Προς το περιεχόμενο

Ξεκίνησε το λανσάρισμα του νέου Samsung Galaxy Beam 2 με ενσωματωμένο προβολέα


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οντως ρε παιδιά, μην τα ισοπεδώνουμε όλα.
Προφανώς η συσκευή δεν απευθύνεται σε 'hardcore users' αλλά σε επαγγελματιες που χρειάζονται κάποιον 'φορητο' προβολέα.

  • Like 22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

'Εχω και εγώ το πρώτο Beam. Το δικό μου όπως και του κουμπάρου μου αλλά και πολλών άλλων είχε απίστευτο πρόβλημα. Έχανε το σήμα και δεν το ξαναβρισκε παρά μόνο με restart (αν το έπαιρνες χαμπάρι). Αυτό φτιάχτηκε μετά από 1 χρόνο της κυκλοφορίας του με την αναβάθμιση σε 4.1. Υπήρχε και αντίστοιχα θέμα στο myphone με το πρόβλημα αυτό. 

Ποτέ ξανά samsung για μένα, γιατί ήταν πρόβλημα σημαντικό και όχι μεμονωμένο στη δική μου συσκευή ενώ ποτέ δεν το παραδέχτηκε η samsung.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενσωματωμένος προβολέας...ενδιαφέρον αλλά τότε θα έχουμε χρόνο ζωής της μπαταρίας κανά 3ολεπτο το πολύ πιστεύω.

 

 

Οχι και 3λεπτο ρε μαν μην τα ισοπεδώνουμε όλα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fan boyz παλι εν δραση.. πωπω η σαμυ κανει απλα ενα pilot να δει πως δεχεται το κοινο το προβολι ..οσο για τα χαρακτηριστικα μια χαρα ειναι .. αναλογως τιμης βεβαια ..το ντηζαιν θα συμφωνησω ειναι απλα ανεκτο .. οσο για τα σχολια καποιων οτι το πιξελ βγαζει ματι και τετοια ειναι αστεια τουλαχιστον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρον concept αλλά δε νομίζω να βγεί και επόμενο μοντέλο.

 

Γενικά η samsung έχει μια τάση να δοκιμάζει πράγματα και αυτό δεν είναι κακό. Έτσι της βγήκε το Note που έφτιαξε όλη την κατηγορία των phablet και το Samsung Galaxy Camera που απο οτι φαίνεται πουλάει αρκετά καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα πάλι μου ακούγονται τίμια τα χαρακτηριστικά του.

Παρ' ότι με κινητό με λίγο χαμηλότερα σπεκς, είμαι υπέρ ευχαριστημένος καθώς αποτελούν το καλύτερο value for money κατά την ταπεινή μου άποψη.

 

Άρα μάλλον εγώ πρέπει να είμαι ένας από τους μ....άκες στους οποίους απευθύνεται το συγκεκριμένο.

 

Το πρωτο beam βγηκε το 2012 και κοστιζει τωρα 270 Ευρω

 

http://www.public.gr/product/tilefonia/kinita-smartphones/samsung-galaxy-beam-gkri-8gb/prod2960057pp/

 

 

Τα entry level θεωρω τα κινητα στα εως 180 μαξ ευρω αν θεωρουμε entry το κινητο των 300 παω πασο.

Αν δεις εχει την ιδια αναλυση με το μοντελο του 2012 αλλα με 0.66 ιντσες μεγαλυτερη οθονη που ειναι μεγαλο σφαλμα για εμενα ειδικα τωρα στο 2014 (θα θεωρουσα τιμια μια οθονη 720p )

 

Που θα παει ας συνεχισουν ετσι και θα τους κανονισουν οι κινεζοι σε λιγα χρονια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω πώς η ισοπέδωση όλων τον πραγμάτων πρέπει να σταματήσει κάποια στιγμή . Αλλά πέρα από την πάκα είναι φορητός προβολέας με έμφαση σε αυτό και όχι στις cool εφαρμογές και στα άπειρα graphics. Θες ένα cool κινητό ? Πάρε το Galaxy το  5s και σώπασε την μουρμούρα σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...