Προς το περιεχόμενο

Apple: Πρόγραμμα αντικατάστασης του πλήκτρου ενεργοποίησης/απενεργοποίησης του iPhone 5


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτό που λέει ότι η παραγωγή του Μαρτίου 2013 έβγαλε το προβληματικό μπουτόν με προβληματίζει. Το δικό μου είναι στο πρόγραμμα αντικατάστασης, αλλά το είχα πάρει Φλεβάρη του 13.....

επειδή μια χαρά δουλεύει προς το παρόν, θα το αφήσω να δουλεύει όπως δουλεύει, χωρίς να μπει χέρι παραμέσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

αυτό που λέει ότι η παραγωγή του Μαρτίου 2013 έβγαλε το προβληματικό μπουτόν με προβληματίζει. Το δικό μου είναι στο πρόγραμμα αντικατάστασης, αλλά το είχα πάρει Φλεβάρη του 13.....

επειδή μια χαρά δουλεύει προς το παρόν, θα το αφήσω να δουλεύει όπως δουλεύει, χωρίς να μπει χέρι παραμέσα...

άλλο σου δίνει δεν βάζουν χέρι εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως επειδή άρχισε η κατρακύλα θέλει κάνει εντύπωση να κρατήσει κάνα πελάτη;

 

Κατρακύλα δε θα πει τίποτα...σε λίγο θα την κρατικοποιήσουν μπας και τη σώσουν.....

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο λινκ που εχει το αρθρο πιο πανω λεει οτι σου κανουν αντικατασταση μονο το κουμπι οχι ολη την συσκευη. Προβληματιζομαι παντος γιατι και το δικο μου ειναι για αντικατασταση αλα δεν μου εχει βγαλει καποιο προβλημα ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση:  ''ο Apple Authorized Service Provider. ''

ποιος ειναι στην Ελλάδα?

διότι το δικό μου ειναι μέσα στην αντικατάσταση!

η INFOQUEST 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί να το αντικαταστήσεις αν δουλεύει? ας είναι και μέσα στο πρόγραμμα.... όταν χαλάσει (αν χαλάσει) το πας. 

 

γράφει αυτό στην apple

The program covers iPhone 5 models for 2 years after the first retail sale of the unit.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yπευθυνη σταση.Αξιζει συγχαρητηρια.Αλλη εταιρια ενα μοντελο που εχει καταργηθει δεν θα το υποστηριζαν καν.

Ναι αλλά δεν είχε κλείσει ούτε χρόνο όταν το καταργήσανε! Δε μιλάμε για κανένα αρχαίο μοντέλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Yπευθυνη σταση.Αξιζει συγχαρητηρια.Αλλη εταιρια ενα μοντελο που εχει καταργηθει δεν θα το υποστηριζαν καν.</p>

 

Έχει σταματήσει η παραγωγή ή η επίσημη τεχνική υποστήριξη του iPhone 5 από την Apple; Δεν είναι ειρωνικό το ερώτημα. Δεν ασχολούμαι με το άθλημα iPhone καθ'ότι χρήστης Android συσκευής και μου έκανε εντύπωση η επισήμανση αυτή.

 

Sent from my MI 2 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει σταματήσει η παραγωγή ή η επίσημη τεχνική υποστήριξη του iPhone 5 από την Apple; Δεν είναι ειρωνικό το ερώτημα. Δεν ασχολούμαι με το άθλημα iPhone καθ'ότι χρήστης Android συσκευής και μου έκανε εντύπωση η επισήμανση αυτή.

 

Sent from my MI 2 using Insomnia

Έχει σταματήσει η παραγωγή και έχει αντικατασταθεί από το 5c (ίδια χαρακτηριστικά με άλλη εμφάνιση). Κάνει κάτι τέτοια κουλά η apple και με το ipad έχει κάνει το ίδιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...