Προς το περιεχόμενο

Ανακοινώθηκε το Call Of Duty: Advanced Warfare


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μετά το 2 άντε και μετά το 4 το cod για μένα δεν θεωρείται σοβαρό παιχνίδι. οποιοσδήποτε πιτσιρικάς μπορεί μέσα σε ένα σαββατοκύριακο καψίματος να γίνει αρκετά καλός. καμία σχέση με το bf3/4 όπου κάποιος πρέπει πραγματικά να ματώσει στο multiplayer. ας μην μιλήσουμε καν για τα γραφικά μεταξύ των δύο τίτλων.
Εγώ προσωπικά περιμένω το Enemy Front το οποίο βγαίνει το καλοκαίρι και είναι τι άλλο απο παλιό καλό fps με ιστορία/όπλα β' παγκοσμίου πολέμου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μάλλον ξέχασα να αναφέρω ότι παίζω CoD4.

Βασικά έχω στην κατοχή μου τα πάντα εκτός από το Black Ops 1, αλλά προτιμώ το MW1.

 

Δεν είναι τυχαίο...

 

Το COD4 και το COD5 WaW ηταν παιχνιδαρες για την εποχη τους. Τα ειχα παιξει 100ς ωρες και τα δυο. Αλλα απο εκει με μετα αρχισε να χαλαει η σειρα και να μην εξελησσεται... μεχρι που εφτασε στον πατο.

 

Σημερα πιστευω υπαρχουν αρκετα καλυτερα παιχνιδια στο ειδος του COD4, οπως για παραδειγμα το INSURGENCY που βγηκε φετος.

Και αντιστοιχο του COD5 το Rising Storm το οποιο ειναι αναμφιβολα το καλυτερο FPS παιχνιδι Β' Παγκοσμιου πολεμου που υπαρχει σημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΙ ΜΌΝΟ που έχει την Ελληνική σημαία μέσα θα το πάρω. :P Μπέσα πάντως τώρα, τα CoD δεν μου αρέσουν μα δεν θα έλεγα όχι σε μια δοκιμή, δεν ξέρω, αν έχω PS4 μέχρι τότε ναι γιατί όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Call of duty crysis 3 warfare!..πιο αντιγραφή πεθαίνεις σάπια Activision!

 

Δικιο εχεις, μονο που τα COD ειναι της InfinityWard και της Treyarch, αυτοι ειναι οι σαπιοι developers.

Η Activision δεν εχει σχεση, ειναι απλα publisher.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι είδατε κ εγώ δεν το βλέπω?

 

Το πρώτο βίντεο είναι άσχετο με το παιχνίδι και το δεύτερο δείχνει όλη την ώρα τον Kevin Spacey ( Και τον Αντουνι Κουιν να είχε ή τον Γιώργο Αυτιά το ίδιο θα μου εκανε !) και λίγο από single player αλλά μου φαίνεται είναι εισαγωγικά βίντεο.

 

Αυτά τα παιχνίδια είναι για multi player και εκεί δεν έχουμε δει τίποτα.

Αν κρίνουμε και από το φιάσκο του Ghost και το αδιάφορο MW3 εγώ κρατάω μικρό καλάθι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πριν 5 μήνες η Activision έλεγε ότι καινούριο CoD κάθε τρία χρόνια τσουπ πάνω στον χρόνο καινούργιο!!!!

 

Δεν τα βγαζει η Activision αλλα 2 αλλες εταιρεις και τωρα μπει και 3η που θα βγαζει η καθεμια ενα καθε 3 χρονια

(Μετα το Cod 4 και 5 ολα τα αλλα ειναι χαλια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...