Προς το περιεχόμενο

Ανακοινώθηκε το Call Of Duty: Advanced Warfare


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νομίζω το παρα-έκαναν "διαστημικο". Εγω προσωπικά προτιμούσα τα παλιά COD, εως το Black Ops, μετά τα χάλασαν.
Αν και τώρα παιζω Rising Storm και Insurgency και έχω βρει την υγειά μου... τα COD και τα Battlefield μου φαίνονται πολύ arcade και unrealistic πλέον.

 

Τα γραφικά του πάντως φαίνονται βελτιωμενα! Δεν ξέρω σε τι engine τρέχει, αν και δεν νομιζω οτι πλησιάζει το Battlefield 4, ουτε και το 3.

nyXVS.pngBattlefield 4 στο PC μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι από τα παιχνίδια που όταν το βλέπεις λες γα@@#! γα#@!#@! και γα#@!# και σίγουρα θα το αγοράσω. 

μπράβο στην εταιρία αν το βάλει και σε μια καλή τιμή δεν θα έχει θέμα από την πειρατεία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

είναι από τα παιχνίδια που όταν το βλέπεις λες γα@@#! γα#@!#@! και γα#@!# και σίγουρα θα το αγοράσω. 

μπράβο στην εταιρία αν το βάλει και σε μια καλή τιμή δεν θα έχει θέμα από την πειρατεία 

 

Μην το λες αυτο, πειρατεια σημερα εχουν μεχρι και τα μαγαζια που γραφουν πειρατικα παιχνιδια!! Οι περισσοτεροι γνωστοι μου που εχουν flashαρει τα Xbox τους, τα κατεβαζουν και τα γραφουν μονοι τους τα games.

Εγω τα αγοραζω τα παιχνιδια, γιατι 1-2 παιχνιδια το χρονο παιρνω μονο, δεν παιζω πολυ. Αλλα ο αλλος που θελει και απο 2 παιχνιδια το μηνα, δυσκολο να πληρωνει το καθε game 60 ευρω για 5 ωρες gameplay, θα προτιμησει να το κλεψει.

 

ΔΕΝ υποστηριζω την πειρατεια, απλα λεω την αληθεια. Απεχθανομαι μαλιστα την πειρατεια γιατι σημερα η πειρατεια ειναι ο μεγαλυτερος εχθρος του gaming.

Επεξ/σία από Beltfed
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BATTLEFIELD 4 ΚΑΙ ΒΥΕ ΒΥΕ

Βέβαια... Είναι σαν να συγκρίνεις το PES/Fifa με το Manager.

 

Από την μία έχεις realtime ανταγωνισμό και ξυλίκι, απ την άλλη έχεις να μπεις με 20 άτομα στο teamspeak και να βάλετε κάτω ικανότητες και σχέδια για να κερδίσεις τον αντίπαλο.

Κι άμα μάθεις να πετάς το ελικόπτερο, και να έχεις 2 μαλάκες με το φλόγιστρο να στο φτιάχνουν και να ασχολούνται με την αντίπαλη αεροπορία είσαι Θεός και δε χάνεις ποτέ.

 

Από προσωπική εμπειρία το BF4 το άντεξα 5 μήνες.

Μετά το σκότωσα στα 20 ευρώ και το πούλησα γιατί έπιανε χώρο στον σκληρό.

Όχι ότι το Ghosts ήταν αριστούργημα. Ένα μάτσο σκατά ήταν κι αυτό... Αλλά η ιδεολογία του CoD έχει σημαντικούς τίτλους.

 

Ας ελπίσουμε αυτό να αγγίξει τα "καλά" CoD...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και έχω χάσει την πίστη μου στην σειρά εδώ και χρόνια στη σειρά, ίσως δούμε κάτι διαφορετικό αυτή τη φορά . Αλλά και πάλι θα το αγνοήσω καθώς  η Τιμή>content. Υπάρχουν δεκάδες καλύτερες εναλλακτικές ειδικά για PC gamers και με το 1\6 της τιμής του COD. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...