Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσαν λεπτομέρειες για το επερχόμενο Samsung Galaxy Core 2


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο τετραπυρηνος στα 1,2 με 512 ram και 5mp camera μου μυριζει πολυ MEDIATEK. Αν το κοστολογησει στα 200 ευρω τοτε μιλαμε για απατη αφου με ιδια ακριβως specs κι εμφανιση χτυπας εναν κινεζο με 60-70 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα αν την ξεπληρώσω με μια μούντζα ίσης αξίας, θα γίνω κακός; Μα καλά wtf δηλαδή τι ακριβώς σκέφτονται!?!? Αντί να έχουμε καλύτερες συσκευές (σε σχέση με τη τιμή τους πάντα), πάμε και πέφτουμε στα ίδια; 

 

 

ΥΓ. Ωστόσο, μετά από 1-2 μήνες θα βγει η είδηση "Το Samsung Galaxy Core 2 ξεπερνά σε πωλήσεις όλες τις low end - mid range συσκευές των άλλων εταιριών"!!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα αν την ξεπληρώσω με μια μούντζα ίσης αξίας, θα γίνω κακός; Μα καλά wtf δηλαδή τι ακριβώς σκέφτονται!?!? Αντί να έχουμε καλύτερες συσκευές (σε σχέση με τη τιμή τους πάντα), πάμε και πέφτουμε στα ίδια; 

 

 

ΥΓ. Ωστόσο, μετά από 1-2 μήνες θα βγει η είδηση "Το Samsung Galaxy Core 2 ξεπερνά σε πωλήσεις όλες τις low end - mid range συσκευές των άλλων εταιριών"!!!!

χαχαχαχαχα καλα αυτο εννοειτε!!! μετα 1-2 μηνες θα πουν το galaxy core 2 εσπασε ρεκορ πωλησεων 2000000000 σε 1 βδομαδα. τα γνωστα τους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα έλεγα να περιμένουμε τα επίσημα specs γιατί μου κάνει πολύ περίεργο να είναι τόσο κατώτερο του προηγούμενου core και να ζητάει περισσότερα χρήματα. Όχι ότι δεν έχουμε δει παρόμοια εγκλήματα στο παρελθόν αλλά νομίζω αυτό παραείναι άκυρο... Πάντως το προηγούμενο core ήταν αρκετά τίμιο κινητό, ειδικά το δίκαρτο που δυστυχώς δεν ήρθε επίσημα στην χώρα μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε κοίτα τι κάνανε στο καημένο το S2... 3 χρόνια περάσανε και δεν κατάλαβαν ότι μάλλον πρέπει να αλλάξει το design και επιπλέον τα κινητά τέτοιων προδιαγραφών κοστίζουν 130-150€

mono pou to s2 exei ena 1gb ram kai 8mp camera me video full hd... tragikoi..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...