Προς το περιεχόμενο

Ενημέρωση της Samsung Hellas για απομιμήσεις του Galaxy S4 στην ελληνική αγορά


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά αυτό που λέει για την κεραία πίσω απ την μπαταρία ισχύει? Γιατί στο δικό μου δεν βλέπω καμία κεραία. ..κ το πήρα από birdphone. ..

 

 

Από εκεί είναι στάνταρ original, μην αγχώνεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά αυτό που λέει για την κεραία πίσω απ την μπαταρία ισχύει? Γιατί στο δικό μου δεν βλέπω καμία κεραία. ..κ το πήρα από birdphone. ..

 

Εννοούν τα στρογγυλά πραγματάκια δεξιά και πάνω-δεξιά του SIM slot.

δείτε τα εδώ: http://www.toptipsandroid.com/2014/02/01/10-tips-identify-fake-galaxy-s4/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει όντως κάτι με τον skroutz και μαϊμούδες

Το skroutz δεν έχει σχέση με το τι πουλάει το κάθε κατάστημα. Ίσως βρέθηκαν κάποιοι επιτήδειοι που έκαναν τη ζημιά.

Καλό είναι να βλέπεις και τις αξιολογήσεις του καταστήματος από το οποίο σκέφτεσαι να αγοράσεις, ώστε να δεις τυχόν προβλήματα αξιοπιστίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοούν τα στρογγυλά πραγματάκια δεξιά και πάνω-δεξιά του SIM slot.

δείτε τα εδώ: http://www.toptipsandroid.com/2014/02/01/10-tips-identify-fake-galaxy-s4/

αυτά δεν είναι εξωτερικές κεραίες (πως θα μπορούσαν άλλωστε) αλλά connectors για σύνδεση καλωδίων προς τις εξωτερικές κεραίες όπως είχαν παλαιότερα κινητά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτά δεν είναι εξωτερικές κεραίες (πως θα μπορούσαν άλλωστε) αλλά connectors για σύνδεση καλωδίων προς τις εξωτερικές κεραίες όπως είχαν παλαιότερα κινητά

 

Το χάσανε στην ελληνική μετάφραση, φυσικά τα connectors εννοούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το skroutz δεν έχει σχέση με το τι πουλάει το κάθε κατάστημα. Ίσως βρέθηκαν κάποιοι επιτήδειοι που έκαναν τη ζημιά.

Καλό είναι να βλέπεις και τις αξιολογήσεις του καταστήματος από το οποίο σκέφτεσαι να αγοράσεις, ώστε να δεις τυχόν προβλήματα αξιοπιστίας.

δυστυχώς τα e-shops θέλουν μεγάλη προσοχή και πρέπει να είμαστε πολύ προσεκτικοί γιατί μπορεί να μας πλασάρουν μεταχειρισμένο ή απομίμηση και μετά να τρέχουμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε γνήσιο S4 το λειτουργικό έχει σταματήσει στο android 4.3 ξέρει κανείς τίποτα για kit kat 4.4.2 και πότε θα μας το δώσουνε ;

 

off topic, τέλως πάντων. Τα update πάνε ανά χώρες, οπότε κάποια αργούν λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εμενα η κοπελα μου πριν κανενα τριμηνο πηρε "μαιμου"  s4 απο την wind μαλιστα. Ευτυχως ξερω απο κινητα κατι παραπανω και το καταλαβαμε αμεσως,το λεω αυτο γιατι μαλλον σε πολυ κοσμο θα εχουν σπρωξει με τις επιτοδοτησεις μαιμουδες και δεν θα το εχουν παρει χαμπαρι κανενας. Εμενα μου ειπαν πως εγινε ενα μπερδεμα στις αποθηκες με εναν αποθηκαριο που αλλαζε τα γνησια με μουφα και κατι τετοια. Οποτε προσοχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Σε γνήσιο S4 το λειτουργικό έχει σταματήσει στο android 4.3 ξέρει κανείς τίποτα για kit kat 4.4.2 και πότε θα μας το δώσουνε ;</p>

 

το "μη γνησιο" μου s4 εχει 4.4.2 σχεδον 2 μηνες... φημες λενε οτι τα "γνησια" δεν θα το παρουν ποτε...

 

Αποστολή από το GT-I9505 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το "μη γνησιο" μου s4 εχει 4.4.2 σχεδον 2 μηνες... φημες λενε οτι τα "γνησια" δεν θα το παρουν ποτε...

 

Αποστολή από το GT-I9505 με τη χρήση Insomnia App

 

Μη μπερδεύεις τα παραεισαγωγής με τα μη γνήσια. Εδώ μιλάμε για κανονικές μαϊμουδιές, που δεν έχουν τίποτα να κάνουν με την Samsung.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φανταστειτε ποσοι την πατησαν για να βγαλει ενημερωση η slamslung...

φανταστειτε ποσοι πικραμενοι , που δεν τους αρεσει η samsung και τα προιοντα της, δεν εχουν κατι καλυτερο να κανουν αλλα καθονται και κλαιγονται για την ποιοτητα των πλαστικων, τις μπαταριες, το κοστος, και ολα τα υπολοιπα.... τη στιγμη που δεν τους ενδιαφερει μαλιστα η samsung.

σκεψου να ηταν και fan .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...