σου προτείνω να πάρεις τα  earpods.
Έχουν ΠΟΛΥ καλό μπάσο και εντάξει αξίζουν τα λεφτά τους.
Και σε περίπτωση βλάβης στα αλλάζουν αμέσως.
Εμένα είχα χαλάσει κάποια φάση και όταν πήγα να τους πω αν τα καλύπτει η εγγύηση ο τυπάς απλά τα πέταξε στα σκουπίδια και μου έδωσε καινούρια.
Αξίζει.
link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ειχα για χρονια τα MDR-E818.πρεπει να χαλασα κ 4 ζευγαρια.εξαιρετικο ακουστικο,ψειρα,οχι in ear,κ ειχε ηχο ακριβοτερου σιγουρα.μπασο,μεσαια,πριμα,ολα οκ.σε τιμη 8ε.πλεον δυσκολα τα βρισκεις κ το τελευταιο ζευγαρι που πηρα ηταν μαιμου μαλλον.καμια σχεση ο ηχος κ αλλο καλωδιο,βυσμα.αν τα πετυχεις απο παλιο στοκ χτυπα τα.

 

αλλιως παμε στα ΜΗ1 απο eshop http://www.e-shop.gr/product?id=TEL.009664 στα 20ε,κατα καιρους τα βγαζει crazy sta 8-9.

ακουστικο in ear με περγαμηνες πολυ πολυ πολυ ακριβοτερου.αν κανεις ενα σερτς θα δεις οτι εχει πολυ μελετη πανω του.συνοπτικα θα σου πω οτι ειναι το πρωτο ακουστικο που βαζω οπου οσο δυνατα κ να ακουω κατα ενα περιεργο τροπο δε με κουραζουν τα υπερβολικα πριμα που ειναι ενα θεμα σε τετοια ακουστικα κ συνηθως θελουν πολυ equalizing.οι τυποι τοχουν μασκαρει αυτο απο τη σχεδιαση τους οπως θα δεις.

 

μοναδικο τους θεμα οτι παιζουν πληρως σαν χαντςφρι σε xperia τηλεφωνα,ενω σε υπολοιπα mp3 ισως παιξουν ισως οχι.φτιαχνεται ομως,αν πιανιε το χερι σου.υπαρχουν τουτοριαλ.κ παλι νομιζω γινεται να τα επιστρεψεις.

Επεξ/σία από xifiassamsung
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...