Προς το περιεχόμενο

Ανακοινώθηκε το Call Of Duty: Advanced Warfare


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΙ ΜΌΝΟ που έχει την Ελληνική σημαία μέσα θα το πάρω. :P Μπέσα πάντως τώρα, τα CoD δεν μου αρέσουν μα δεν θα έλεγα όχι σε μια δοκιμή, δεν ξέρω, αν έχω PS4 μέχρι τότε ναι γιατί όχι.

 

Ωραία κριτήρια έχεις για να αγοράζεις παιχνίδια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο Kevin Spacey δεν παίζει Call of Duty και στην σειρά House of Cards ? :D

 

Σε κάποιο επεισόδιο πάντως σίγουρα προσπαθεί να παίξει God of War αλλά του χουν κόψει το internet... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να ξεκινήσω war αλλα τόσοι λέτε για cheats εδω μέσα.

 

Ένας απο τους μεγάλους λόγους που παίζω σε κονσολα (Xbox live)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελλάδα παντού βρε, το έχουν καταλάβει, βέβαια τα σενάρια είναι μεν φανταστικά αλλά κάτι μου λέει ότι μετά το Άρμα κάτι μυρίζει για το Αιγαίο. Μήπως ξέρουν κάτι και μας προετοιμάζουν; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελλάδα παντού βρε, το έχουν καταλάβει, βέβαια τα σενάρια είναι μεν φανταστικά αλλά κάτι μου λέει ότι μετά το Άρμα κάτι μυρίζει για το Αιγαίο. Μήπως ξέρουν κάτι και μας προετοιμάζουν; 

μας ετοιμαζουν μπουρδελο....αφου εχουμε γινει το πουτανακι παγκοσμιως! :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να ξεκινήσω war αλλα τόσοι λέτε για cheats εδω μέσα.

 

Ένας απο τους μεγάλους λόγους που παίζω σε κονσολα (Xbox live)

anti cheat δεν εχουν βγαλει ακομα οπως εχουν στο counter strike?  (pc)(δεν παιζω cod και για αυτο ρωταω)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να ξεκινήσω war αλλα τόσοι λέτε για cheats εδω μέσα.

 

Ένας απο τους μεγάλους λόγους που παίζω σε κονσολα (Xbox live)

 

Δεν ισχύει καθόλου φίλε μου, μόνο το COD 4 έχει hackers, και αυτό επειδή μπαίνεις σε servers χωρίς punkbuster. Οι εμπειρεία του COD στο PC είναι χίλιες φορές καλύτερη από αυτή του PS3/360/PS4/ONE.

 

anti cheat δεν εχουν βγαλει ακομα οπως εχουν στο counter strike?  (pc)(δεν παιζω cod και για αυτο ρωταω)

Από το Call of Duty 1 εώς το Call of Duty: World at War, συμπεριλαμβανομένου του COD 4 έχουν Punkbuster AC, την ίδια με αυτή μου έχουν τα Battlefield.

 

Από το Call of Duty MW2 και μετά, έχουν VAC( Valve Anti-Cheat) επειδή είναι steamworks παιχνίδια.

 

Σπάνια θα βρεις hacker, και αυτό επειδή μπένεται σε servers/lobby που δεν έχουν VAC και Punkbuster ON στο filter.

Επίσης, όταν έχει free weekend στο steam, όπως τώρα που το έχει μέχρι την Δευτέρα. Φυσικά και δε μπαίνεις Call of Duty στα freeweekend. Εκεί γίνεται της πουτάνας από hacks, όταν δεν έχει free weekend θα βρεις μόνο Ρώσους που δεν τους νοιάζει επειδή το game το πουλάνε 10€ στις CIS χώρες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα σε άλλη ιστοσελίδα ότι θα είναι διαθέσιμο και για τις κονσόλες προηγούμενης γενιάς ps3 και xbox360. Η εγκατεστημένη βάση των νέων παιχνιδομηχανών δεν νομίζω ότι είναι ακόμα τόσο μεγάλη ώστε να δικαιολογεί την αποκλειστική έκδοση στις νέες κονσόλες σε τίτλους τόσο μεγάλου μπάτζετ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα σταματήσει από το MW1 αλλά μάλλον αυτό θα πρέπει να το τσεκάρο .Φαίνεται ωραίο  .Άντε να δούμε


Ελλάδα παντού βρε, το έχουν καταλάβει, βέβαια τα σενάρια είναι μεν φανταστικά αλλά κάτι μου λέει ότι μετά το Άρμα κάτι μυρίζει για το Αιγαίο. Μήπως ξέρουν κάτι και μας προετοιμάζουν; 

ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...