Προς το περιεχόμενο

Ξεκίνησε η διάθεση της αναβάθμισης Android 4.4 KitKat για το Samsung Galaxy Note II


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διαβάζοντας αναριθμητα αρθρα στο internet σχετικά με το αν η συσκευή μας το s3 θα παρει το 4.4 η συντριπτική πλειοψηφία από (σχετικα!) αξιόπιστες πηγες αναφέρουν πως το 4.4 θα γινει διαθέσιμο μονο για το s3 lte με 2 gb ram αφου το 1 δεν φτάνει υποτιθεται παροτι η google ελεγε οτι τρεχει σπροσκοπτα σε 512... προφανως σε stock ενδοση ειναι οκ αλλα το touchwize το βαραινει αρκετα... τι να πω ελπιζω ολοι και εγω μαζι ν αποδειχτουμε λαθος και τελικά η samsung να ολοκληρώσει 24μηνη υποστηριξη στο s3 δινοντας του το kitkat.. προς το παρον παντως δεν εχει καν εμφανιστει εκδοση σε δοκιμαστική μορφη... ειδωμεν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τη έλαβα και εγώ την αναβάθμιση δεν έχει μεγάλες αλλαγές το ίδιο πράγμα ουσιαστικά. ...

Εμφανισιακά τι περίμενες να δείς.. 

Αν έχει γίνει καλή δουλειά θα δούμε ακόμη καλύτερη διαχείριση της ram, καλύτερες επιδόσεις και καλύτερη μπαταρία. Πράγματα που δεν θα τα δείς έτσι κατευθείαν.

 

 

Τι χώρας είναι η συσκευή σου και πήρες το update αν επιτρέπεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή η νέα αναβάθμιση σε 4.4.2 στο UI δεν έχει τρομερές αλλαγές αλλα σε θέματα ram τεράστιες κάνει χρήση μόνο 480mb.Επίσης η απόκριση του κινιτού εγινε ποιο γρήγορη.Η μπαταρία κρατάει λίγο περισσότερο απο πρίν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα θα μπορούσε κάποιος να ρίξει λίγο τα φώτα του σε ένα θεματάκι που έχω....το Galaxy S4 (Ελληνικό) που έχω στην διάθεση μου δεν έχει αναβαθμιστεί στην 4.4 έχει κολλήσει στην 4.3 . Έχει κανείς άλλος το ίδιο πρόβλημα? Προσπάθησα μέσω Kies και OverTheAir αλλά τίποτα εκεί κολλημένο στην 4.3.:/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...